
Bart Nieuwkoop uit Tholen staat voor terugkeer naar Feyenoord
THOLEN - Bart Nieuwkoop uit Tholen staat op het punt om terug te keren naar zijn oude vertrouwde omgeving in De Kuip. Feyenoord, de huidige landskampioen van Nederland, heeft zijn oog laten vallen op de 27-jarige vleugelverdediger en onderneemt stappen om hem over te nemen van de Belgische voetbalploeg Union Saint-Gilloise.
Met het mogelijke vertrek van Lutsharel Geertruida bij Feyenoord zoekt de Rotterdamse club nu naar een opvolger. De onderhandelingen tussen Feyenoord en Union Saint-Gilloise over de transfersom van Bart Nieuwkoop zijn nog gaande, maar volgens bronnen zal deze naar schatting rond de 3,5 miljoen euro liggen.
De voetballer groeide al snel uit tot een vaste basisspeler bij de Belgische voetbalclub. Met zijn contract dat volgend seizoen afloopt, is de club bereid om mee te werken aan een mogelijke transfer.
Voetbalroots
Nieuwkoop heeft zijn voetbalroots in Tholen, waar hij de eerste stappen zette op het veld bij de lokale voetbalclub Tholense Boys. Op negenjarige leeftijd werd zijn talent opgemerkt door RBC Roosendaal, waarna hij, na het faillissement van de club, de overstap maakte naar de jeugdopleiding van Feyenoord.
Nieuwkoop verliet de Rotterdamse club twee jaar geleden transfervrij voor een avontuur in België. Als Nieuwkoop terugkeert naar Feyenoord, zou hij terugkeren naar waar het allemaal voor hem begon in het betaalde voetbal.
Tholenaar Bart Nieuwkoop debuteert met Feyenoord
Meer uit Tholen
SINT-ANNALAND - OBS De Casembroot bestaat dit jaar 55 jaar, en dat is groots gevierd met een reünie voor oud-leerlingen en -docenten. Waar de een nog steeds in Sint-Annaland woont en te voet kon komen, koppelden anderen er direct een weekendje weg aan vast. "Ik woon al enkele jaren in Den Helder", vertelt een van hen. Met ruim 250 aanwezigen was er voor iedereen wel een oud-bekende aanwezig. Het was dan ook al snel een gezellige bedoeling.
7 uur geledenTHOLEN - Muziekvereniging Concordia uit Tholen heeft afgelopen weekend een unieke prestatie geleverd: 24 uur lang werd er onafgebroken muziek gemaakt tijdens de Muziekmarathon. Het doel van deze marathon was het inzamelen van geld voor de aanschaf van een nieuwe basklarinet. Met trots deelt de vereniging dat de voorlopige tussenstand 7500 euro bedraagt.
11 uur geledenTHOLEN - Zwembad De Spetter in Tholen bestaat dit jaar vijftig jaar en dat wordt op verschillende manieren gevierd. In het gemeentehuis van Tholen is tot en met 8 juli een fototentoonstelling te zien over de geschiedenis van het zwembad. Tegelijkertijd kunnen kinderen meedoen aan een kleurplatenwedstrijd en een letterspeurtocht.
15 uur geledenBERGEN OP ZOOM/THOLEN - Wie kan er mooier vertellen over zijn vak dan degene die er dagelijks mee bezig is. Waar komt zijn of haar liefde voor het vak vandaan? Waarom hebben ze voor dit beroep gekozen? Wat is er nou zo mooi aan het vak? En hoe ziet een werkdag er eigenlijk uit? Deze week: Huub Kurvers en Marc de Weerd, coördinators buurtbemiddeling bij WijZijn.
1 dag geledenOUD-VOSSEMEER - De provincie Zeeland start op maandag 19 mei met werkzaamheden aan het fietspad langs de Broekseweg bij Oud-Vossemeer. Het asfalt wordt vernieuwd en de verkeersveiligheid verbeterd. Gedurende drie dagen is het fietspad afgesloten. Fietsers en bromfietsers worden omgeleid.
1 dag geledenTHOLEN - Eén op de vier kinderen en jongeren in Nederland groeit op met een ziek familielid en draagt daar thuis extra zorg voor. Toch blijft hun situatie vaak onderbelicht. Tijdens de Week van de Jonge Mantelzorger van 1 tot en met 7 juni wordt er in de gemeente Tholen stilgestaan bij hun onzichtbare inzet.
2 dagen geledenZEELAND - Gedeputeerde Harry van der Maas gaf deze week een eerste gastles over de Holocaust in Zeeland. Hiermee is in Zeeland een pilot gestart om Holocaustonderwijs te integreren in basisscholen en het voortgezet onderwijs. De provincie wil zo het toenemende antisemitisme en het afnemende besef van de Holocaust onder jongeren tegengaan.
2 dagen geleden