Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern München dendert over Plzen heen in Champions League

Bayern München dendert over Plzen heen in Champions League

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zijn derde groepszege in de Champions League overtuigend binnengehaald. In de Allianz Arena in München werd Viktoria Plzen met 5-0 verslagen. In dezelfde groep spelen Internazionale en FC Barcelona later dinsdag tegen elkaar.

Bayern-coach Julian Nagelsmann had een basisplaats voor Matthijs de Ligt en Ryan Gravenberch en voor voormalig Ajax-speler Noussair Mazraoui. Bij de Duitsers ontbraken Joshua Kimmich en Thomas Müller, die zaterdag positief hadden getest op het coronavirus.

De thuisploeg kwam al in de zevende minuut op voorsprong. Leroy Sané kon zich onbedreigd vrijspelen en schoot de openingstreffer binnen. Zes minuten later was de voorsprong al verdubbeld. Leon Goretzka speelde goed in op Serge Gnabry, die zo kon binnenschuiven. In de 21e minuut was het de derde aanvaller van Bayern die van zich deed spreken. Sadio Mané kreeg de bal met een gelukje mee na eerder ook al een knappe individuele actie en schoot links van de keeper raak.

Tweede treffer

Al vroeg in de tweede helft maakte Sané zijn tweede treffer van de avond. Hij kreeg een lange bal van Mané en schoot trefzeker in de rechterhoek. Invaller Eric Maxim Choupo-Moting zorgde nog binnen het uur voor de 5-0. Daarna speelde de Duitse recordkampioen de wedstrijd zonder problemen uit.

Volgende week woensdag spelen beide ploegen opnieuw tegen elkaar in Tsjechië.

Meer uit Voetbal

Barcelona verliest van Real Sociedad

SAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).

2 uur geleden
Echteld vervangt vertrokken hoofdtrainer Martens bij AZ

ALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.

2 uur geleden
Senegal wint Afrika Cup na gemiste strafschop van Marokkaan Díaz

RABAT (ANP) - Senegal heeft voor de tweede keer de Afrika Cup gewonnen. De ploeg versloeg gastland Marokko (1-0) tijdens een tumultueuze finale in het Prince Moulay Abdellah Stadion in Rabat. Pape Gueye scoorde in de verlenging.

2 uur geleden
Senegal stapt van veld in finale van Afrika Cup tegen Marokko

RABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.

3 uur geleden
Aanvaller Malen debuteert met doelpunt voor AS Roma

TURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).

5 uur geleden
Timber rekent op snel vertrek bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord gespeeld. "Er is veel beweging", zei hij na de nederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4) bij ESPN. "De kans is groot dat er de komende dagen iets gebeurt."

5 uur geleden
Van Persie: ik heb deze film al twintig keer afgedraaid

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie maakt zich niet druk over de kritiek op zijn functioneren als trainer van Feyenoord. "Ik heb deze film al twintig keer afgedraaid als speler", zei hij na de thuisnederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4). "Opgehemeld worden en weer afgebrand worden. Mij gaat aan het hart dat het slecht gaat met ons team. Dat wil ik omdraaien."

6 uur geleden