Barcelona voorlopig nog zonder De Jong
BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong kan voorlopig nog niet spelen voor Barcelona. De club meldde zondag dat uit onderzoek is gebleken dat de speler last heeft van een spier in zijn onderbeen.
Barcelona gaf geen indicatie over hoe lang de revalidatie gaat duren, maar het lijkt onwaarschijnlijk dat de international van Oranje dinsdag tegen Athletic Club mee kan doen.
Door de blessure miste De Jong de laatste twee wedstrijden van Barcelona. Hij bleef tegen Leganés op de bank en maakte vrijdag geen deel uit van de selectie voor het duel met Sevilla (0-0). Trainer Quique Setién zei toen nog dat hij niet het risico wilde lopen dat de klachten van De Jong zouden verergeren.
Toch geblesseerd
Nu blijkt de oud-speler van Ajax dus toch geblesseerd. Hij miste tot dusver slechts drie competitiewedstrijden, waaronder de duels met Leganés en Sevilla. Real Madrid kan zondag in punten gelijk komen met koploper Barcelona. De club uit de hoofdstad gaat op bezoek bij Real Sociedad.
Real heeft de beste papieren voor de landstitel als het wint in San Sebastian. De club heeft een beter onderling resultaat overgehouden aan beide competitieduels van dit seizoen met Barcelona.
Meer uit Voetbal
NICE (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de koppositie in Frankrijk weer in handen. De meest recente winnaar van de Champions League won het uitduel met OGC Nice met 4-0 dankzij treffers van Nuno Mendes, Désiré Doué, Dro Fernández en Warren Zaïre-Emery. Nummer 2 RC Lens, dat een wedstrijd meer speelde, kijkt daardoor weer tegen een achterstand aan van 1 punt.
2 uur geledenZWOLLE (ANP) - De degradatiezorgen van NAC Breda zijn verder gegroeid na de nederlaag in het uitduel met PEC Zwolle: 2-1. In de tweede helft herstelde de ploeg van trainer Carl Hoefkens zich wat van het zwakke spel voor rust, maar verder dan de aansluitingstreffer kwamen de Brabanders niet.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan houdt druk op koploper Internazionale dankzij een thuiszege op Torino. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri maakte het verschil met twee doelpunten in drie minuten vroeg in de tweede helft: 3-2.
4 uur geledenSITTARD (ANP) - FC Twente heeft het uitduel met Fortuna Sittard gewonnen na een matige eerste helft: 1-2. Na rust maakte de ploeg van trainer John van den Brom een 1-0-achterstand ongedaan en voorkwam zo een tweede nederlaag op rij. Daardoor blijft FC Twente volop meestrijden om de derde plek in de Eredivisie.
6 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de Bundesliga overtuigend gewonnen van Union Berlin. In de Allianz Arena won de koploper van coach Vincent Kompany met 4-0. Bayern heeft een voorsprong van 9 punten op Borussia Dortmund, dat later zaterdag met 3-2 won van Hamburger SV.
6 uur geledenBRIGHTON (ANP) - Liverpool heeft met 2-1 van Brighton & Hove Albion verloren. Danny Welbeck was twee keer trefzeker, voormalig AZ-speler Milos Kerkez maakte het enige doelpunt van de ploeg van trainer Arne Slot. Liverpool blijft vijfde, Brighton stijgt naar plek acht.
9 uur geledenSYDNEY (ANP) - De Japanse voetbalsters zijn Aziatisch kampioen geworden. In Stadium Australia in Sydney was Japan met 1-0 te sterk voor gastland Australië. Het enige doelpunt van de wedstrijd werd gemaakt door Maika Hamano, die door haar club Chelsea wordt verhuurd aan Tottenham.
12 uur geleden