Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern München nog geen kampioen na nederlaag bij Mainz

Bayern München nog geen kampioen na nederlaag bij Mainz

MAINZ (ANP) - Bayern München is nog geen kampioen van Duitsland. De titelverdediger moest het aanstaande feest even uitstellen door de 2-1-nederlaag bij 1. FSV Mainz 05. Formeel heeft Leipzig nog een kans de recordkampioen te achterhalen.

Mocht Leipzig zondag echter verliezen van VfB Stuttgart, dan is Bayern dit weekeinde alsnog voor de negende achtereenvolgende keer kampioen van Duitsland.

Robert Lewandowski keerde terug in de basis van Bayern. De topschutter uit Polen stond vanwege een blessure aan een knie enige tijd langs de kant. Hij scoorde ook meteen weer, zij het pas in de vierde minuut van de extra tijd.

Foutje

Jonathan Burkardt en Robin Quaison zorgden ervoor dat de thuisclub halverwege al met 2-0 voor stond. Aan de eerste treffer ging een foutje van doelman Manuel Neuer van Bayern vooraf. Vermoedelijk werd de international gehinderd door de zon. Jeremiah St. Juste was basisspeler bij Mainz, Jean-Paul Boëtius speelde de laatste 25 minuten mee.

Volgens Neuer was Bayern onvoldoende bij de les. "We hebben vooral in de eerste helft veel te weinig laten zien. Onze instelling was niet goed, dat zag je in de openingsfase al. Daarvoor zijn we gestraft. We speelden te weinig kansen uit, maar gaven er wel een paar weg. Het is echter niet zo dat we de tegenstander hebben onderschat. We weten heel goed wat Mainz kan."

Dortmund

Borussia Dortmund doet weer volop mee in de strijd om de plaatsen die recht geven op het spelen in de Champions League. De club won met 2-0 bij VfL Wolfsburg, de nummer 3 van de ranglijst. Het Noorse wonderkind Erling Haaland maakte de doelpunten. Het verschil tussen beide ploegen is nog slechts 2 punten in het voordeel van Wolfsburg.

Dortmund speelde het laatste half uur met een man minder, na de rode kaart voor de Engelsman Jude Bellingham. Wout Weghorst deed het hele duel mee bij Wolfsburg.

Meer uit Voetbal

SC Cambuur verliest en kan dit weekend nog niet promoveren

LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan dit weekend nog niet promoveren naar de Eredivisie. In het eigen Kooi Stadion verloren de Leeuwarders met 4-3 van Jong AZ in een tumultueus duel dat meerdere keren werd stilgelegd.

7 uur geleden
Heracles Almelo kan thuis niet winnen van Excelsior: 1-1

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo is er tegen Excelsior in de strijd om lijfsbehoud niet in geslaagd het gat met de concurrentie wat verder te dichten. In eigen huis bleef de ploeg van Ernest Faber steken op 1-1.

7 uur geleden
Napoli naar tweede plaats Serie A door zege op Cagliari

CAGLIARI (ANP) - Napoli is door een zege op Cagliari opgerukt naar de tweede plaats in de Serie A. De ploeg van trainer Antonio Conte won met 1-0 op Sardinië en kwam op 62 punten. Dat zijn er zes minder dan koploper Internazionale en twee meer dan AC Milan.

7 uur geleden
Zawada mist na operatie rest van seizoen bij FC Groningen

GRONINGEN (ANP) - Aanvaller Oskar Zawada komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Groningen. Trainer Dick Lukkien heeft bekendgemaakt dat de Pool is geopereerd aan zijn schouder. "Dit betekent wel einde seizoen voor hem", zegt de coach op de clubwebsite.

11 uur geleden
Ronaldo mist oefeninterlands Portugal door hamstringblessure

LISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.

14 uur geleden
Feyenoorder Nieuwkoop mist door blessure rest van het seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Bart Nieuwkoop komt dit seizoen niet meer in actie. De rechtervleugelverdediger liep zondag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior als invaller een blessure op en die blessure houdt hem in ieder geval de laatste zeven competitiewedstrijden aan de kant.

14 uur geleden
NAC wil onderzoek KNVB naar niet-speelgerechtigde speler Go Ahead

BREDA (ANP) - NAC Breda wil dat de KNVB onderzoek doet naar een mogelijk niet-speelgerechtigde speler van Go Ahead Eagles. Om wie het gaat, is niet bekend. De Brabanders verloren het onderlinge duel in de Eredivisie zondag met 6-0.

15 uur geleden