Barcelona wint van Kiev en doet weer mee in Champions League
KIEV (ANP) - Barcelona doet weer mee in de strijd om de twee bovenste plaatsen in de groepsfase van de Champions League. De Spaanse club won voor de tweede keer op rij van Dinamo Kiev, nu in Oekraïne. Het werd 0-1. De van een blessure herstelde Ansu Fati maakte het doelpunt.
Frenkie de Jong was eveneens weer fit en had van de nieuwe trainer Sergi Barjuán, de tijdelijke opvolger van de ontslagen Ronald Koeman, een basisplaats gekregen. Dat gold ook voor Memphis Depay. Luuk de Jong zat op de bank.
In deze groep is Bayern München al zeker van de volgende ronde. De kampioen van Duitsland boekte tegen Benfica de vierde opeenvolgende zege. Het werd 5-2 voor de formatie van de van corona herstelde trainer Julian Nagelsmann. Robert Lewandowski scoorde drie keer.
Als nummer 2 in de groep heeft Barcelona nu 2 punten voorsprong op Benfica en 5 op Kiev. Er zijn nog twee wedstrijden te gaan.
Meer uit Voetbal
WOLVERHAMPTON (ANP) - Aston Villa heeft zich laten verrassen bij Wolverhampton Wanderers. De nummer 3 van Engeland verloor met 2-0 bij de laagst geklasseerde ploeg uit de Premier League. Het was pas de tweede competitiezege van het seizoen voor Wolverhampton.
6 uur geledenSTRAATSBURG (ANP) - RC Lens heeft voor de tweede keer op rij punten verspeeld in de Franse titelstrijd. De nummer 2 van de competitie speelde met 1-1 gelijk bij RC Strasbourg. Vorige week verloor Lens thuis tegen AS Monaco, na een 2-0-voorsprong (2-3).
7 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Telstar heeft tegen NAC Breda een belangrijke zege geboekt in de strijd tegen degradatie. De nummer 17 van de Eredivisie won met 3-0 van de concurrent, die één plaats hoger op de ranglijst staat. Telstar heeft 21 punten, 1 punt minder dan NAC.
8 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA stuurt een delegatie naar Mexico om onder meer de veiligheid te beoordelen voor het WK voetbal van komende zomer. Dat maakte de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag bekend. Volgens de president zou de missie zich echter vooral richten op verkeers- en transportproblemen voor voetbalfans.
9 uur geledenMÜNCHEN (ANP/AFP/DPA) - Koploper Bayern München kan zaterdag voor het topduel met Borussia Dortmund geen beroep doen op de geblesseerde verdediger Hiroki Ito. De Japanse international kampt met een hamstringblessure. Volgens mediaberichten is keeper Manuel Neuer ook niet afgereisd naar Dortmund.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vindt de kritiek op zijn nieuwste aanwinst Raheem Sterling misplaatst. De 82-voudig Engels international die transfervrij overkwam naar Rotterdam speelde zondag een half uur tegen Telstar. "Om hem zo af te branden op basis van zijn eerste half uur in dik een half jaar, vind ik heel misplaatst", zei Van Persie tijdens een persconferentie in aanloop naar het competitieduel met FC Twente. "Dan snap je er werkelijk waar helemaal niks van."
15 uur geledenNYON (ANP) - Donyell Malen krijgt een Italiaans onderonsje in de achtste finale van de Europa League. De Oranje-international is met AS Roma gekoppeld aan Bologna. Bij Bologna treft hij zijn landgenoot Thijs Dallinga.
16 uur geleden