Bazoer kan fans van Vitesse nog niet beloven dat hij blijft
ARNHEM (ANP) - Riechedly Bazoer kon na de winst van Vitesse op Anderlecht (2-1) nog niet beloven dat hij met zijn ploeg de groepsfase van de Conference League in gaat. "Jullie weten wat ik wil", zei hij. "Maar het moet wel allemaal kloppen. Ik weet wat ik hier heb. We zullen zien."
De 24-jarige Bazoer staat nog een seizoen onder contract bij Vitesse. Hij staat open voor een nieuw avontuur maar de tijd gaat dringen. De transfermarkt is over een kleine week op slot. "Maar er kan in die dagen nog veel gebeuren", lachte Bazoer.
De supporters van Vitesse willen de verdediger niet kwijt. "Bazoer nog een jaar", zongen ze. "Wel mooi", reageerde de oud-speler van PSV, Ajax, VfL Wolfsburg, FC Porto en FC Utrecht. "Maar we zullen zien. Echt, ik weet het nog niet. Als er niets meer gaat gebeuren, dan ga ik met veel plezier met Vitesse Europa in."
Vitesse versloeg Anderlecht in de play-offs (2-1). Dat was voldoende na de 3-3 van vorige week in Brussel. Maximilian Wittek was de grote man bij de thuisploeg uit Arnhem. De linksback maakte beide doelpunten voor Vitesse.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan in de komende drie wedstrijden in de Champions League niet beschikken over aanvaller Luis Díaz. De Europese voetbalbond UEFA heeft de Colombiaan voor drie duels geschorst na zijn rode kaart in de wedstrijd tegen Paris Saint-Germain. Díaz kreeg die voor een overtreding op Achraf Hakimi.
10 uur geledenPORTO (ANP) - Luuk de Jong keert terug in de selectie van FC Porto. De spits is hersteld van een knieblessure en krijgt zaterdag van trainer Francesco Farioli speeltijd in een bekerduel met Sintrense.
12 uur geledenALKMAAR (ANP) - Zinho Vanheusden heeft zijn loopbaan beëindigd. De Belgische verdediger, in het verleden ook actief voor AZ, liep bij het Spaanse Marbella voor de derde keer een zware knieblessure op. "Met verdriet, maar vooral met trots kijk ik terug", schrijft hij op Instagram.
15 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de halve finale van de Davis Cup tegen België. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Raphaël Collignon, die dertig plaatsen lager staat op de mondiale tennisladder: 6-3 6-4.
15 uur geledenARNHEM (ANP) - Ronald Ruijtenberg, André van Ginkel, Arthur Leenders, Wolf Nathan en Robert Kramer vormen het nieuwe bestuur van de zogenoemde Sterkhouders, die al een kwart van de aandelen van Vitesse bezitten. De vijf regionale ondernemers willen de club uit Arnhem overnemen.
15 uur geledenLONDEN (ANP) - Gabriel Magalhaes kan de komende weken niet voor Arsenal uitkomen. De centrale verdediger heeft een dijbeenblessure opgelopen bij de nationale ploeg van Brazilië en is voorlopig uitgeschakeld.
17 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read en Cyle Larin kunnen voorlopig niet voor Feyenoord voetballen. De verdediger en aanvaller hebben blessures en staan meerdere weken aan de kant, meldde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.
18 uur geleden