Basisschool De Kraal helemaal opnieuw ingericht
Nu de scholen weer zijn begonnen moeten leerkrachten ook weer flink aan de bak. Carmen Bastiaanse en Bettina van Ingen beide leerkrachten op montessorischool De Kraal in Tholen hebben er zin in.
In de zomervakantie zijn de juffen samen met andere leerkrachten druk bezig geweest om de school helemaal opnieuw in te richten. De juffen vertellen hierover: "We hebben heel veel zin om met de kinderen aan de slag te gaan in deze nieuwe omgeving. Natuurlijk is dat ook best spannend. Hoe gaan de kinderen reageren, hebben ze er net zoveel zin in?"
Niet alleen is de school opnieuw ingericht, alle groepen zullen ook in 1 grote ruimte bij elkaar gaan werken. “Wij gaan een grote ambitie verwezenlijken dit jaar. Tot vorig jaar gaven we elk van onze eigen groepen les in eigen lokalen. Nu gaan we met alle groepen bij elkaar in 1 grote, mooie ruimte werken: het Leerlandschap”, vertellen de juffen enthousiast. Als school is De Kraal qua leerlingenaantal iets gegroeid ten opzichte van vorig jaar maar elk kind krijgt nog steeds de persoonlijke aandacht die het onderwijs van De Kraal kenmerkt.
Over het omgaan met de Coronamaatregelen vertellen de juffen het volgende:” Het biedt zowel vernieuwingsmogelijkheden als uiteraard belemmeringen, maar bovenal hopen we dat we de kinderen niet meer zolang hoeven missen als vorig jaar en dat iedereen gezond blijft.
Meer uit Tholen
[Advertorial] OUD-VOSSEMEER - Dit jaar viert Manege Vosmaer een bijzonder jubileum: de manege in Oud-Vossemeer is al 55 jaar een vertrouwd adres voor paardenliefhebbers, terwijl de bijbehorende stichting Paardenwelzijn Na Gedane Arbeid haar 25-jarig bestaan viert. Op zaterdag 6 juni komen leerlingen en oud-leden samen voor een feestelijke reünie.
3 minuten geledenSINT PHILIPSLAND - De leden van de vrouwenvereniging Vrouwen voor Vrouwen Sint Philipsland bezochten in mei de zoutziederij Zeeuwsche Zoute in Bruinisse.
3 uur geledenTHOLEN - Het nieuwe Thoolse college voor de komende vier jaar is op donderdag 28 mei tijdens de gemeenteraadsvergadering geïnstalleerd. De drie wethouders uit de vorige raadsperiode keren terug, samen met Kees Knulst (SGP), die als vierde wethouder is benoemd. Ook werd een nieuw lid toegelaten tot de raad.
19 uur geledenTHOLEN - Stichting Tholen Sterk is de drijvende kracht achter de tweejaarlijkse Havendagen. Dit jaar staat het evenement op vrijdag 5 en zaterdag 6 juni voor de grootste editie ooit door de combinatie met de Nederlandse Vestingstedendagen. Een uitdagende klus voor de vele vrijwilligers, maar binnen de stichting overheerst het vertrouwen in een geslaagd feest.
21 uur geledenSTAVENISSE - Het grafmonument van Hieronymus van Tuyll van Serooskerke is terug in de Hervormde Kerk van Stavenisse. Na een restauratie van meerdere jaren werd het marmeren praalgraf afgelopen vrijdag onthuld. Ook werd stilgestaan bij de onderscheiding van Rien de Graaf en het overlijden van Tim Kemperman.
1 dag geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.
2 dagen geledenOUD VOSSEMEER - Van maandag 1 juni tot en met donderdag 4 juni organiseert WSC Vosmeer de Avondvierdaagse in Oud-Vossemeer.
3 dagen geleden