Basketballers Houston Rockets winnen in verlenging van Celtics
NEW YORK (ANP/RTR) - Basketballer Russell Westbrook was zaterdag (lokale tijd) met 41 punten op dreef in de wedstrijd van Houston Rockets tegen Boston Celtics. Ondanks zijn sterke spel won zijn ploeg de wedstrijd pas in de verlenging. Met twee benutte vrije worpen in de laatste 24 seconden bezorgde James Harden de Rockets de overwinning: 111-110.
Harden maakte in totaal 21 punten. Jayson Tatum was topscorer bij de Celtics met 32 punten.
Los Angeles Lakers ging met 105-88 onderuit tegen Memphis Grizzlies. Ja Morant was de grote man bij de Grizzlies met 27 punten en 14 assists. Voor de ploeg was het de eerste overwinning na vijf nederlagen.
Voor de Lakers kwam er een einde aan een reeks van zeven overwinningen op rij. Ook maakte het team met 88 het laagste aantal punten in een wedstrijd in dit seizoen. LeBron James was goed voor 19 punten, 10 assists en 8 rebounds.
Meer uit Sport
DEN HAAG (ANP) - Koning Willem-Alexander, koningin Máxima en prinses Amalia hebben dinsdagmiddag de olympische medaillewinnaars geëerd tijdens een ontvangst op Paleis Noordeinde. Tijdens de huldiging werd een traditionele groepsfoto gemaakt aan de voorzijde van het Haagse paleis.
4 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De nieuwe olympische kampioenen zijn dinsdag geridderd in de Orde van Oranje-Nassau. Schaatssters Jutta Leerdam, Femke Kok, Antoinette Rijpma-de Jong en Marijke Groenewoud kregen een lintje, net als shorttrackers Jens van 't Wout, Melle van 't Wout, Teun Boer, Friso Emons en Itzhak de Laat.
6 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Schaatsster Femke Kok hoopt dat ze "een motivatie is voor kinderen". Dat zei de winnares van olympisch goud en zilver bij de huldiging van de medaillewinnaars in Den Haag.
7 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Premier Rob Jetten hoopt dat jonge mensen meer gaan sporten en bewegen. "Dan zijn dat misschien de olympische toppers van de toekomst", zei Jetten voor de huldiging van de olympische medaillewinnaars in Den Haag.
8 uur geledenARNHEM (ANP) - Nederlandse officials zullen geen bijeenkomsten bijwonen op de Paralympische Spelen waar de Russische of Belarussische vlag zichtbaar is of waar het volkslied van een van beide landen klinkt. Dat heeft NOC*NSF in een verklaring bekendgemaakt. Dat betekent dat er geen Nederlandse sportbestuurders bij de openingsceremonie in Italië op 6 maart aanwezig zullen zijn.
8 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Shorttrackbroers Jens en Melle van 't Wout hopen dat hun succes op de Olympische Spelen een stimulans is voor hun sport. "Ik denk dat deze Spelen een hele mooie stap waren voor die ontwikkeling", zei Jens van 't Wout voor de huldigingen door minister-president Rob Jetten en koning Willem-Alexander en koningin Máxima in Den Haag.
9 uur geledenACAPULCO (ANP) - Alex de Minaur is meteen in de eerste ronde van het tennistoernooi van Acapulco gestrand. De als tweede geplaatste Australiër, die onlangs het ABN AMRO Open in Rotterdam won, ging in Mexico onderuit tegen de Amerikaan Patrick Kypson. Het werd 1-6 7-6 (4) 6-7 (4).
12 uur geleden