Bazoer kan fans van Vitesse nog niet beloven dat hij blijft
ARNHEM (ANP) - Riechedly Bazoer kon na de winst van Vitesse op Anderlecht (2-1) nog niet beloven dat hij met zijn ploeg de groepsfase van de Conference League in gaat. "Jullie weten wat ik wil", zei hij. "Maar het moet wel allemaal kloppen. Ik weet wat ik hier heb. We zullen zien."
De 24-jarige Bazoer staat nog een seizoen onder contract bij Vitesse. Hij staat open voor een nieuw avontuur maar de tijd gaat dringen. De transfermarkt is over een kleine week op slot. "Maar er kan in die dagen nog veel gebeuren", lachte Bazoer.
De supporters van Vitesse willen de verdediger niet kwijt. "Bazoer nog een jaar", zongen ze. "Wel mooi", reageerde de oud-speler van PSV, Ajax, VfL Wolfsburg, FC Porto en FC Utrecht. "Maar we zullen zien. Echt, ik weet het nog niet. Als er niets meer gaat gebeuren, dan ga ik met veel plezier met Vitesse Europa in."
Vitesse versloeg Anderlecht in de play-offs (2-1). Dat was voldoende na de 3-3 van vorige week in Brussel. Maximilian Wittek was de grote man bij de thuisploeg uit Arnhem. De linksback maakte beide doelpunten voor Vitesse.
Meer uit Voetbal
ZENICA (ANP/BELGA) - De Italiaanse bondscoach Gennaro Gattuso is "helemaal leeg" nadat zijn land voor de derde keer op rij het WK voetbal is misgelopen. "Dit doet pijn. Mijn spelers hebben er alles aan gedaan. We hadden deze kwalificatie zo hard nodig. Voor onszelf, onze families, het Italiaanse voetbal en het hele land", zei de oud-international na de nederlaag via strafschoppen tegen Bosnië en Herzegovina. De stand na de reguliere speeltijd en verlenging was 1-1.
4 uur geledenMONTERREY (ANP) - Irak heeft zich met een 2-1-zege op Bolivia als 48e en laatste land geplaatst voor het WK voetbal van komende zomer. Het duel in het Mexicaanse Monterrey was de laatste play-off voor het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
4 uur geledenGUADALAJARA (ANP) - De Democratische Republiek Congo heeft zich voor de tweede keer in de geschiedenis geplaatst voor het WK voetbal. Het nationale elftal van het land won in het Mexicaanse Guadalajara de finale van de intercontinentale play-offs na verlenging met 1-0 van Jamaica.
8 uur geledenPRISHTINA (ANP) - Turkije heeft zich voor het eerst sinds 2002 weer geplaatst voor het WK voetbal. In de finale van de play-offs waren de Turken met 1-0 te sterk voor thuisploeg Kosovo.
12 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal is er in een oefenwedstrijd niet in geslaagd te winnen van Ecuador. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal in het Philips Stadion met 1-1 gelijkspelen. Nederland speelde een groot deel van de wedstrijd met een man minder na een rode kaart voor Denzel Dumfries.
13 uur geledenSOLNA (ANP) - Het Nederlands elftal speelt komende zomer zijn tweede wedstrijd op het WK voetbal tegen Zweden. De ploeg van bondscoach Graham Potter verzekerde zich in Solna van een ticket voor de eindronde door met 3-2 te winnen van Polen in de finale van de play-offs.
13 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal moet een groot deel van de oefenwedstrijd tegen Ecuador met een man minder spelen. Rechtervleugelverdediger Denzel Dumfries kreeg in de twaalfde minuut een rode kaart toen hij de doorgebroken Gonzalo Plata naar beneden trok.
14 uur geleden