Bayern München en RB Leipzig gelijk in spektakelstuk
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München en RB Leipzig hebben in een spectaculaire topper met 3-3 gelijkgespeeld. De landskampioen uit München houdt daardoor met 23 punten een voorsprong van 2 punten op de club uit Leipzig.
Leipzig was niet in de Allianz Arena in München om te verdedigen en kwam na een snelle omschakeling in de 19e minuut op 1-0 door Christopher Nkunku. Jamal Musiala, net ingevallen voor Javi Martínez, die wegens spierklachten niet verder kon, zorgde na een half uur voor de gelijkmaker. Bayern drukte even door en kwam enkele minuten later via Thomas Müller op 2-1. Net als bij het eerste doelpunt was de assist van Kingsley Coman.
Justin Kluivert, in de basis begonnen, bracht Leipzig met zijn eerste doelpunt voor de Duitse club weer terug. Op aangeven van Amadou Haidara schoot de Nederlander raak, laag in de linkerhoek. Leipzig kwam vlak na de rust weer op voorsprong. Emil Forsberg verschalkte doelman Manuel Neuer voor de derde keer met een kopbal.
Ook Bayern gaf niet op. Müller maakte zijn tweede met het hoofd, opnieuw op aangeven van Coman en voorkwam zo een nederlaag.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal heeft punten verloren in het uitduel met Chelsea. De koploper voetbalde ruim een helft met een speler meer, maar bleef steken op een gelijkspel (1-1).
44 minuten geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft de thuiswedstrijd tegen AZ met 1-0 gewonnen. De club uit Enschede maakte een einde aan een serie van vijf competitiewedstrijden zonder zege. AZ leed de derde nederlaag op rij in de Eredivisie.
1 uur geledenVELSEN (ANP) - Coach Robin van Persie vond het "totaal onnodig" dat de wedstrijd van Feyenoord tegen Telstar in de slotfase nog spannend werd. De trainer was wel blij en ook opgelucht met de zege na vier nederlagen op rij. "Telstar werd bij een 2-0-achterstand niet echt gevaarlijk, maar ze kwamen er iets vaker 'in'. Dat hadden we beter kunnen voorkomen", zei hij bij ESPN over de aanvallen van Telstar.
2 uur geledenPISA (ANP) - Lautaro Martínez heeft Internazionale aan een uitzege op Pisa geholpen. De Argentijnse spits maakte beide doelpunten voor zijn ploeg (0-2).
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Liverpool heeft tegen West Ham United een belangrijke zege voor coach Arne Slot geboekt. Na de zware thuisnederlaag tegen PSV in de Champions League (1-4) won de landskampioen in Londen met 2-0.
3 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles en FC Utrecht zijn drie dagen na hun Europese nederlagen tegen respectievelijk VfB Stuttgart en Real Betis in hun onderlinge Eredivisieduel op een 2-2-gelijkspel uitgekomen. De thuisploeg was daar het meest over te spreken; FC Utrecht leidde een kwartier voor tijd nog met 2-0.
3 uur geledenVELSEN (ANP) - Feyenoord heeft tegen Telstar voor het eerst in vijf wedstrijden weer gewonnen. De Rotterdammers van coach Robin van Persie wonnen in Velsen met 2-1 door een eigen doelpunt van Guus Offerhaus en een treffer van Anis Hadj-Moussa. Kay Tejan scoorde in de slotfase voor Telstar.
3 uur geleden