Barcelona voorlopig zonder verdediger Piqué
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona moet het weer een tijdje doen zonder Gerard Piqué. De 34-jarige verdediger viel zaterdag met een kuitblessure uit in de competitiewedstrijd tegen Alavés (1-1). Uit medisch onderzoek bleek dat Piqué te maken heeft met een verrekking, hij staat volgens Barcelona "voorlopig" aan de kant.
De Catalaan kampte begin dit seizoen ook al met een kuitblessure. Barcelona is bezig aan een tegenvallend jaar. De clubleiding besloot deze week na de nederlaag bij Rayo Vallecano (1-0) om hoofdtrainer Ronald Koeman te ontslaan. Met Sergi Barjuán als interim-trainer op de bank liet de Spaanse club in Camp Nou ook punten liggen tegen Alavés. Naar verwachting stelt Barcelona op korte termijn oud-speler Xavi aan als nieuwe trainer.
Barcelona, de huidige nummer 9 van La Liga, speelt dinsdag in Oekraïne tegen Dinamo Kiev. Winst is noodzakelijk om in de race te blijven voor een vervolg in de Champions League. Barcelona heeft na drie wedstrijden pas 3 punten, dankzij een zege in eigen stadion op Dinamo Kiev (1-0).
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Sven Mijnans en Kees Smit beginnen met AZ aan de thuiswedstrijd tegen FC Noah in de tussenronde van de Conference League. Beide spelers zijn pas net hersteld van een blessure en kunnen volgens trainer Leeroy Echteld ongeveer een uur spelen.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de optie in het contract van Vivianne Miedema gelicht. De spits is nu tot medio 2027 aan de Engelse club verbonden. City voorkomt zo dat de 29-jarige aanvalster aan het einde van dit seizoen transfervrij vertrekt.
2 uur geledenOVIEDO (ANP) - Het Openbaar Ministerie in het Noord-Spaanse Asturië heeft een gevangenisstraf van een jaar en een boete van bijna 3000 euro geëist tegen een supporter van Oviedo. De fan zou vorig jaar een aap hebben nagebootst na een doelpunt van vedette Kylian Mbappé van Real Madrid tegen zijn club. Het was de eerste keer sinds zijn komst naar Real Madrid dat de Franse spits slachtoffer was van racisme.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Middenvelder Noah Fernandez heeft een nieuw contract getekend bij PSV. Het 18-jarige talent uit de eigen opleiding is nu tot medio 2030 aan de kampioen van Nederland verbonden. De Belgische voetballer is officieel toegevoegd aan het eerste elftal van PSV.
3 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - De KNVB heeft een samenwerkingsovereenkomst gesloten met de voetbalbond van Curaçao. De afspraken werden donderdag bekrachtigd door KNVB-voorzitter Frank Paauw en zijn collega Gilbert Martina van de FFK uit Curaçao.
3 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong mist volgende maand de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen tijdens de training en is volgens zijn club FC Barcelona vijf tot zes weken uitgeschakeld.
4 uur geledenCASABLANCA (ANP/AFP) - Voetballer Wissam Ben Yedder is in hoger beroep wegens een gebrek aan bewijs vrijgesproken van verkrachting. De Franse aanvaller werd in november 2024 door een rechtbank in Nice veroordeeld tot een gevangenisstraf van twee jaar voorwaardelijk wegens aanranding.
4 uur geleden