Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Basketballer Antetokounmpo blinkt uit bij Bucks

Basketballer Antetokounmpo blinkt uit bij Bucks

CHARLOTTE (ANP) - Basketballer Giannis Antetokounmpo heeft weer van zich doen spreken in de NBA. De 25-jarige Griekse vedette van Milwaukee Bucks tekende in de gewonnen uitwedstrijd tegen Charlotte Hornets (93-85) niet alleen voor maar liefst 41 punten, hij pakte ook nog eens 20 rebounds en gaf 6 assists. Antetokounmpo leidde de Bucks zo'n beetje in z'n eentje naar de 52e overwinning. De ploeg uit Milwaukee verloor pas acht keer en is de best presterende ploeg van dit seizoen.

Los Angeles Lakers, de koploper in het westen, boekte bij New Orleans Pelicans de 46e zege van het seizoen: 122-114. LeBron James tekende voor een triple-double: 34 punten, 12 rebounds en 13 assists. De superster van de NBA werd daarmee net niet de topscorer van de wedstrijd. Die eer was voor Zion Williamson, de 19-jarige 'rookie' van de Pelicans die 35 punten bij elkaar gooide.

NBA-kampioen Toronto Raptors verloor de topper bij Denver Nuggets met 133-118. Het betekende voor de Nuggets de 41e zege, de Raptors bleven op 42 staan. De Serviër Nikola Jokic blonk bij de thuisclub uit met 23 punten, 18 rebounds en 11 assists.

Meer uit Sport

Norris verwacht meer chaos in nieuw Formule 1-seizoen

WOKING (ANP/DPA) - Wereldkampioen Lando Norris verwacht door de nieuwe regels "meer chaos" in het komende Formule 1-seizoen. "Je zult meer jojo-effecten zien doordat er meer zal worden aangevallen", blikte de 26-jarige Brit van McLaren vooruit.

1 uur geleden
Richardson verslaat Lavreysen in finale sprint op EK baan

KONYA (ANP) - Baanwielrenner Harrie Lavreysen is er niet in geslaagd zijn Europese titel in het sprinttoernooi te prolongeren. De regerend olympisch en wereldkampioen verloor in het Turkse Konya in de finale van zijn Britse rivaal Matthew Richardson.

15 uur geleden
Winnares van olympische medaille polsstokspringen geschorst

TORONTO (ANP) - De Canadese polsstokspringster Alysha Newman is voorlopig geschorst. De winnares van het brons op de laatste Olympische Spelen in Parijs is afgelopen jaar driemaal in de fout gegaan met het doorgeven van haar verblijfplaatsen, de zogenoemde whereabouts. Dat meldde de Athletics Integrity Unit (AIU) woensdag.

15 uur geleden
Dorenbos pakt zilver op omnium bij EK baanwielrennen

KONYA (ANP) - Yanne Dorenbos heeft op de EK baanwielrennen in het Turkse Konya de zilveren medaille op het onderdeel omnium veroverd. De 25-jarige Castricummer moest in de meerkamp zijn meerdere erkennen in de Portugees Iúri Leitão, die hem op de puntenkoers te snel af was.

16 uur geleden
Stolz tevreden met snelle trainingsrit op 1500 meter in Milaan

MILAAN (ANP) - Jordan Stolz heeft enkele dagen voor de start van de Olympische Spelen in een trainingswedstrijd op de 1500 meter in het Milano Speed Skating Stadium een tijd van 1.44,26 geschaatst. De Amerikaanse topfavoriet ging niet voluit, maar schaatste als een van de weinigen met tempo door tot de finish en was blij met zijn tijd. "Ik denk dat het best een goede tijd is", reageerde de Amerikaan na afloop.

16 uur geleden
Directeur KNLTB wil gesprek met tennissers na kritiek Griekspoor

AMSTELVEEN (ANP) - Directeur Edu Jansing van de tennisbond KNLTB gaat in gesprek met een aantal topspelers. Dat heeft hij tegen het ANP gezegd naar aanleiding van kritiek die Tallon Griekspoor heeft geuit in de richting van de bond. Dat deed de nummer 1 van Nederland in gesprek met NU.nl waarin hij aankondigde zich voorlopig niet meer beschikbaar te stellen voor de Davis Cup.

16 uur geleden
Na Alcaraz meldt ook Zverev zich af voor tennistoernooi Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - Na Carlos Alcaraz heeft ook Alexander Zverev zich afgemeld voor de 53e editie van de ABN AMRO Open in Rotterdam. De 28-jarige Duitse tennisser kampt met een enkelblessure en heeft van zijn fysiotherapeut het advies gekregen rust te nemen.

17 uur geleden