Barcelona voorlopig zonder verdediger Piqué
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona moet het weer een tijdje doen zonder Gerard Piqué. De 34-jarige verdediger viel zaterdag met een kuitblessure uit in de competitiewedstrijd tegen Alavés (1-1). Uit medisch onderzoek bleek dat Piqué te maken heeft met een verrekking, hij staat volgens Barcelona "voorlopig" aan de kant.
De Catalaan kampte begin dit seizoen ook al met een kuitblessure. Barcelona is bezig aan een tegenvallend jaar. De clubleiding besloot deze week na de nederlaag bij Rayo Vallecano (1-0) om hoofdtrainer Ronald Koeman te ontslaan. Met Sergi Barjuán als interim-trainer op de bank liet de Spaanse club in Camp Nou ook punten liggen tegen Alavés. Naar verwachting stelt Barcelona op korte termijn oud-speler Xavi aan als nieuwe trainer.
Barcelona, de huidige nummer 9 van La Liga, speelt dinsdag in Oekraïne tegen Dinamo Kiev. Winst is noodzakelijk om in de race te blijven voor een vervolg in de Champions League. Barcelona heeft na drie wedstrijden pas 3 punten, dankzij een zege in eigen stadion op Dinamo Kiev (1-0).
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Het kleine Paris FC heeft in de laatste speelronde voor een stunt gezorgd door landskampioen Paris Saint-Germain te verslaan. In het Stade Jean-Bouin won de ploeg met 2-1, na twee late doelpunten, van PSG, dat op 30 mei in Boedapest de finale van de Champions League speelt tegen Arsenal.
7 uur geledenFRANKFURT (ANP) - Eintracht Frankfurt heeft afscheid genomen van trainer Albert Riera. De Duitse club maakte zondagavond bekend dat de club en de 44-jarige trainer per direct uit elkaar gaan.
7 uur geledenBRUGGE (ANP) - Club Brugge heeft een grote stap gezet op weg naar de twintigste landstitel. De koploper in de kampioensgroep van de play-offs rekende voor eigen publiek af met regerend kampioen Union, dat op de tweede plaats staat: 5-0. Club Brugge vergrootte de voorsprong op Union, met nog twee speelronden te gaan, tot 4 punten.
9 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - West Ham United dreigt na veertien jaar uit de Premier League te degraderen. Het elftal van trainer Nuno Espírito Santo ging met 3-1 onderuit bij Newcastle United. West Ham blijft achttiende met een achterstand van 2 punten op Tottenham Hotspur, dat dinsdag bij Chelsea op bezoek gaat. Na dat duel staat nog één speelronde op het programma.
9 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP/RTR) - Neymar is zondag in de Braziliaanse voetbalcompetitie de dupe geworden van een fout van de vierde official. De aanvaller van Santos werd in de met 3-0 verloren thuiswedstrijd tegen Coritiba gewisseld, terwijl eigenlijk een ploeggenoot van hem naar de kant had gemoeten.
9 uur geledenALKMAAR (ANP) - Max Huiberts, directeur voetbalzaken van AZ, is benoemd tot ereburger van Alkmaar. Dat gebeurde na de laatste thuiswedstrijd van dit seizoen tegen NAC Breda. Huiberts was bij AZ elf seizoenen eindverantwoordelijk voor de voetbaltechnische zaken. Hij speelde zelf ook voor de club.
10 uur geledenSPIESEN-ELVERSBERG (ANP/DPA) - SV Elversberg is naar de Bundesliga gepromoveerd. De club uit Saarland won op de laatste speeldag op het tweede niveau met 3-0 van het al gedegradeerde Preussen Münster.
11 uur geleden