Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bayern München dendert over Plzen heen in Champions League

Bayern München dendert over Plzen heen in Champions League

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zijn derde groepszege in de Champions League overtuigend binnengehaald. In de Allianz Arena in München werd Viktoria Plzen met 5-0 verslagen. In dezelfde groep spelen Internazionale en FC Barcelona later dinsdag tegen elkaar.

Bayern-coach Julian Nagelsmann had een basisplaats voor Matthijs de Ligt en Ryan Gravenberch en voor voormalig Ajax-speler Noussair Mazraoui. Bij de Duitsers ontbraken Joshua Kimmich en Thomas Müller, die zaterdag positief hadden getest op het coronavirus.

De thuisploeg kwam al in de zevende minuut op voorsprong. Leroy Sané kon zich onbedreigd vrijspelen en schoot de openingstreffer binnen. Zes minuten later was de voorsprong al verdubbeld. Leon Goretzka speelde goed in op Serge Gnabry, die zo kon binnenschuiven. In de 21e minuut was het de derde aanvaller van Bayern die van zich deed spreken. Sadio Mané kreeg de bal met een gelukje mee na eerder ook al een knappe individuele actie en schoot links van de keeper raak.

Tweede treffer

Al vroeg in de tweede helft maakte Sané zijn tweede treffer van de avond. Hij kreeg een lange bal van Mané en schoot trefzeker in de rechterhoek. Invaller Eric Maxim Choupo-Moting zorgde nog binnen het uur voor de 5-0. Daarna speelde de Duitse recordkampioen de wedstrijd zonder problemen uit.

Volgende week woensdag spelen beide ploegen opnieuw tegen elkaar in Tsjechië.

Meer uit Voetbal

Verdediger Dest hoopt na WK te vertrekken bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Verdediger Sergiño Dest denkt serieus aan een vertrek bij PSV komende zomer. "Als er een club uit een top 5-competitie komt met een goed plan, dan wil ik mezelf wel uitdagen. Ik vind PSV een geweldige club, maar het gaat mij ook om de Eredivisie. Ik wil naar een lastigere competitie, zodat ik mezelf iedere week kan pushen en meten met de besten", zei de 25-jarige rechtsback in de NOS-podcast Buitenspel.

1 uur geleden
Inter komt terug uit geslagen positie en bereikt bekerfinale

MILAAN (ANP) - Internazionale maakt nog altijd kans om naast de landstitel ook de Italiaanse beker te winnen. Het elftal van trainer Cristian Chivu knokte zich in Milaan tegen Como terug van een achterstand van twee doelpunten. Inter won met 3-2. De eerste ontmoeting was in 0-0 geëindigd.

11 uur geleden
Leicester zakt tien jaar na titel in Engeland naar derde niveau

LEICESTER (ANP/RTR) - Leicester City is dinsdag gedegradeerd naar het derde niveau van het Engelse voetbal. Dat gebeurde tien jaar na hun verrassende titel in de Premier League met de Italiaanse trainer Claudio Ranieri.

11 uur geleden
Duizenden supporters bij huldiging AZ na winst KNVB-beker

ALKMAAR (ANP) - In Alkmaar zijn dinsdag duizenden supporters bijeengekomen voor de huldiging van de spelers en staf van AZ na de winst van de KNVB-beker. Zondag werd NEC in de bekerfinale in De Kuip in Rotterdam met 5-1 verslagen. Het is de vijfde keer in de clubgeschiedenis dat AZ de beker heeft gewonnen.

14 uur geleden
Pulisic kijkt uit naar WK voetbal met 'sterke selectie' VS

LOS ANGELES (ANP/RTR) - Christian Pulisic denkt dat de huidige selectie van de Verenigde Staten de beste is waar hij deel van heeft uitgemaakt. Dat zei de 27-jarige aanvaller van AC Milan tegen persbureau Reuters, een kleine twee maanden voor aanvang van het WK voetbal dat zijn thuisland samen met Mexico en Canada organiseert.

17 uur geleden
Flick wil contract bij Barcelona na behalen landstitel verlengen

BARCELONA (ANP/DPA) - Trainer Hansi Flick staat op het punt zijn contract bij FC Barcelona te verlengen. De 61-jarige Duitser wil dat pas doen nadat zijn club de Spaanse landstitel met succes heeft verdedigd. Dat liet hij dinsdag doorschemeren op een persconferentie, een dag voor de thuiswedstrijd tegen Celta de Vigo in La Liga.

17 uur geleden
Voetbalsters Oranje terug in top tien wereldranglijst

ZÜRICH (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal zijn terug in de top tien van de wereldranglijst. Oranje steeg een plek dankzij de overwinning (2-1) en het gelijkspel (1-1) in de WK-kwalificatieduels met Frankrijk van afgelopen week. Daarmee verdreef de ploeg van bondscoach Arjan Veurink Noord-Korea uit de top tien.

22 uur geleden