
Basisschoolleerlingen Oud-Vossemeer vermaken zich tijdens Koningsspelen
OUD-VOSSEMEER - De leerlingen van De Ark, OBS Die Heenetrecht en St. Anthonius vermaakten zich vandaag tijdens de Koningsspelen. De Koningsspelen zijn een sportief feest voor alle basisschool leerlingen in Nederland, in aanloop naar Koningsdag.
De drie basisscholen van Oud-Vossemeer sloegen de handen ineen voor de organisatie van de Koningsspelen. “We zijn blij dat dit na jaren weer kan en dat er geen coronamaatregelen meer zijn”, aldus de organisatie. “De laatste keer dat we de Koningsspelen gezamenlijk konden doen was in 2019.”
De kinderen van de drie basisscholen vermaakten zich vanochtend tijdens een programma vol met sport- en spelactiviteiten. De oudere leerlingen van de scholen werden gemixt tijdens de activiteiten. “Op deze manier leert iedereen zijn leeftijdsgenootjes uit het dorp kennen.”
Meer uit Tholen
BERGEN OP ZOOM/THOLEN - Het verkeer over de A4 en A17 moet begin juli rekening houden met enkele nachtafsluitingen. Rijkswaterstaat voert dan onderhoud uit aan het wegennet. Er worden omleidingen ingesteld.
7 uur geledenOUD-VOSSEMEER - Aan het begin van het nieuwe schooljaar organiseert Stichting Roosevelt Oud-Vossemeer een uniek Vrijheidscollege. De stichting heeft Evgeniy Levchenko bereid gevonden zijn persoonlijke verhaal te komen vertellen. Deze bijeenkomst vindt plaats op 19 september.
1 dag geledenTHOLEN - Op zaterdag 5 juli wordt voor de 35e keer de Zevendorpentocht Eiland Tholen georganiseerd. Er wordt gelopen voor het goede doel StaVoord6, in samenwerking met Stalland 550. Dit jaarlijkse wandelevenement op en over het eiland Tholen voert de deelnemers langs vele mooie wegen en dorpen op het eiland.
1 dag geledenSCHERPENISSE - In Kunstkamer Holland Huis is vanaf zaterdag een expositie te zien van kunstenaar Jan, die zich ruim twaalf jaar heeft verdiept in het beeldhouwen in steen en hout. De expositie geeft een overzicht van zijn werk, dat bestaat uit diverse soorten steen zoals Belgisch hardsteen, Vilvoordse zandsteen, serpentijn en steen uit de groeve van Fontenoille.
1 dag geledenSINT-MAARTENSDIJK - In Sint-Maartensdijk is woensdag gevierd dat zeven jaar van sloop, nieuwbouw en buurtverbetering hun vruchten hebben afgeworpen. De wijk Smerdiek-West is flink opgeknapt en klaar voor de toekomst, zo luidt de boodschap.
2 dagen geledenTHOLEN - Het Openbaar Ministerie heeft tien jaar cel geëist tegen de 39-jarige Thomas G. uit Schiedam. De officier van justitie verdenkt hem van het gijzelen van een Colombiaanse man, het dumpen van zijn lichaam bij de Oesterdam en het voorbereiden van drugshandel.
2 dagen geledenTHOLEN - De wachtlijst voor het aansluiten van bedrijven op het stroomnet in de gemeente Tholen is nog altijd veel te lang, vindt de VVD Tholen. De partij vraagt zich af waarom slechts twee van de tientallen Zeeuwse bedrijven op de lijst binnenkort toegang krijgen tot het stroomnet. Volgens de fractie moet de gemeente mogelijk kijken naar batterijparken als oplossing.
2 dagen geleden