Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bazoer kan fans van Vitesse nog niet beloven dat hij blijft

Bazoer kan fans van Vitesse nog niet beloven dat hij blijft

ARNHEM (ANP) - Riechedly Bazoer kon na de winst van Vitesse op Anderlecht (2-1) nog niet beloven dat hij met zijn ploeg de groepsfase van de Conference League in gaat. "Jullie weten wat ik wil", zei hij. "Maar het moet wel allemaal kloppen. Ik weet wat ik hier heb. We zullen zien."

De 24-jarige Bazoer staat nog een seizoen onder contract bij Vitesse. Hij staat open voor een nieuw avontuur maar de tijd gaat dringen. De transfermarkt is over een kleine week op slot. "Maar er kan in die dagen nog veel gebeuren", lachte Bazoer.

De supporters van Vitesse willen de verdediger niet kwijt. "Bazoer nog een jaar", zongen ze. "Wel mooi", reageerde de oud-speler van PSV, Ajax, VfL Wolfsburg, FC Porto en FC Utrecht. "Maar we zullen zien. Echt, ik weet het nog niet. Als er niets meer gaat gebeuren, dan ga ik met veel plezier met Vitesse Europa in."

Vitesse versloeg Anderlecht in de play-offs (2-1). Dat was voldoende na de 3-3 van vorige week in Brussel. Maximilian Wittek was de grote man bij de thuisploeg uit Arnhem. De linksback maakte beide doelpunten voor Vitesse.

Meer uit Voetbal

Liverpool nog dichter bij landstitel na gelijkspel Arsenal

LONDEN (ANP) - Liverpool is na het gelijkspel van Arsenal thuis tegen Crystal Palace (2-2) nog dichter bij de Engelse landstitel gekomen. De ploeg van trainer Arne Slot heeft nu zondag tegen Tottenham Hotspur aan 1 punt genoeg om het kampioenschap te kunnen vieren. Arsenal kijkt met nog vier wedstrijden te spelen tegen een achterstand van 12 punten en een slechter doelsaldo aan.

3 uur geleden
FC Groningen wint ruim van Heracles in strijd om negende plek

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft zich met een 4-1-thuiszege op Heracles Almelo serieus gemeld in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal. De ploeg van trainer Dick Lukkien stijgt naar de negende plaats, met evenveel punten als het naar de tiende plek gezakte Heracles. De nummers 5 tot en met 9 spelen volgende maand de play-offs om een ticket voor de voorrondes van de Conference League.

4 uur geleden
Bekerwinnaar Go Ahead Eagles overspoeld door aangeboden spelers

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles krijgt na de winst van de KNVB-beker en de daarmee gepaard gaande plaatsing voor Europees voetbal heel veel spelers aangeboden. Dat zegt Jan Willem van Dop, algemeen directeur van Go Ahead Eagles, in gesprek met ESPN.

7 uur geleden
Coach Simonis heeft nog onwerkelijk gevoel na bekerwinst Eagles

DEVENTER (ANP) - Voor Go Ahead Eagles-trainer Paul Simonis voelt het winnen van de KNVB-beker nog altijd een beetje onwerkelijk. Zijn ploeg won maandag van AZ na het nemen van strafschoppen en wordt woensdagavond gehuldigd in Deventer.

7 uur geleden
Huldiging Go Ahead Eagles in Deventer begonnen

DEVENTER (ANP) - In Deventer is de huldiging van voetbalclub Go Ahead Eagles begonnen. De club won maandag na penalty's de KNVB-beker ten koste van AZ.

7 uur geleden
Tennisster Lamens verliest van Raducanu in eerste ronde Madrid

MADRID (ANP) - Suzan Lamens is in de eerste ronde van het tennistoernooi van Madrid uitgeschakeld door de Britse Emma Raducanu. De nummer 73 van de wereld verloor op het Spaanse gravel met 6-7 (4) 4-6 van de oud-winnares van de US Open.

8 uur geleden
Aanvalster Miedema heeft geen zorgen om EK na blessure

MANCHESTER (ANP) - Oranje-spits Vivianne Miedema maakt zich na het oplopen van haar hamstringblessure geen zorgen of ze op tijd fit is voor het EK van juli in Zwitserland. "Als het een beetje meezit kan ik richting de Nations League-wedstrijden tegen Duitsland en Schotland aansluiten, al is nog niet iedereen het daarmee eens", stelt de topscorer aller tijden (28) in haar column in het AD. Die interlands zijn op 30 mei en 3 juni.

8 uur geleden