Bayern bevestigt dijbeenblessure bij international Goretzka
MÜNCHEN (ANP) - Middenvelder Leon Goretzka van Bayern München komt de rest van het seizoen in de Bundesliga niet meer in actie. De landskampioen bevestigde maandag dat de Duitse international een dijbeenblessure heeft opgelopen. Het gaat om een scheurtje in een spier in zijn linkerbovenbeen.
Goretzka raakte zaterdag geblesseerd in de wedstrijd tegen Borussia Mönchengladbach (6-0). Hij stond als invaller pas 10 minuten in het veld toen hij de strijd alweer aangeslagen moest staken.
Goretzka blijft sowieso in de resterende twee competitiewedstrijden van Bayern tegen SC Freiburg en FC Augsburg aan de kant. Of de 31-voudige international bij het EK het eerste groepsduel met Frankrijk op 15 juni in München haalt, is de vraag. Volgens Duitse media staat hij voor een fitheidsrace tegen de klok.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
4 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
5 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.
6 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.
7 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.
7 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.
7 uur geleden