Bayern München en RB Leipzig gelijk in spektakelstuk
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München en RB Leipzig hebben in een spectaculaire topper met 3-3 gelijkgespeeld. De landskampioen uit München houdt daardoor met 23 punten een voorsprong van 2 punten op de club uit Leipzig.
Leipzig was niet in de Allianz Arena in München om te verdedigen en kwam na een snelle omschakeling in de 19e minuut op 1-0 door Christopher Nkunku. Jamal Musiala, net ingevallen voor Javi Martínez, die wegens spierklachten niet verder kon, zorgde na een half uur voor de gelijkmaker. Bayern drukte even door en kwam enkele minuten later via Thomas Müller op 2-1. Net als bij het eerste doelpunt was de assist van Kingsley Coman.
Justin Kluivert, in de basis begonnen, bracht Leipzig met zijn eerste doelpunt voor de Duitse club weer terug. Op aangeven van Amadou Haidara schoot de Nederlander raak, laag in de linkerhoek. Leipzig kwam vlak na de rust weer op voorsprong. Emil Forsberg verschalkte doelman Manuel Neuer voor de derde keer met een kopbal.
Ook Bayern gaf niet op. Müller maakte zijn tweede met het hoofd, opnieuw op aangeven van Coman en voorkwam zo een nederlaag.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ heeft zich geplaatst voor de tussenronde van de Conference League. De Alkmaarders speelden in de laatste wedstrijd in het hoofdtoernooi doelpuntloos gelijk (0-0) tegen Jagiellonia Bialystok uit Polen.
6 uur geledenSPAKENBURG (ANP) - Op het veld van SV Spakenburg is donderdagavond na de wedstrijd tegen FC Twente een grote vechtpartij uitgebroken. De politie hield een persoon aan voor vernieling van een hek, aldus een woordvoerder.
6 uur geledenRIYAD (ANP) - Napoli heeft de finale bereikt van de Italiaanse Supercup. In Riyad in Saudi-Arabië versloeg de ploeg van trainer Antonio Conte AC Milan (2-0), de winnaar van de Supercup vorig seizoen.
7 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Land- en tuinbouworganisatie LTO is na het boerenprotest in Brussel in gesprek gegaan met Eurocommissarissen. Landbouwvertegenwoordigers uit meerdere landen, onder wie LTO-hoofdbestuurslid Thijs Rompelberg, hebben gesproken met vier bestuurders uit het dagelijks EU-bestuur.
7 uur geledenSPAKENBURG (ANP) - FC Twente heeft zich geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De ploeg van coach John van den Brom won met 6-3 bij Spakenburg, dat uitkomt in de tweede divisie.
8 uur geledenSITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard voert een gezamenlijk herdenkingsmoment in tijdens de eerste competitiewedstrijd van het kalenderjaar. De Eredivisieclub uit Limburg wil hier een jaarlijkse traditie van maken, valt te lezen op de website.
8 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan de komende maanden niet beschikken over Nick Olij. De reservedoelman heeft dinsdag tijdens de warming-up van de bekerwedstrijd tegen GVVV een liesblessure opgelopen, meldt PSV.
12 uur geleden