Barcelona voorlopig zonder verdediger Piqué
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona moet het weer een tijdje doen zonder Gerard Piqué. De 34-jarige verdediger viel zaterdag met een kuitblessure uit in de competitiewedstrijd tegen Alavés (1-1). Uit medisch onderzoek bleek dat Piqué te maken heeft met een verrekking, hij staat volgens Barcelona "voorlopig" aan de kant.
De Catalaan kampte begin dit seizoen ook al met een kuitblessure. Barcelona is bezig aan een tegenvallend jaar. De clubleiding besloot deze week na de nederlaag bij Rayo Vallecano (1-0) om hoofdtrainer Ronald Koeman te ontslaan. Met Sergi Barjuán als interim-trainer op de bank liet de Spaanse club in Camp Nou ook punten liggen tegen Alavés. Naar verwachting stelt Barcelona op korte termijn oud-speler Xavi aan als nieuwe trainer.
Barcelona, de huidige nummer 9 van La Liga, speelt dinsdag in Oekraïne tegen Dinamo Kiev. Winst is noodzakelijk om in de race te blijven voor een vervolg in de Champions League. Barcelona heeft na drie wedstrijden pas 3 punten, dankzij een zege in eigen stadion op Dinamo Kiev (1-0).
Meer uit Voetbal
HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.
7 uur geledenBARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.
7 uur geledenMILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.
7 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om lijfsbehoud in de Premier League. De ploeg van coach Roberto De Zerbi won met 2-1 bij Aston Villa en klom daarmee uit de degradatiezone.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - PSV kan vrijdag voor het eerst kampioen van de Vrouwen Eredivisie worden. De speelsters van coach Roeland ten Berge hebben aan een thuiszege op ADO Den Haag genoeg voor de titel.
11 uur geledenALKMAAR (ANP) - FC Twente staat na een gelijkspel bij AZ op de vijfde plaats in de Eredivisie. De ploeg van John van den Brom moest zondag met 2-2 genoegen nemen. De Alkmaarders kwamen ver in de blessuretijd op gelijke hoogte via Peer Koopmeiners.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft in de strijd om een plek in de play-offs voor Europees voetbal genoegen moeten nemen met 1 punt tegen Go Ahead Eagles. Het duel op Het Kasteel in Rotterdam eindigde in 2-2.
11 uur geleden