Bayern München - Barcelona in Champions League zonder publiek
MÜNCHEN (ANP) - Het duel in de Champions League tussen Bayern München en FC Barcelona moet volgende week in een leeg stadion worden gespeeld. De regering van de deelstaat Beieren heeft besloten voorlopig geen publiek toe te laten bij alle professionele sportwedstrijden, vanwege de nieuwe golf aan coronabesmettingen.
Bayern ontvangt Barcelona woensdag in de Allianz Arena. De Duitse kampioen is met 15 punten uit vijf wedstrijden al zeker van de groepswinst en een vervolg in de Champions League. FC Barcelona heeft 7 punten, twee punten meer dan Benfica, en is alleen bij winst zeker van een plek in de knock-outfase.
Bayern München speelt zaterdag in de Bundesliga uit tegen Borussia Dortmund. Bij dat duel zijn maximaal 15.000 toeschouwers welkom. In Berlijn mogen Hertha BSC en Union Berlin voorlopig slechts 5000 fans ontvangen bij thuiswedstrijden. RB Leipzig speelde vorige week al weer een wedstrijd zonder publiek. In Nederland zijn bij alle sportwedstrijden, zowel bij de profs als de amateurs, voorlopig geen toeschouwers welkom.
Bayern heeft tot aan de winterstop nog twee thuiswedstrijden in de Bundesliga op het programma staan, tegen FSV Mainz 05 en VfL Wolfsburg. Vermoedelijk zijn daarbij geen toeschouwers welkom.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ en Almere City FC gaan een samenwerking aan voor de lange termijn. Dat melden de club uit de Eredivisie en de eerstedivisionist op hun websites. Het gaat om een periode van minimaal vier jaar.
29 minuten geledenBUENOS AIRES (ANP/RTR) - De Argentijnse voetballer Nicolás Otamendi is gestopt als international. De 38-jarige verdediger was actief op het afgelopen WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, waar hij met zijn land de finale verloor van Spanje. Hij won vier jaar geleden de wereldtitel met Argentinië in Qatar.
1 uur geledenMIAMI (ANP) - Curaçao is in de groepsfase van de Concacaf Nations League gekoppeld aan onder meer Haïti. Dat is het resultaat van de loting in Miami. Beide landen waren deze zomer actief op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Suriname zit in een poule zonder WK-gangers.
2 uur geledenNOVI SAD (ANP) - Steven Berghuis sprak van een "goede eerste stap" na de gewonnen uitwedstrijd bij FK Vojvodina in de tweede voorronde van de Conference League (1-4). Het duel in Servië was de eerste officiële wedstrijd onder de nieuwe trainer Míchel.
3 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is er niet in geslaagd om de thuiswedstrijd tegen Ferencváros tot een goed einde te brengen. De ploeg van trainer John van den Brom ging met 1-2 onderuit in een nagenoeg volle Veste.
12 uur geledenNOVI SAD (ANP) - Ajax is goed aan het nieuwe Europese seizoen begonnen. De club was in een uitwedstrijd veel te sterk voor FK Vojvodina (1-4) en heeft een goede uitgangspositie voor de return van volgende week in de Johan Cruijff ArenA voor een plek in de derde voorronde van de Conference League.
12 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong stelt in een verklaring op Instagram dat zijn knieblessure op het WK "ernstiger was dan gedacht". De middenvelder van FC Barcelona speelde door met de kwetsuur omdat hij na informatie van de artsen van Oranje in de veronderstelling was dat het niet kon verergeren.
14 uur geleden