Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern München haalt middenvelder Laimer van RB Leipzig

Bayern München haalt middenvelder Laimer van RB Leipzig

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich versterkt met middenvelder Konrad Laimer. De 26-jarige Oostenrijker komt transfervrij over van RB Leipzig en tekende een contract tot de zomer van 2027 bij de Duitse kampioen.

"Het is een droom die uitkomt voor mij", verklaarde Laimer. "Dit is een van de grootste clubs ter wereld. Bayern heeft altijd de hoogste doelen, net als ik. Ik ben hier op de goede plek en ik zal altijd alles geven."

Ook Bayern-directeur Jan-Christian Dreesen was blij met de komst van Laimer. "Hij heeft al twee keer de Duitse beker gewonnen met Leipzig en samen zullen we hopelijk nog veel meer titels veroveren", aldus Dreesen.

Laimer speelde vanaf 2017 voor Leipzig. Eerder kwam hij drie seizoenen uit voor Red Bull Salzburg, waarmee hij in Oostenrijk drie keer het landskampioenschap vierde. Hij speelde 26 interlands voor Oostenrijk. Bij Bayern komt hij volgend seizoen de Nederlanders Ryan Gravenberch en Matthijs de Ligt tegen.

Meer uit Voetbal

Rugnummer 20 blijft bij Liverpool voor altijd van Diogo Jota

LIVERPOOL (ANP) - FC Liverpool geeft rugnummer 20 niet meer aan een andere speler. De Engelse club eert hiermee de overleden Diogo Jota, die vijf seizoenen met dat nummer speelde. Daarvoor droeg Adam Lallana dat rugnummer.

1 uur geleden
Levchenko waarschuwt Feyenoord voor het zakendoen met Russen

HOOFDDORP (ANP) - Evgeniy Levchenko waarschuwt Feyenoord via X dat de club beter geen zaken kan doen met het Russische Spartak Moskou. De voorzitter van de vereniging van contractspelers VVCS doet dat naar aanleiding van berichten op sociale media waarin wordt vermeld dat de Rotterdamse club interesse zou hebben in de voetballer Manfred Ugalde. "Als je in deze tijd een speler uit de Russische competitie koopt ben je schuldig aan de dood van burgers in Oekraïne", stelt Levchenko, die zelf uit Oekraïne komt. "Met zo'n transfer sponsor je dus de Russische oorlog."

2 uur geleden
Chelsea-speler Neto bepaalt zelf of hij speelt na dood Diogo Jota

PHILADELPHIA (ANP/AFP) - De Portugees Pedro Neto mag zelf beslissen of hij met Chelsea meedoet aan de kwartfinale van het WK voetbal voor clubs tegen Palmeiras. Dat heeft zijn coach Enzo Maresca gezegd in Philadelphia waar het duel wordt gespeeld. Neto is zwaar aangeslagen door de dood van zijn landgenoot Diogo Jota. De speler van Liverpool overleed samen met zijn jongere broer André Silva nadat hun auto in Noord-Spanje van de snelweg raakte.

3 uur geleden
Wereldkampioen Spanje begint EK met ruime overwinning op Portugal

BERN (ANP) - Spanje heeft Portugal op het Europees kampioenschap voetbal voor vrouwen kansloos gelaten. De regerend wereldkampioen was in Bern met 5-0 te sterk. Bij rust was het al 4-0.

13 uur geleden
Nigeriaanse doelman Rufai op 61-jarige leeftijd overleden

ABUJA (ANP) - Oud-doelman Peter Rufai is op 61-jarige leeftijd overleden. Dat meldt de Nigeriaanse voetbalbond.

13 uur geleden
Voetbalsters met rouwbanden tegen Wales om overlijden Israël

SPIEZ (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal spelen zaterdag hun eerste EK-wedstrijd tegen Wales met rouwbanden door het overlijden van oud-international Rinus Israël. Er is geen minuut stilte, laat de KNVB weten.

13 uur geleden
Van Dijk 'helemaal kapot en vol ongeloof' na dood Jota

LIVERPOOL (ANP) - Virgil van Dijk is zwaar aangeslagen na het plotselinge overlijden van zijn Portugese ploeggenoot Diogo Jota bij Liverpool. "Man, ik kan het niet geloven en ik wil het niet geloven. Ik ben er absoluut kapot van en vol ongeloof", schrijft de aanvoerder op Instagram.

13 uur geleden