Basketballers Phoenix Suns winnen bij koploper Boston Celtics
BOSTON (ANP) - De basketballers van koploper Boston Celtics zijn in eigen huis onderuit gegaan tegen Phoenix Suns. De bezoekers wonnen in Boston in de Amerikaanse basketbalcompetitie NBA met 106-94.
Jaylen Brown maakte 27 punten voor de Celtics. Jayson Tatum zorgde voor 20 punten en Derrick White voor 19, maar dat was niet genoeg. Bij de Suns was Mikal Bridges topscorer met 25 punten en maakte Chris Paul er 15. Dario Saric en Deandre Ayton waren goed voor 14 punten.
Boston, dat voor het eerst dit seizoen thuis verloor met meer dan 10 punten verschil, leidt nog altijd in de Eastern Conference.
Vechtpartij
Bij de wedstrijd tussen Minnesota Timberwolves en Orlando Magic werden vijf spelers eruit gestuurd na een vechtpartij. De basketballers van Orlando wonnen het duel met 127-120. Cole Anthony zorgde bij Magic voor 20 punten en Moritz Wagner maakte er 19.
In de derde periode moesten Jalen Suggs en Mo Bamba van Orlando eruit na een opstootje met Austin Rivers van de Timberwolves. Ploeggenoten Taurean Prince en Jaden McDaniels van Minnesota moesten vanwege hun betrokkenheid ook vertrekken.
Meer uit Sport
ROTTERDAM (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor speelt in de eerste ronde van het ABN AMRO Open in Rotterdam tegen Giovanni Mpetshi Perricard uit Frankrijk. Dat is de uitkomst van de loting. Het hoofdtoernooi begint maandag.
39 minuten geledenMILAAN (ANP) - Merel Conijn komt bij haar olympische debuut bij de Spelen van Milaan niet in actie in de eerste rit van de 3000 meter, maar in de tweede rit. De 24-jarige schaatsster is een rit doorgeschoven door de afmelding van Martina Sablikova uit Tsjechië, die ziek is.
40 minuten geledenBENGALURU (ANP) - Guy den Ouden heeft Nederland op een 1-0-voorsprong gezet in de eerste kwalificatiewedstrijd van de Davis Cup tegen India. De 23-jarige debutant versloeg in Bengaluru Sumit Nagal met 6-0 4-6 6-3.
1 uur geledenBORMIO (ANP) - Franjo von Allmen heeft op de Olympische Spelen goud gewonnen op de afdaling. De 24-jarige skiër uit Zwitserland was de snelste op de uitdagende Stelvio-piste in Bormio, met een gemiddeld hellingspercentage van 30,9 en een totaal hoogteverschil van 1010 meter.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - Schaatsster Martina Sablikova heeft zich op de Olympische Spelen in Milaan afgemeld voor de 3000 meter. De 38-jarige Tsjechische kan niet starten wegens ziekte. Sablikova zou in de zesde rit rijden tegen Josie Hofmann uit Duitsland
3 uur geledenMILAAN (ANP) - Sven Kramer en Ireen Wüst hebben zaterdag het TeamNL Huis in Milaan geopend. De twee veelvoudig olympisch schaatskampioenen deden dat door voor Superstudio Più op een grote rode knop te drukken, waarna confetti de lucht in ging.
3 uur geledenMILAAN (ANP) - NOC*NSF-voorzitter Anneke van Zanen-Nieberg krijgt bij haar bezoek aan Milaan nog meer zin om een deel van de volgende Winterspelen in 2030 naar Nederland te halen. "Ja, dan krijg ik wel de kriebels", vertelt ze in gesprek met het ANP, kort voor de opening van het TeamNL Huis.
4 uur geleden