Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern München zonder Neuer, Lewandowski en Goretzka naar Madrid

Bayern München zonder Neuer, Lewandowski en Goretzka naar Madrid

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München gaat zonder Manuel Neuer, Robert Lewandowski en Leon Goretzka naar Madrid voor het duel met Atlético in de Champions League. De Duitse kampioen is na vier gewonnen groepswedstrijden al zeker van een plek in de knock-outfase. Trainer Hansi Flick geeft drie van zijn vaste krachten daarom rust.

Bij afwezigheid van de vaste doelman Neuer debuteert reservekeeper Alexander Nübel, overgekomen van Schalke 04, tegen Atlético Madrid voor Bayern in de Champions League. De Poolse spits Lewandowski maakte dit seizoen al vijftien doelpunten voor Bayern: twaalf in de Bundesliga en drie in Europees verband. Flick grijpt de kans aan om zijn topscorer even rust te geven, evenals middenvelder Goretzka. "Atlético staat tweede in Spanje, ze hebben de minst gepasseerde defensie en ze zijn de op één na meest scorende ploeg", zegt Flick. "We kijken uit naar dit duel."

Bayern München heeft de laatste zestien wedstrijden in Europees verband allemaal gewonnen, een evenaring van het record van Atlético uit 2011-2012. De laatste nederlaag van Bayern dateert van 13 maart 2019, thuis tegen Liverpool (1-3).

Meer uit Voetbal

AS Roma houdt top 3 Serie A in het vizier door zege op Como

ROME (ANP) - AS Roma heeft de aansluiting gehouden bij de top 3 in de Serie A. De club uit Rome won met 1-0 van Como door een treffer van Wesley Franca.

8 uur geleden
Ajax legt verdediger Bouwman vast tot medio 2030

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft met Aaron Bouwman overeenstemming bereikt over een contractverlenging. De Amsterdammers hebben de 18-jarige verdediger vastgelegd tot en met 30 juni 2030. Het vorige contract van Bouwman liep tot medio 2027.

10 uur geleden
Reguilón gaat bij Inter Miami met Messi spelen

MIAMI (ANP) - Sergio Reguilón wordt ploeggenoot van Lionel Messi bij Inter Miami. De linksback is volgens zijn nieuwe Amerikaanse club een tweejarig contract overeengekomen. Hij is de opvolger van Jordi Alba, die zijn loopbaan heeft beëindigd.

13 uur geleden
Fortuna Düsseldorf presenteert Mislintat als sportief directeur

DÜSSELDORF (ANP) - Sven Mislintat is gepresenteerd als nieuwe sportief directeur van Fortuna Düsseldorf. De oud-directeur voetbalzaken van Ajax moet de Duitse club behoeden voor degradatie uit de Tweede Bundesliga.

14 uur geleden
Doelman Ter Stegen staat mogelijk voor rentree bij FC Barcelona

BARCELONA (ANP) - Doelman Marc-André ter Stegen maakt dinsdag mogelijk na een half jaar zijn rentree bij FC Barcelona. De Duitser is een kandidaat voor een basisplaats voor het bekerduel met CD Guadalajara.

15 uur geleden
Voetbalclub KRC Genk ontslaat trainer Fink

GENK (ANP/BELGA) - De Belgische voetbalclub KRC Genk heeft maandag de samenwerking met trainer Thorsten Fink beëindigd. Het ontslag van de 58-jarige Duitser volgt een dag na het late gelijkspel tegen Westerlo (1-1). Assistenten Domenico Olivieri en Michel Ribeiro nemen voorlopig de taken over.

17 uur geleden
Olij verdedigt het doel van PSV in bekerduel met GVVV

EINDHOVEN (ANP) - Nick Olij verdedigt dinsdagavond het doel van PSV in het thuisduel met GVVV in de tweede ronde van de KNVB-beker. Dat vertelde trainer Peter Bosz op een persconferentie in Eindhoven.

17 uur geleden