Bayern zonder Müller in topper tegen Dortmund
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan zaterdag (18.30 uur) tegen Borussia Dortmund niet beschikken over Thomas Müller. De aanvallende middenvelder is nog niet volledig hersteld na een coronabesmetting, zo zei zijn coach Julian Nagelsmann. Het meedoen van Joshua Kimmich is nog twijfelachtig.
"Beiden hebben geen corona meer, maar Thomas heeft nog steeds wat symptomen en zit daarom niet bij de selectie. Het is te vroeg voor hem om met ons mee af te reizen, want hij is niet 100 procent", aldus Nagelsmann. "Joshua voelt niks meer en zijn waarden zijn hoog. We wachten de laatste training af en kijken wat verstandig is na vijf dagen. Ik neem aan dat hij met ons mee gaat."
Kingsley Coman kan weer meedoen bij Bayern, dat dinsdag in de Champions League met 5-0 wist te winnen van Viktoria Pilsen. "Hij is fit en heeft alle testen doorstaan. Hij is geen kandidaat om te beginnen, maar hij kan 30 of 40 minuten spelen", zei de trainer.
Bayern staat derde in de Bundesliga, Dortmund vierde. Beide ploegen hebben 15 punten, 2 minder dan Union Berlin en Freiburg.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Internazionale maakt nog altijd kans om naast de landstitel ook de Italiaanse beker te winnen. Het elftal van trainer Cristian Chivu knokte zich in Milaan tegen Como terug van een achterstand van twee doelpunten. Inter won met 3-2. De eerste ontmoeting was in 0-0 geëindigd.
2 uur geledenLEICESTER (ANP/RTR) - Leicester City is dinsdag gedegradeerd naar het derde niveau van het Engelse voetbal. Dat gebeurde tien jaar na hun verrassende titel in de Premier League met de Italiaanse trainer Claudio Ranieri.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - In Alkmaar zijn dinsdag duizenden supporters bijeengekomen voor de huldiging van de spelers en staf van AZ na de winst van de KNVB-beker. Zondag werd NEC in de bekerfinale in De Kuip in Rotterdam met 5-1 verslagen. Het is de vijfde keer in de clubgeschiedenis dat AZ de beker heeft gewonnen.
5 uur geledenLOS ANGELES (ANP/RTR) - Christian Pulisic denkt dat de huidige selectie van de Verenigde Staten de beste is waar hij deel van heeft uitgemaakt. Dat zei de 27-jarige aanvaller van AC Milan tegen persbureau Reuters, een kleine twee maanden voor aanvang van het WK voetbal dat zijn thuisland samen met Mexico en Canada organiseert.
8 uur geledenBARCELONA (ANP/DPA) - Trainer Hansi Flick staat op het punt zijn contract bij FC Barcelona te verlengen. De 61-jarige Duitser wil dat pas doen nadat zijn club de Spaanse landstitel met succes heeft verdedigd. Dat liet hij dinsdag doorschemeren op een persconferentie, een dag voor de thuiswedstrijd tegen Celta de Vigo in La Liga.
8 uur geledenZÜRICH (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal zijn terug in de top tien van de wereldranglijst. Oranje steeg een plek dankzij de overwinning (2-1) en het gelijkspel (1-1) in de WK-kwalificatieduels met Frankrijk van afgelopen week. Daarmee verdreef de ploeg van bondscoach Arjan Veurink Noord-Korea uit de top tien.
13 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Gheorghe Hagi is de nieuwe bondscoach van de Roemeense voetballers. De 61-jarige oud-speler van onder meer Real Madrid en FC Barcelona is de opvolger van Mircea Lucescu, die twee weken geleden op 80-jarige leeftijd overleed. Onder leiding van Lucescu wist Roemenië zich niet voor het komende WK te kwalificeren.
1 dag geleden