Basketballer James passeert Bryant op topscorersranglijst
PHILADELPHIA (ANP/RTR) - Basketballer LeBron James is basketballegende Kobe Bryant gepasseerd op de ranglijst van topscorers van de Amerikaanse profcompetitie NBA. De 35-jarige sterspeler van de Los Angeles Lakers maakte in de wedstrijd tegen de Philadelphia 76ers 29 punten en kwam daarmee tot 33.655. Hiermee ging hij voorbij aan Bryant die op 33.643 punten staat.
De 29 punten van James waren niet genoeg voor de zege in Philadelphia. De 76ers versloegen de koploper van de Western Conference met 108-91 mede dankzij 28 punten van Ben Simmons. LA Lakers blijft wel de lijstaanvoerder met 36 zeges en 10 nederlagen.
James staat nu derde op de topscorersranglijst aller tijden. Hij moet Kareem Abdul-Jabbar en Karl Malone nog voor zich dulden. De inmiddels 72-jarige Abdul-Jabbar kwam van 1969 tot en met 1989 tot 38.387 punten. Malone staat op 36.928 punten.
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - Jutta Leerdam heeft Nederland het eerste goud bezorgd op de Olympische Spelen van Milaan. De 27-jarige schaatsster won in het Milano Speed Skating Stadium de 1000 meter in een olympisch record van 1.12,31. Het zilver ging naar landgenote Femke Kok in 1.12,59. Titelverdedigster Miho Takagi uit Japan greep het brons.
13 minuten geledenMILAAN (ANP) - Schaatsster Suzanne Schulting stapte maandag na haar 1000 meter op de Olympische Spelen met een slecht gevoel van het ijs af. "Het was niet goed genoeg, daarom ben ik ontevreden", sprak de Friezin in de catacomben van het Milano Speed Skating Stadium.
37 minuten geledenTREVISO (ANP) - De Amerikaanse skiester Lindsey Vonn heeft een tweede operatie ondergaan om een breuk in haar linkerbeen te stabiliseren. Dat heeft het Italiaanse nieuwsagentschap ANSA bekendgemaakt.
1 uur geledenBORMIO (ANP/RTR) - De Zwitserse skiër Franjo von Allmen heeft op de Olympische Spelen zijn tweede gouden medaille veroverd. Hij won maandag samen met Tanguy Nef de teamcombinatie. Zaterdag schreef hij de afdaling al op zijn naam.
3 uur geledenMILAAN (ANP) - De Nederlandse shorttrackers treffen dinsdag in de kwartfinale van de gemengde aflossing op de Olympische Spelen gastland Italië. Polen en Hongarije zijn de andere twee landen die in de eerste kwartfinale zijn ingedeeld, blijkt uit het vrijgegeven schema.
7 uur geledenSAN FRANCISCO (ANP) - American footballteam Seattle Seahawks heeft de zestigste editie van de Super Bowl gewonnen. In het Levi's Stadium, in de regio rond de Baai van San Francisco, versloegen zij de New England Patriots met 29-13.
14 uur geledenLIVIGNO (ANP) - Melissa Peperkamp en Romy van Vreden zijn op de Olympische Spelen uitgeschakeld in de kwalificatie op de big air. Beide Nederlandse snowboardsters wisten in het Livigno Snow Park niet bij de eerste twaalf te eindigen.
20 uur geleden