Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern München zonder Neuer, Lewandowski en Goretzka naar Madrid

Bayern München zonder Neuer, Lewandowski en Goretzka naar Madrid

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München gaat zonder Manuel Neuer, Robert Lewandowski en Leon Goretzka naar Madrid voor het duel met Atlético in de Champions League. De Duitse kampioen is na vier gewonnen groepswedstrijden al zeker van een plek in de knock-outfase. Trainer Hansi Flick geeft drie van zijn vaste krachten daarom rust.

Bij afwezigheid van de vaste doelman Neuer debuteert reservekeeper Alexander Nübel, overgekomen van Schalke 04, tegen Atlético Madrid voor Bayern in de Champions League. De Poolse spits Lewandowski maakte dit seizoen al vijftien doelpunten voor Bayern: twaalf in de Bundesliga en drie in Europees verband. Flick grijpt de kans aan om zijn topscorer even rust te geven, evenals middenvelder Goretzka. "Atlético staat tweede in Spanje, ze hebben de minst gepasseerde defensie en ze zijn de op één na meest scorende ploeg", zegt Flick. "We kijken uit naar dit duel."

Bayern München heeft de laatste zestien wedstrijden in Europees verband allemaal gewonnen, een evenaring van het record van Atlético uit 2011-2012. De laatste nederlaag van Bayern dateert van 13 maart 2019, thuis tegen Liverpool (1-3).

Meer uit Voetbal

Galatasaray: Lang mist oefenduel van Oranje met Noorwegen

ZEIST (ANP) - Noa Lang mist vrijdag het oefenduel van het Nederlands elftal tegen Noorwegen. Dat meldt zijn club Galatasaray in een verklaring. Mogelijk is de vleugelaanvaller volgende week dinsdag wel inzetbaar voor de vriendschappelijke interland tegen Ecuador.

4 uur geleden
Oranjefans plannen eerbetoon aan Cruijff in oefenduel met Noren

ZEIST (ANP) - Supporters van het Nederlands elftal brengen vrijdag tijdens de oefeninterland tegen Noorwegen een eerbetoon aan Johan Cruijff. Ze zijn volgens de KNVB van plan om in de veertiende minuut te gaan staan. Vervolgens is het de bedoeling dat er een groot applaus klinkt in de Johan Cruijff ArenA.

6 uur geleden
Verdediger Botman succesvol geopereerd aan blessure in gezicht

NEWCASTLE (ANP) - Sven Botman is succesvol geopereerd aan een blessure in zijn gezicht. Dat meldt zijn club Newcastle United maandag. De Nederlandse verdediger werd zondag tijdens de wedstrijd tegen Sunderland gewisseld vanwege het protocol voor hoofdblessures. De club verwacht dat Botman "de laatste weken van het seizoen" weer beschikbaar is.

6 uur geleden
Bondscoach Koeman rekent niet op geblesseerde Depay

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman rekent niet op Memphis Depay voor de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. "Hij heeft een scan laten maken en daar is de uitslag nog niet van bekend", zei hij op een persconferentie in Zeist. "Maar het ziet er niet goed uit. Als hij toch beschikbaar is, dan vliegt hij later onze kant op."

7 uur geleden
Sevilla neemt afscheid van trainer Almeyda

SEVILLA (ANP) - Sevilla heeft afscheid genomen van trainer Matías Almeyda. De Spaanse club, zevenvoudig winnaar van de Europa League, staat na de 2-0-thuisnederlaag tegen Valencia van afgelopen zaterdag op de vijftiende plaats in La Liga met 31 punten. Dat zijn er slechts 3 meer dan Mallorca dat op een degradatieplek staat.

8 uur geleden
Van Gaal blijft ook nieuwe leiding van Ajax adviseren

AMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal blijft Ajax adviseren. Dat is volgens de club uit Amsterdam het resultaat van een gesprek van de oud-trainer met Lesley Bamberger en Edo Ophof, de voorzitter en technische man van de nieuwe raad van commissarissen.

9 uur geleden
Middenvelder Nmecha mist interlands van Duitsland door blessure

DORTMUND (ANP/DPA) - Duitsland kan in de komende interlandperiode niet beschikken over Felix Nmecha van Borussia Dortmund. De 25-jarige middenvelder liep zaterdag een blessure op tijdens de gewonnen wedstrijd van zijn club tegen Hamburger SV (3-2).

12 uur geleden