Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bazoer kan fans van Vitesse nog niet beloven dat hij blijft

Bazoer kan fans van Vitesse nog niet beloven dat hij blijft

ARNHEM (ANP) - Riechedly Bazoer kon na de winst van Vitesse op Anderlecht (2-1) nog niet beloven dat hij met zijn ploeg de groepsfase van de Conference League in gaat. "Jullie weten wat ik wil", zei hij. "Maar het moet wel allemaal kloppen. Ik weet wat ik hier heb. We zullen zien."

De 24-jarige Bazoer staat nog een seizoen onder contract bij Vitesse. Hij staat open voor een nieuw avontuur maar de tijd gaat dringen. De transfermarkt is over een kleine week op slot. "Maar er kan in die dagen nog veel gebeuren", lachte Bazoer.

De supporters van Vitesse willen de verdediger niet kwijt. "Bazoer nog een jaar", zongen ze. "Wel mooi", reageerde de oud-speler van PSV, Ajax, VfL Wolfsburg, FC Porto en FC Utrecht. "Maar we zullen zien. Echt, ik weet het nog niet. Als er niets meer gaat gebeuren, dan ga ik met veel plezier met Vitesse Europa in."

Vitesse versloeg Anderlecht in de play-offs (2-1). Dat was voldoende na de 3-3 van vorige week in Brussel. Maximilian Wittek was de grote man bij de thuisploeg uit Arnhem. De linksback maakte beide doelpunten voor Vitesse.

Meer uit Voetbal

Ajax-verdediger Tomiyasu haakt geblesseerd af bij Japan

TOKIO (ANP) - Ajacied Takehiro Tomiyasu kan toch niet spelen voor Japan in de oefenduels met Schotland en Engeland van de komende dagen. De 27-jarige verdediger moest zondag in de uitwedstrijd tegen Feyenoord (1-1) worden gewisseld en is niet voldoende hersteld, meldt de Japanse voetbalbond.

3 uur geleden
Voetbalsters Arsenal winnen eerste kwartfinaleduel van Chelsea

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben het eerste duel tegen Chelsea in de kwartfinales van de Champions League gewonnen. De ploeg van coach Renée Slegers, de titelhouder in de Champions League, was met 3-1 te sterk voor de Engelse kampioen. De returnwedstrijd is volgende week donderdag, eveneens in Londen.

13 uur geleden
Aanvoerder Diemers keerde terug naar Cambuur voor deze promotie

EMMEN (ANP) - Voor aanvoerder Mark Diemers betekent de promotie van SC Cambuur naar de Eredivisie heel veel. "Ik ben twee jaar geleden teruggekomen met maar één doel en dat is deze promotie", zei hij bij ESPN. "Dat we dit zo dicht bij huis kunnen vieren met de tribunes vol met Cambuur-mensen. Mooier kan niet."

13 uur geleden
Trainer De Jong trots na 'speciale' promotie met Cambuur

EMMEN (ANP) - Bij trainer Henk de Jong overheerst blijdschap en trots nu hij met SC Cambuur promotie naar de Eredivisie heeft veiliggesteld. "Ik ben supertrots op wat we hebben gedaan. Moet je kijken, mooi hè", wees hij naar het feestje in het uitvak van de Oude Meerdijk in Emmen, waar Cambuur met 4-2 won. "Het was ook een mooie wedstrijd."

13 uur geleden
SC Cambuur keert na drie seizoenen terug in Eredivisie

EMMEN (ANP) - SC Cambuur keert volgend seizoen terug in de Eredivisie. De ploeg van coach Henk de Jong won met 4-2 bij FC Emmen en is met nog vijf wedstrijden te spelen zeker van promotie.

14 uur geleden
Beerensteyn bezorgt Wolfsburg zege op Olympique Lyon

WOLFSBURG (ANP) - Lineth Beerensteyn heeft VfL Wolfsburg de zege bezorgd op Olympique Lyon in de eerste kwartfinale van de Champions League. De 29-jarige international maakte in eigen huis het enige doelpunt van de Duitse club: 1-0.

15 uur geleden
Salah verlaat Liverpool na dit seizoen

LIVERPOOL (ANP) - Aanvaller Mohamed Salah verlaat Liverpool na dit seizoen. Dat hebben de Egyptenaar en de club van trainer Arne Slot dinsdag bekendgemaakt.

16 uur geleden