Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Basic-Fit wil ondanks oproep beursgenoteerd blijven, zegt topman

Basic-Fit wil ondanks oproep beursgenoteerd blijven, zegt topman

HOOFDDORP (ANP) - Fitnessketen Basic-Fit blijft een beursgenoteerd bedrijf, zegt topman René Moos. Eerder dit jaar kwam een activistische aandeelhouder met het dringende advies om het bedrijf van de beurs te halen, maar dat ziet Moos niet zitten. "Dat is zeker niet iets wat top of mind is", zei hij vrijdag tijdens een toelichting op de resultaten van het bedrijf.

Volgens Moos krijgt Basic-Fit al langer de vraag of het niet beter is om het bedrijf van de beurs te halen. "Het was daarom geen verrassing dat we die brief kregen, we hebben er meerdere belletjes over gehad."

De brief waar Moos het over heeft, kwam van aandeelhouder Buckley Capital Management. De investeerder deed in augustus de dringende oproep aan het bestuur van Basic-Fit om de onderneming te verkopen aan een private investeerder. In private handen zou Basic-Fit namelijk een veel betere waardering kunnen krijgen, meende Buckley Capital Management.

Maar daar ziet Moos, die zelf 12 procent van de aandelen van Basic-Fit in handen heeft, niks in. "We kijken altijd naar wat het beste is voor het bedrijf, maar vanuit een persoonlijk standpunt ben ik blij dat we beursgenoteerd zijn."

Meer uit Financieel

Olieproductie Koeweit omlaag, benzine mogelijk nog duurder

KOEWEIT (ANP/BLOOMBERG) - Koeweit, de op vier na grootste olieproducent van oliekartel OPEC, heeft de olie- en raffinageproductie teruggeschroefd na de vertraging van het scheepvaartverkeer door de Straat van Hormuz. Het terugschroeven van de olieproductie door Koeweit kan de olieprijzen verder opstuwen, waardoor benzine aan de pomp mogelijk nog duurder wordt.

2 uur geleden
Reuters: EU onderzoekt hulp voor bedrijven bij energiekosten

BRUSSEL (ANP) - De Europese Unie onderzoekt of ze de druk op bedrijven die worstelen met de hoge energieprijzen kan verlichten, onder andere door te kijken naar energiebelastingen, kosten voor het elektriciteits- en gasnetwerk en CO2-kosten. Dat staat in een document dat door persbureau Reuters is ingezien.

4 uur geleden
ANVR waarschuwt voor extreem dure tickets door schaarse vluchten

DEN HAAG (ANP) - Door het beperkte aantal vluchten uit het Midden-Oosten en delen van Azië vragen sommige luchtvaartmaatschappijen extreem hoge bedragen voor stoelen op vluchten richting Europa, waarschuwt Frank Radstake, directeur van de ANVR.

5 uur geleden
TUI zoekt naar vluchten voor honderden gestrande reizigers

DEN HAAG (ANP) - Reisorganisatie TUI kan nog niet zeggen wanneer gestrande reizigers in het Midden-Oosten en het Verre Oosten naar huis kunnen. Inmiddels zijn al honderden reizigers terug, maar er zitten er ook nog honderden vast, zegt een woordvoerster van TUI.

8 uur geleden
Vliegverkeer Dubai gedeeltelijk hervat na tijdelijke stillegging

DUBAI (ANP/AFP) - Dubai Airport hervat zaterdag deels het vliegverkeer, kort nadat de operaties waren stilgelegd. Eerder op de dag werd het vliegverkeer stilgelegd nadat de luchtverdediging een object boven het gebied had onderschept. In Dubai werden twee explosies gemeld.

8 uur geleden
Dubai Airport legt vliegverkeer stil na onderschept object

DUBAI (ANP) - Dubai Airport, een van de drukste luchthavens ter wereld, heeft zaterdag het vliegverkeer stilgelegd nadat de luchtverdediging een object boven het gebied had onderschept. Eerder op de dag werden in Dubai twee explosies gemeld.

9 uur geleden
Emirates schort vluchten naar en vanuit Dubai toch weer op

DUBAI (ANP/RTR) - Emirates heeft alle vluchten van en naar Dubai voor onbepaalde tijd opgeschort, maakte de luchtvaartmaatschappij zaterdag bekend. Vrijdag kondigde Emirates juist aan vanaf zaterdag weer dagelijks van thuisbasis Dubai naar tientallen bestemmingen te vliegen, waaronder Schiphol.

10 uur geleden