Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Basketballers Denver Nuggets naar tweede plek

Basketballers Denver Nuggets naar tweede plek

DENVER (ANP) - De basketballers van Denver Nuggets hebben zich met een overwinning op Utah Jazz (106-100) op de tweede plaats genesteld van de westelijke divisie in de NBA. Onder aanvoering van Nikola Jokic boekten de Nuggets hun 33e zege van dit seizoen. De 24-jarige Serviër maakte 28 punten en leverde 10 assists.

Bij Utah Jazz tekende Jordan Clarkson voor 37 punten. De Amerikaan gooide 24 punten bij elkaar in het laatste kwart, maar hij kon daarmee de nederlaag van zijn ploeg niet voorkomen.

Los Angeles Clippers, dat ook bovenin meedoet in het westen, verloor met 123-103 van Sacramento Kings. Achter koploper Los Angeles Lakers (36 zeges, 10 nederlagen) neemt Denver Nuggets nu de tweede plaats in met 33 overwinningen tegenover 15 nederlagen, gevolgd door de Clippers (33-15) en Utah Jazz (32-16). In het oosten boekte NBA-kampioen Toronto Raptors bij Cleveland Cavaliers de negende zege op rij, de 34e in totaal dit seizoen (115-109).

Meer uit Sport

Blessure houdt tennisser Van de Zandschulp voorlopig aan de kant

VEENENDAAL (ANP) - Van een rentree op de tennisbaan van Botic van de Zandschulp is voorlopig geen sprake. De uit Veenendaal afkomstige tennisser moest ruim twee weken geleden geblesseerd opgeven in Madrid en kwam sindsdien niet meer in actie. "Helaas ben ik nog steeds geblesseerd na Madrid. Hopelijk keer ik over een paar weken terug op de baan", schrijft Van de Zandschulp op Instagram. Het zou gaan om een liesblessure.

10 minuten geleden
Oud-winnaar Carapaz kopman EF Education-EasyPost in Giro

BOULDER (ANP/BELGA) - Oud-winnaar Richard Carapaz is de kopman van wielerploeg EF Education-EasyPost voor de Giro d'Italia. De 31-jarige Ecuadoriaan schreef de Ronde van Italië in 2019 op zijn naam.

2 uur geleden
Griekspoor dankzij sterke derde set naar tweede ronde in Rome

ROME (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor heeft zich ten koste van de Serviër Miomir Kecmanovic geplaatst voor de tweede ronde van het masterstoernooi van Rome. De Nederlandse nummer 35 van de wereld knokte zich terug van een set achterstand, mede door een sterk optreden in de derde en beslissende set: 4-6 6-3 6-0.

3 uur geleden
Beroep wielrenner López tegen dopingschorsing afgewezen

LAUSANNE (ANP) - De Colombiaanse wielrenner Miguel Ángel López moet zijn schorsing van vier jaar wegens overtreding van de dopingregels uitzitten. López, bijgenaamd Superman, kreeg een jaar geleden de schorsing opgelegd door de internationale wielrenunie UCI en ging in beroep bij sporttribunaal CAS.

4 uur geleden
PEC Zwolle kiest voor trainer Van der Vegt als opvolger Jansen

ZWOLLE (ANP) - Henry van der Vegt is vanaf komend seizoen trainer van PEC Zwolle. De oud-voetballer van de club (53) heeft een contract voor twee seizoenen getekend bij de nummer 14 van de Eredivisie, die zich afgelopen weekend zo goed als zeker veilig speelde. Hij volgt de vertrekkende Johnny Jansen op.

8 uur geleden
Formule 1-team Alpine vervangt Doohan vijf races voor Colapinto

ENSTONE (ANP) - Het Formule 1-team van Alpine vervangt Jack Doohan in ieder geval de komende vijf races door Franco Colapinto. Voor de Grote Prijs van Groot-Brittannië in juli volgt een evaluatie, meldt het team. Over de rijderswissel werd de afgelopen dagen al gespeculeerd, na de teleurstellende prestaties van Doohan (22) in de eerste zes races en zijn uitvallen afgelopen weekend in Miami.

9 uur geleden
Briatore vervangt opgestapte teambaas Oakes bij F1-renstal Alpine

LONDEN (ANP/RTR) - Teambaas Oliver Oakes is opgestapt bij de Formule 1-renstal Alpine. De 75-jarige Flavio Briatore neemt zijn taken per direct over. De Italiaan, voormalig teambaas bij Benetton en Renault, was al adviseur bij Alpine.

21 uur geleden