Barcelona wint van Kiev en doet weer mee in Champions League
KIEV (ANP) - Barcelona doet weer mee in de strijd om de twee bovenste plaatsen in de groepsfase van de Champions League. De Spaanse club won voor de tweede keer op rij van Dinamo Kiev, nu in Oekraïne. Het werd 0-1. De van een blessure herstelde Ansu Fati maakte het doelpunt.
Frenkie de Jong was eveneens weer fit en had van de nieuwe trainer Sergi Barjuán, de tijdelijke opvolger van de ontslagen Ronald Koeman, een basisplaats gekregen. Dat gold ook voor Memphis Depay. Luuk de Jong zat op de bank.
In deze groep is Bayern München al zeker van de volgende ronde. De kampioen van Duitsland boekte tegen Benfica de vierde opeenvolgende zege. Het werd 5-2 voor de formatie van de van corona herstelde trainer Julian Nagelsmann. Robert Lewandowski scoorde drie keer.
Als nummer 2 in de groep heeft Barcelona nu 2 punten voorsprong op Benfica en 5 op Kiev. Er zijn nog twee wedstrijden te gaan.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League nieuw puntenverlies ternauwernood voorkomen. De koploper versloeg hekkensluiter Wolverhampton Wanderers diep in blessuretijd: 2-1. Vorig weekend ging Arsenal met 2-1 onderuit bij Aston Villa.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo (4-3) niet te spreken over het spel van zijn ploeg in een groot deel van de wedstrijd. "Alleen het eerste half uur was goed", zei hij voor de camera van ESPN.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de tiende achtereenvolgende overwinning geboekt. De regerend landskampioen versloeg Heracles Almelo met veel moeite: 4-3. Voor Heracles betekende het de eerste nederlaag sinds 25 oktober.
2 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na een mindere periode de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. Het team van coach Dick Lukkien won op eigen veld met 3-0 van FC Volendam. De bezoekers voetbalden vanaf de 28e minuut met tien man na een rode kaart voor Mawouna Amevor.
4 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zevende overwinning op rij geboekt. Dankzij twee doelpunten van Raphinha won de ploeg van coach Hansi Flick van Osasuna: 2-0.
4 uur geledenVELSEN (ANP) - NEC heeft na vier achtereenvolgende zeges punten verspeeld in de Eredivisie. Hekkensluiter Telstar hield de Nijmegenaren, die op de derde plaats staan, op een gelijkspel: 2-2.
5 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft met Mo Salah als invaller een 2-0-zege geboekt op Brighton & Hove Albion. De Egyptenaar was door coach Arne Slot opnieuw niet in de basis opgenomen, een besluit dat de aanvaller eerder openlijk had bekritiseerd. Salah had met een assist een aandeel in de zege die tot stand kwam door twee doelpunten van Hugo Ekitike.
6 uur geleden