 
                    Basketballer Morant keert na schorsing met zege terug in de NBA
MEMPHIS (ANP) - Basketballer Ja Morant heeft na zijn schorsing een succesvolle rentree gemaakt in de Amerikaanse competitie NBA. Hij droeg 17 punten bij aan de zege van Memphis Grizzlies op Houston Rockets, 130-125.
Morant werd voor acht wedstrijden geschorst, nadat een video online was verschenen waarin hij in een nachtclub een pistool had laten zien. Hij werd bestraft door zijn club en door de NBA. Morant begon tegen tegen de Rockets op de bank, maar kreeg alsnog bijna 24 minuten speeltijd. "Het hielp mij enorm toen ik de reacties van de fans zag toen ik weer het veld op mocht. Dat gaf een goed gevoel", zei Morant.
Bij de wedstrijd tussen Dallas Mavericks en Golden State Warriors was er een merkwaardig moment, waardoor de Warriors ongehinderd 2 punten konden maken. Na een time-out in het derde kwart gingen de spelers van de Mavericks aan de verkeerde kant van het veld staan, waardoor de Warriors konden scoren. De Warriors wonnen met 127-125, maar de club uit Dallas kondigde aan protest aan te tekenen tegen de gang van zaken. Volgens de Mavericks hadden zij op dat moment de bal moeten krijgen en niet de Warriors.
Jonathan Kuminga maakte 22 punten voor de Warriors. Bij de Mavericks was Luka Doncic goed voor 30 punten.
Meer uit Sport
VENLO (ANP) - Vitesse liet zich in het uitduel met VVV-Venlo niet afleiden door het nieuws dat de KNVB zich verzet tegen de beslissing van het gerechtshof om de club uit Arnhem de proflicentie terug te geven. Dillon Hoogewerf en Elias Huth leidden de bezoekers met doelpunten naar een zege in stadion De Koel (1-2). Gabin Blancquart scoorde in de slotfase voor VVV.
1 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Marcel Bosker is bij de NK afstanden in Heerenveen voor het eerst Nederlands kampioen op de 5000 meter geworden. De 28-jarige schaatser van Reggeborgh bleef met een tijd van 6.09,72 titelverdediger Chris Huizinga en Jorrit Bergsma voor.
4 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Alphonce Simbu, de Tanzaniaanse wereldkampioen op de marathon, loopt op 16 november de Zevenheuvelenloop in Nijmegen. De 33-jarige wereldkampioen van afgelopen maand in Tokio krijgt in de wedstrijd over 15 kilometer concurrentie van onder anderen Mike Foppen en de Kenianen Benson Kiplangat, Alex Matata en Daniel Mateiko.
9 uur geledenARNHEM (ANP) - Kickbokser Levi Rigters mist het Glory-evenement van 13 december in de GelreDome door persoonlijke omstandigheden. Ook zegt hij zijn gezondheid te verkiezen boven deelname aan Glory Collision 8, meldt de kickboksorganisatie.
11 uur geledenUTRECHT (ANP) - Schaatsbond KNSB verwacht van de Nederlandse schaatsers die zich plaatsen voor de wereldbeker "100 procent commitment" in de strijd om quotaplekken voor de Olympische Spelen van Milaan volgend jaar. Dat betekent dat van schaatsers die zich op de NK afstanden kwalificeren, wordt verwacht dat ze alle vier de wereldbekerwedstrijden dit najaar rijden.
1 dag geledenMELBOURNE (ANP/RTR) - Ben Austin, een 17-jarige Australische cricketspeler, is overleden nadat hij door een bal werd geraakt. Zijn familie liet weten "volledig kapot" te zijn.
1 dag geledenDEN HAAG (ANP) - Zeilster Annette Duetz heeft haar sportloopbaan beëindigd. Dat meldt de olympisch kampioene van Parijs via het Watersportverbond. Samen met Odile van Aanholt pakte ze vorig jaar het goud in de 49erFX-klasse. Daarvoor behaalde ze al brons op de Spelen van Tokio, terwijl de 32-jarige Duetz ook vier wereldtitels veroverde.
1 dag geleden 
             
                             
                             
                             
                             
                             
                            