Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Basisschool De Kraal helemaal opnieuw ingericht

Basisschool De Kraal helemaal opnieuw ingericht

Nu de scholen weer zijn begonnen moeten leerkrachten ook weer flink aan de bak. Carmen Bastiaanse en Bettina van Ingen beide leerkrachten op montessorischool De Kraal in Tholen hebben er zin in.


In de zomervakantie zijn de juffen samen met andere leerkrachten druk bezig geweest om de school helemaal opnieuw in te richten. De juffen vertellen hierover: "We hebben heel veel zin om met de kinderen aan de slag te gaan in deze nieuwe omgeving. Natuurlijk is dat ook best spannend. Hoe gaan de kinderen reageren, hebben ze er net zoveel zin in?"


Niet alleen is de school opnieuw ingericht, alle groepen zullen ook in 1 grote ruimte bij elkaar gaan werken. “Wij gaan een grote ambitie verwezenlijken dit jaar. Tot vorig jaar gaven we elk van onze eigen groepen les in eigen lokalen. Nu gaan we met alle groepen bij elkaar in 1 grote, mooie ruimte werken: het Leerlandschap”, vertellen de juffen enthousiast. Als school is De Kraal qua leerlingenaantal iets gegroeid ten opzichte van vorig jaar maar elk kind krijgt nog steeds de persoonlijke aandacht die het onderwijs van De Kraal kenmerkt.

Over het omgaan met de Coronamaatregelen vertellen de juffen het volgende:” Het biedt zowel vernieuwingsmogelijkheden als uiteraard belemmeringen, maar bovenal hopen we dat we de kinderen niet meer zolang hoeven missen als vorig jaar en dat iedereen gezond blijft.

Meer uit Tholen

Karim looft 1000 euro uit voor gouden tip na vernieling The Saloon

THOLEN - Karzan Karim looft een beloning van 1000 euro uit voor de gouden tip die leidt naar de dader van de vernieling van zijn kapperszaak in Tholen. Vorige week vrijdag werden twee stenen door de ruiten van zijn zaak gegooid. Ondanks zijn zoektocht naar camerabeelden en getuigen weet Karim nog altijd niet wie ervoor verantwoordelijk is.

14 uur geleden
Creatieve avond brengt Fluplandse vrouwen samen in De Wimpel

SINT PHILIPSLAND - Op woensdag 16 september konden de leden van de vrouwenvereniging Vrouwen voor Vrouwen Sint Philipsland hun creativiteit kwijt in De Wimpel.

17 uur geleden
Zakken vol zwerfafval verzameld tijdens Thoolse Clean Up Week

THOLEN - Vrijwilligers, scholen en inwoners uit de gemeente Tholen deden van 14 tot en met 18 september enthousiast mee aan de Thoolse Clean Up Week. In vijf kernen stonden opruimacties, educatieve activiteiten en ontmoetingen centraal. De week draaide om bewustwording, samenwerking en betrokkenheid bij een schone leefomgeving.

21 uur geleden
Twee ruiten van The Saloon in Tholen ingegooid: ‘Kom het oplossen als een man’

THOLEN - Bij The Saloon in Tholen zijn vorige week vrijdag stenen door de ruiten van de kapperszaak gegooid. Eigenaar Karzan Karim tast nog altijd in het duister wie dit heeft gedaan. Hij schat de schade op ruim duizend euro en hoopt dat de daders zich melden. "Je hebt de ruiten kapot gemaakt als een kind, kom het oplossen als een man."

1 dag geleden
Thoolse kinderen kunnen weer gratis kennismaken met sporten en hobby’s

THOLEN - Basisschoolkinderen in de gemeente Tholen kunnen vanaf volgende week weer kennismaken met allerlei sporten, activiteiten en hobby's. Het vertrouwde boekje Jij op Tholen is namelijk terug, maar heeft dit jaar een nieuwe naam en een frisse uitstraling: Sjors Sportief & Creatief.

1 dag geleden
Haringvlietbrug in beide richtingen twee nachten dicht voor onderhoud

WEST-BRABANT/THOLEN - De Haringvlietbrug is deze week twee nachten afgesloten vanwege onderhoudswerkzaamheden. Rijkswaterstaat sluit zowel de hoofdrijbaan als de parallelbaan in beide richtingen af. De afsluiting geldt van woensdag 23 op donderdag 24 september en van donderdag 24 op vrijdag 25 september, telkens van 22.00 tot 05.00 uur.

1 dag geleden
UWV: Kinderopvangen in Zeeland kampen met groeiend tekort aan personeel

ZEELAND - Wie in de kinderopvang wil werken, heeft de komende jaren volop kansen. In Zeeland zijn momenteel ruim 8,5 vacatures voor iedere kortdurende werkzoekende met een beroep in de kinderopvang. Tegelijkertijd dreigt het personeelstekort fors op te lopen.

2 dagen geleden