Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Basketballer Antetokounmpo blinkt weer uit voor Milwaukee

Basketballer Antetokounmpo blinkt weer uit voor Milwaukee

MILWAUKEE (ANP) - De basketballers van Milwaukee Bucks blijven de Eastern Conference van de NBA aanvoeren. Ze brachten ook het duel met Phoenix Suns tot een goed einde: 129-108.

Giannis Antetokounmpo was opnieuw de grote man bij Milwaukee Bucks. De Griek was goed voor 30 punten, 19 rebounds en 9 assists. Devin Booker maakte 32 punten voor Phoenix Suns.

Toronto Raptors, de nummer twee van de Eastern Conference, was te sterk voor Chicago Bulls: 129-102. Terence Davis tekende voor 31 punten namens de titelverdediger van de NBA uit Canada, die nu al 11 duels op rij heeft gewonnen.

James Harden blonk opnieuw uit voor Houston Rockets. Hij had met 40 punten, 10 rebounds en 9 assist een groot aandeel in de zege op New Orleans Pelicans (117-109).

Meer uit Sport

Toptennissers klagen in open brief over prijzengeld Roland Garros

PARIJS (ANP/BELGA) - Internationale toptennissers hebben in een open brief hun teleurstelling geuit over het prijzengeld van Roland Garros. De brief is onder anderen ondertekend door de nummers 1 van de wereld Aryna Sabalenka en Jannik Sinner.

21 minuten geleden
Wielrenster Vos stapt af in Vuelta Femenina om sleutelbeenbreuk

DEN HAAG (ANP) - Wielrenster Marianne Vos gaat maandag niet van start in de tweede etappe van de Vuelta Feminina. De 38-jarige renster van Visma - Lease a Bike heeft zondag bij een val in de eerste etappe haar sleutelbeen gebroken. Dat meldt haar ploeg op X.

1 uur geleden
Tennisser Griekspoor stijgt 2 plekken op wereldranglijst

LONDEN (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor is iets gestegen op de wereldranglijst. De 29-jarige Griekspoor klom twee plekken en is nu de nummer 31 van de wereld. Botic van de Zandschulp, die moest afzeggen voor het tennistoernooi van Madrid omdat hij niet fit genoeg was, leverde twee plekken in en staat 54e.

2 uur geleden
Basketballers Detroit en Cleveland door in play-offs NBA

DETROIT (ANP/BELGA) - De Detroit Pistons en de Cleveland Cavaliers hebben zich geplaatst voor de tweede ronde van de play-offs in de hoogste Amerikaanse basketbalcompetitie NBA. Beide ploegen nemen het in die ronde tegen elkaar op voor een finaleplaats in de Eastern Conference.

2 uur geleden
Atlete Keetels wint 3 weken na 'Rotterdam' marathon van Vancouver

VANCOUVER (ANP) - Atlete Mikky Keetels heeft de marathon van Vancouver gewonnen. De 27-jarige Nederlands kampioene op de marathon legde de 42,195 kilometer af in een tijd van 2.33.01, ruim onder het oude parcoursrecord van 2.34,27. Daarmee was ze 24 seconden sneller dan Dayna Pidhoresky uit Canada, die de marathon een jaar eerder had gewonnen.

13 uur geleden
Verstappen na inhaalrace vijfde in GP Miami, zege Antonelli

MIAMI (ANP) - Max Verstappen is bij de Grote Prijs van Miami in de Formule 1 op de vijfde plaats geëindigd. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull viel al in de eerste bocht ver terug, maar herstelde zich daarna knap. De overwinning op het stratencircuit rondom het Hard Rock Stadium ging naar WK-leider Kimi Antonelli van Mercedes.

14 uur geleden
Sinner wint masterstoernooi van Madrid voor het eerst

MADRID (ANP) - Tennisser Jannik Sinner (24) heeft de Madrid Open op zijn naam geschreven. De Italiaanse nummer 1 van de wereldranglijst won in de finale van het masterstoernooi in twee sets van de 29-jarige Duitser Alexander Zverev: 6-1 6-2.

17 uur geleden