Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern vreest voor knieblessure Kimmich

Bayern vreest voor knieblessure Kimmich

DORTMUND (ANP/DPA) - Bayern München vreest voor een knieblessure bij international Joshua Kimmich. De speler van de landskampioen raakte in het duel met Borussia Dortmund (3-2-zege Bayern) bij een overtreding op aanvaller Erling Haaland zelf geblesseerd aan een knie en moest worden gewisseld.

Hoe ernstig de blessure is, kon Bayern nog niet zeggen. "We gaan geen speculaties bekendmaken. We gaan hier professioneel mee om. Maar Joshua is een van onze belangrijkste spelers. Het zal niet gemakkelijk worden hem te vervangen", zei trainer Hansi Flick na afloop.

Kimmich maakte in de eerste helft een overtreding op Haaland, waar hij ook een gele kaart voor kreeg. Daarbij raakte hij zelf geblesseerd aan zijn rechterknie. Twee verzorgers van Bayern moesten de 25-jarige Duitser ondersteunen toen hij van het veld liep.

De voetballer komt in principe komende week in actie met het Duits elftal. Duitsland speelt woensdag een oefeninterland tegen Tsjechië. Zaterdag volgt het duel in de Nations League tegen Oekraïne en dinsdag speelt 'Die Mannschaft' tegen Spanje in de Nations League.

Meer uit Voetbal

AZ neemt Italiaan Natali definitief over van Bayer Leverkusen

ALKMAAR (ANP) - AZ neemt Andrea Natali over van Bayer Leverkusen. De Alkmaarders huurden de 18-jarige Italiaanse verdediger al sinds oktober en nu heeft hij een contract voor vijf jaar ondertekend.

34 minuten geleden
Doelpunt Kaapverdiër Lopes Cabral gekozen tot mooiste WK-goal

ZÜRICH (ANP) - De in Rotterdam geboren international Sidny Lopes Cabral van Kaapverdië heeft het mooiste doelpunt van het WK gemaakt, zo heeft wereldvoetbalbond FIFA bekendgemaakt. De 23-jarige Kaapverdiër maakte in de zestiende finale tegen Argentinië in de 103e minuut in de verlenging de 2-2.

14 uur geleden
Verdediger Van de Ven ziet nieuwe ambitie bij Tottenham Hotspur

SYDNEY (ANP/RTR) - Micky van de Ven ziet dat Tottenham Hotspur veranderd is ten opzichte van het moeizame vorige seizoen. "Je kan zien dat de club nieuwe ambitie heeft", zei de verdediger van Oranje tegen BBC in Sydney, waar de club zich voorbereidt op het nieuwe seizoen en woensdag tegen Sydney FC speelt.

19 uur geleden
Pirlo niet langer kandidaat voor functie bondscoach van Italië

ROME (ANP/AFP) - Andrea Pirlo wordt niet de nieuwe bondscoach van Italië. Dat meldt de 47-jarige oud-voetballer op Instagram.

21 uur geleden
FIFA-voorzitter beschuldigt WK-critici in brief van haatzaaien

ZÜRICH (ANP/RTR) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino heeft fel gereageerd op critici van het WK voetbal en hen beschuldigd van het verspreiden van haat en valse verhalen. Hij verdedigt in een open brief het toernooi als een succes dat eenheid, veiligheid en inclusiviteit vierde.

23 uur geleden
FC Utrecht raakt aanvaller Rodríguez kwijt aan Deportivo Alavés

UTRECHT (ANP) - Miguel Rodríguez vertrekt na twee seizoenen bij FC Utrecht. De 23-jarige Spaanse buitenspeler keert terug naar zijn eigen land en gaat daar spelen voor Deportivo Alavés, dat afgelopen seizoen op het hoogste niveau als veertiende eindigde.

1 dag geleden
Sloveense scheidsrechter WK-finale beëindigt loopbaan

MARIBOR (ANP/DPA) - Slavko Vinčić beëindigt zijn loopbaan als scheidsrechter. De 46-jarige Sloveen heeft dat besloten een week nadat hij de finale op het wereldkampioenschap tussen Spanje en Argentinië leidde.

1 dag geleden