Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Barcelona voorlopig nog zonder De Jong

Barcelona voorlopig nog zonder De Jong

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong kan voorlopig nog niet spelen voor Barcelona. De club meldde zondag dat uit onderzoek is gebleken dat de speler last heeft van een spier in zijn onderbeen.

Barcelona gaf geen indicatie over hoe lang de revalidatie gaat duren, maar het lijkt onwaarschijnlijk dat de international van Oranje dinsdag tegen Athletic Club mee kan doen.

Door de blessure miste De Jong de laatste twee wedstrijden van Barcelona. Hij bleef tegen Leganés op de bank en maakte vrijdag geen deel uit van de selectie voor het duel met Sevilla (0-0). Trainer Quique Setién zei toen nog dat hij niet het risico wilde lopen dat de klachten van De Jong zouden verergeren.

Toch geblesseerd

Nu blijkt de oud-speler van Ajax dus toch geblesseerd. Hij miste tot dusver slechts drie competitiewedstrijden, waaronder de duels met Leganés en Sevilla. Real Madrid kan zondag in punten gelijk komen met koploper Barcelona. De club uit de hoofdstad gaat op bezoek bij Real Sociedad.

Real heeft de beste papieren voor de landstitel als het wint in San Sebastian. De club heeft een beter onderling resultaat overgehouden aan beide competitieduels van dit seizoen met Barcelona.

Meer uit Voetbal

AS Roma dieper in problemen na ruime nederlaag bij Genoa

GENUA (ANP) - José Mourinho is met AS Roma slecht aan het nieuwe seizoen in de Serie A begonnen. De trainer uit Portugal kon niet voorkomen dat zijn ploeg ruim onderuitging in het uitduel met Genoa (4-1).

2 uur geleden
Geen winnaar in Belgische topper tussen Brugge en Genk

BRUGGE (ANP) - Club Brugge is in eigen huis niet verder gekomen dan 1-1 tegen KRC Genk. De ploeg van trainer Ronny Deila kwam door het gelijkspel samen met Anderlecht op de derde plaats met 15 punten, 3 minder dan koploper KAA Gent. Genk staat zesde.

3 uur geleden
Trainer Jansen ziet AZ in eerste helft veel te veel kansen missen

ALKMAAR (ANP) - Trainer Pascal Jansen baalde van het gelijkspel van zijn AZ tegen Heracles Almelo (1-1). "We waren te slordig in de afwerking en onze laatste pass was ook vaak niet goed", analyseerde hij.

3 uur geleden
AZ verliest voor het eerst dit seizoen punten in Eredivisie

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft voor het eerst dit seizoen punten verloren in de Eredivisie. De club uit Alkmaar bleef in het thuisduel met Heracles Almelo na een sterke eerste helft steken op een gelijkspel (1-1)

3 uur geleden
Napoli wilde eigen spits Osimhen niet kwetsen met video op TikTok

NAPELS (ANP) - Napoli heeft nooit de bedoeling gehad om aanvaller Victor Osimhen te kwetsen. Dat laat de landskampioen van Italië weten in een statement dat via officiële kanalen is verspreid.

5 uur geleden
Pavlidis scoort opnieuw en pakt clubrecord van AZ

ALKMAAR (ANP) - Vangelis Pavlidis heeft ook in de zesde competitiewedstrijd van AZ dit seizoen gescoord. De Griekse spits opende de score tegen Heracles Almelo (1-0) en heeft nu een clubrecord in handen.

5 uur geleden
Seizoen voorbij voor geblesseerde Aboukhlal bij Toulouse

TOULOUSE (ANP) - Zakaria Aboukhlal komt dit seizoen waarschijnlijk niet meer in actie voor Toulouse. De oud-aanvaller van AZ is vorige week geblesseerd geraakt tijdens een duel met het Belgische Union.

6 uur geleden