Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern München laat Leverkusen kansloos en wint eindelijk weer

Bayern München laat Leverkusen kansloos en wint eindelijk weer

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft een einde gemaakt aan een slechte serie resultaten in de Bundesliga. De regerend landskampioen was veel te sterk voor Bayer Leverkusen: 4-0. Bayern won 21 augustus voor het laatst een competitiewedstrijd en pakte uit de vier duels daarna slechts 3 punten.

Leroy Sané opende al in de 3e minuut de score voor de thuisploeg. Het schot van de aanvallende middenvelder werd van richting veranderd. Jamal Musiala, de aangever bij de openingstreffer, nam na ruim een kwartier spelen de 2-0 voor zijn rekening. Doelman Lukas Hradecky liet zich in de korte hoek verrassen. Voor Musiala betekende het zijn vijfde doelpunt dit seizoen in de competitie.

Bayer Leverkusen had weinig in te brengen en zag de schade voor rust nog groter worden. Sadio Mané, oud-speler van Liverpool, schoot in de 39e minuut met links laag in de hoek raak (3-0).

De Ligt

Na rust bleven doelpunten lang uit. Mané dacht nog een keer te scoren, maar zijn treffer werd afgekeurd wegens buitenspel. Müller zorgde in de 84e minuut alsnog voor de 4-0. De aanvaller kon de bal simpel binnen schuiven omdat Hradecky onderuit gleed.

Matthijs de Ligt had een basisplaats bij Bayern München en speelde het gehele duel mee. De verdediger is bij het Nederlands elftal geen vaste waarde meer. De voorbije twee wedstrijden in de Nations League, tegen Polen en België, hield bondscoach Louis van Gaal De Ligt op de bank. Oud-Ajacieden Noussair Mazraoui en Ryan Gravenberch vielen in de slotfase in bij Bayern.

Bij Leverkusen stonden de Nederlanders Jeremie Frimpong en Mitchel Bakker aan de aftrap. Beide spelers werden in de rust gewisseld. Daley Sinkgraven en Timothy Fosu-Mensah bleven op de bank zitten.

Bayern München steeg naar de gedeelde tweede plaats met 2 punten achterstand op koploper 1. FC Union Berlin, dat zaterdag op bezoek gaat bij Eintracht Frankfurt.

Meer uit Voetbal

Labyad nieuwe ploeggenoot van Depay bij Corinthians

SAO PAULO (ANP) - Zakaria Labyad vervolgt zijn loopbaan bij Corinthians. De in Utrecht geboren voetballer wordt ploeggenoot van Memphis Depay, die zich hard heeft gemaakt voor zijn komst. Dat heeft de club uit São Paulo bekendgemaakt.

11 uur geleden
Ajax verliest ook doelman Jaros met zware knieblessure

AMSTERDAM (ANP) - Vitezslav Jaros heeft vrijdag een zware knieblessure opgelopen tijdens de training van Ajax. De Tsjechische doelman komt dit seizoen niet meer in actie voor de club uit Amsterdam. Volgens Ajax moet de van FC Liverpool gehuurde keeper geopereerd worden.

14 uur geleden
IOC-baas kijkt of FIFA-baas regels breekt met akkoord Vredesraad

MILAAN (ANP/DPA) - Kirsty Coventry gaat onderzoeken of FIFA-voorzitter Gianni Infantino de regels heeft overtreden door een overeenkomst te sluiten met de nieuwe Vredesraad van de Amerikaanse president Donald Trump. Dat heeft de voorzitter van het Internationaal Olympisch Comité (IOC) bekendgemaakt in Milaan.

15 uur geleden
Real Madrid-trainer: team zou voor Vinícius Jr. van veld stappen

MADRID (ANP) - Real Madrid is woensdag in het uitduel met Benfica niet van het veld gestapt omdat Vinícius Júnior zelf verder wilde spelen. De Braziliaanse aanvaller werd naar eigen zeggen racistisch uitgescholden door tegenstander Gianluca Prestianni. Vinícius attendeerde de scheidsrechter van het duel in de tussenronde van de Champions League daarop en verliet even het speelveld. Na ruim tien minuten besloot hij de wedstrijd toch te hervatten.

15 uur geleden
United rekent nog niet op geblesseerde verdediger De Ligt

MANCHESTER (ANP) - De rentree van Matthijs de Ligt bij Manchester United laat nog even op zich wachten. "Hij werkt erg hard om terug te komen, maar hij is nog niet ver genoeg", zei trainer Michael Carrick tijdens een persconferentie voor het uitduel van maandag met Everton in de Premier League.

18 uur geleden
Van Persie wil Sterling zondag inzetten bij Feyenoord - Telstar

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie wil nieuweling Raheem Sterling zondag graag speelminuten geven in de Eredivisiewedstrijd tegen Telstar. Dat zei hij vrijdag tijdens een persconferentie.

19 uur geleden
Steijn voorlopig niet inzetbaar voor Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn is voorlopig niet inzetbaar voor Feyenoord. Dat heeft trainer Robin van Persie vrijdagmiddag bevestigd tijdens een persconferentie in aanloop naar de thuiswedstrijd tegen Telstar. De middenvelder raakte geblesseerd in de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles, nadat hij de eveneens geblesseerde Oussama Targhalline had vervangen.

19 uur geleden