Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern München zonder Neuer, Lewandowski en Goretzka naar Madrid

Bayern München zonder Neuer, Lewandowski en Goretzka naar Madrid

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München gaat zonder Manuel Neuer, Robert Lewandowski en Leon Goretzka naar Madrid voor het duel met Atlético in de Champions League. De Duitse kampioen is na vier gewonnen groepswedstrijden al zeker van een plek in de knock-outfase. Trainer Hansi Flick geeft drie van zijn vaste krachten daarom rust.

Bij afwezigheid van de vaste doelman Neuer debuteert reservekeeper Alexander Nübel, overgekomen van Schalke 04, tegen Atlético Madrid voor Bayern in de Champions League. De Poolse spits Lewandowski maakte dit seizoen al vijftien doelpunten voor Bayern: twaalf in de Bundesliga en drie in Europees verband. Flick grijpt de kans aan om zijn topscorer even rust te geven, evenals middenvelder Goretzka. "Atlético staat tweede in Spanje, ze hebben de minst gepasseerde defensie en ze zijn de op één na meest scorende ploeg", zegt Flick. "We kijken uit naar dit duel."

Bayern München heeft de laatste zestien wedstrijden in Europees verband allemaal gewonnen, een evenaring van het record van Atlético uit 2011-2012. De laatste nederlaag van Bayern dateert van 13 maart 2019, thuis tegen Liverpool (1-3).

Meer uit Voetbal

Deportivo Alavés wint van kampioen FC Barcelona

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.

8 uur geleden
Internazionale wint na titel in Serie A ook Coppa Italia

ROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.

8 uur geleden
Paris Saint-Germain Frans kampioen na zege op RC Lens

LENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.

9 uur geleden
Manchester City blijft na zege in het spoor van Arsenal

MANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.

9 uur geleden
Willem II wint eerste halve finale in play-offs van Almere City

ALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.

9 uur geleden
Chery, Godts, Saibari, Veerman of Trenskow Speler van het Jaar

UTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.

18 uur geleden
Atlético Madrid herstelt zich in La Liga met zege op Osasuna

PAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.

1 dag geleden