Barcelona voorlopig zonder verdediger Piqué
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona moet het weer een tijdje doen zonder Gerard Piqué. De 34-jarige verdediger viel zaterdag met een kuitblessure uit in de competitiewedstrijd tegen Alavés (1-1). Uit medisch onderzoek bleek dat Piqué te maken heeft met een verrekking, hij staat volgens Barcelona "voorlopig" aan de kant.
De Catalaan kampte begin dit seizoen ook al met een kuitblessure. Barcelona is bezig aan een tegenvallend jaar. De clubleiding besloot deze week na de nederlaag bij Rayo Vallecano (1-0) om hoofdtrainer Ronald Koeman te ontslaan. Met Sergi Barjuán als interim-trainer op de bank liet de Spaanse club in Camp Nou ook punten liggen tegen Alavés. Naar verwachting stelt Barcelona op korte termijn oud-speler Xavi aan als nieuwe trainer.
Barcelona, de huidige nummer 9 van La Liga, speelt dinsdag in Oekraïne tegen Dinamo Kiev. Winst is noodzakelijk om in de race te blijven voor een vervolg in de Champions League. Barcelona heeft na drie wedstrijden pas 3 punten, dankzij een zege in eigen stadion op Dinamo Kiev (1-0).
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben in het thuisduel met Feyenoord in de Johan Cruijff ArenA punten laten liggen in de titelstrijd. Voor het oog van een kleine 10.000 toeschouwers eindigde de Eredivisiewedstrijd tussen de Amsterdamse en Rotterdamse vrouwen in 0-0. Daardoor kunnen koploper PSV en FC Twente later op zondag afstand nemen op de ranglijst.
55 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Excelsior heeft in de strijd tegen degradatie uit de Eredivisie een belangrijke zege geboekt. Het elftal van trainer Ruben den Uil was met liefst 5-0 te sterk voor FC Utrecht, dat op de achtste plaats staat. FC Utrecht speelde een uur lang met een man minder na een rode kaart (twee keer geel) voor verdediger Matisse Didden.
1 uur geledenBREDA (ANP) - Trainer Carl Hoefkens van NAC Breda voelde zich na de nederlaag tegen Ajax (0-2) niet lekker en heeft zich in een ziekenhuis laten controleren. Volgens zijn club maakte de 47-jarige Belg het inmiddels goed. NAC geeft vanwege de privacywetgeving verder geen commentaar.
7 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft de competitiewedstrijd voorafgaand aan de halve finale tegen Arsenal in de Champions League gewonnen. In het Metropolitano versloeg de ploeg van coach Diego Simeone Athletic Club uit Bilbao met 3-2.
16 uur geledenENSCHEDE (ANP) - NEC heeft verzuimd afstand te nemen van FC Twente in de strijd om de derde plaats in de Eredivisie, die recht geeft op het spelen van voorronden van de Champions League. In Enschede eindigde het duel tussen beide clubs in een 1-1-gelijkspel door treffers van Sondre Ørjasaeter voor de thuisploeg en Bryan Linssen voor de club uit Nijmegen.
17 uur geledenBREDA (ANP) - Mika Godts heeft Ajax aan een uitzege op NAC Breda geholpen. De linksbuiten had met een wonderschoon doelpunt en een assist bij de openingstreffer een groot aandeel in een broodnodige zege voor de Amsterdammers (0-2) in de race voor een Europees ticket voor volgend seizoen.
18 uur geledenANGERS (ANP) - Paris Saint-Germain gaat met vertrouwen naar de halve finale van de Champions League tegen Bayern München. De koploper in de Franse competitie won bij Angers SCO met 3-0.
18 uur geleden