Basisschool De Kraal helemaal opnieuw ingericht
Nu de scholen weer zijn begonnen moeten leerkrachten ook weer flink aan de bak. Carmen Bastiaanse en Bettina van Ingen beide leerkrachten op montessorischool De Kraal in Tholen hebben er zin in.
In de zomervakantie zijn de juffen samen met andere leerkrachten druk bezig geweest om de school helemaal opnieuw in te richten. De juffen vertellen hierover: "We hebben heel veel zin om met de kinderen aan de slag te gaan in deze nieuwe omgeving. Natuurlijk is dat ook best spannend. Hoe gaan de kinderen reageren, hebben ze er net zoveel zin in?"
Niet alleen is de school opnieuw ingericht, alle groepen zullen ook in 1 grote ruimte bij elkaar gaan werken. “Wij gaan een grote ambitie verwezenlijken dit jaar. Tot vorig jaar gaven we elk van onze eigen groepen les in eigen lokalen. Nu gaan we met alle groepen bij elkaar in 1 grote, mooie ruimte werken: het Leerlandschap”, vertellen de juffen enthousiast. Als school is De Kraal qua leerlingenaantal iets gegroeid ten opzichte van vorig jaar maar elk kind krijgt nog steeds de persoonlijke aandacht die het onderwijs van De Kraal kenmerkt.
Over het omgaan met de Coronamaatregelen vertellen de juffen het volgende:” Het biedt zowel vernieuwingsmogelijkheden als uiteraard belemmeringen, maar bovenal hopen we dat we de kinderen niet meer zolang hoeven missen als vorig jaar en dat iedereen gezond blijft.
Meer uit Tholen
SINT PHILIPSLAND - Bij een woning aan de Oostdijk in Sint Philipsland is woensdagmiddag brand uitgebroken in de tuin. Het is nog niet duidelijk hoe de brand is ontstaan.
2 uur geledenSINT PHILIPSLAND - In Sint Philipsland heeft dinsdagmiddag opnieuw een buitenbrand gewoed. Het is al de tweede buitenbrand bij het dorp in twee dagen tijd.
5 uur geledenTHOLEN - Weten we wie onze voorouders zijn en wat zij deden voor de kost, waar zij precies woonden? Misschien hebben zij ooit wel een heldendaad verricht of zijn ze juist in aanraking met politie en justitie gekomen? Weten we of we wellicht familie zijn van onze vrienden of kennissen? Of hebben we misschien wel blauw bloed door onze aderen stromen?
7 uur geledenTHOLEN - De gemeente Tholen en waterschap Scheldestromen gaan vanaf dit jaar sloten, vijvers en andere watergangen minder vaak maaien: twee of mogelijk zelfs maar één keer per jaar. Dat doen ze om planten en dieren beter te beschermen. Door ecologisch te maaien worden planten en dieren zo min mogelijk verstoord. Ook scheelt dit in onderhoudskosten.
23 uur geledenTHOLEN - Aan de hitte komt nog even geen einde. Tot en met donderdag is het zonnig en erg warm met 29 tot 32 graden in het binnenland. "Tijdens de ochtenden kan regionaal eerst lage bewolking voorkomen, maar de middagen verlopen veelal zonovergoten. Op vrijdag stijgt de kans op buien en vanaf het weekend wordt het minder warm", stelt meteoroloog Floris Lafeber.
1 dag geledenHOOGERHEIDE - Door een ongeval met meerdere voertuigen op de A4 bij Hoogerheide moeten automobilisten rekening houden met een vertraging van bijna 45 minuten. Het ongeval gebeurde rond 6.49 uur deze ochtend in de richting van Zeeland/Belgische grens. De file stond op het hoogtepunt vanaf de afrit Tholen tot aan knooppunt Markiezaat.
1 dag geledenSINT PHILIPSLAND - Aan de Stationsstraat in Sint Philipsland heeft een groot stuk rietveld in brand gestaan. De brandweer was met meerdere voertuigen uitgerukt om het vuur te blussen. Na een uur was de brand onder controle.
2 dagen geleden