Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Barcelona voorlopig nog zonder De Jong

Barcelona voorlopig nog zonder De Jong

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong kan voorlopig nog niet spelen voor Barcelona. De club meldde zondag dat uit onderzoek is gebleken dat de speler last heeft van een spier in zijn onderbeen.

Barcelona gaf geen indicatie over hoe lang de revalidatie gaat duren, maar het lijkt onwaarschijnlijk dat de international van Oranje dinsdag tegen Athletic Club mee kan doen.

Door de blessure miste De Jong de laatste twee wedstrijden van Barcelona. Hij bleef tegen Leganés op de bank en maakte vrijdag geen deel uit van de selectie voor het duel met Sevilla (0-0). Trainer Quique Setién zei toen nog dat hij niet het risico wilde lopen dat de klachten van De Jong zouden verergeren.

Toch geblesseerd

Nu blijkt de oud-speler van Ajax dus toch geblesseerd. Hij miste tot dusver slechts drie competitiewedstrijden, waaronder de duels met Leganés en Sevilla. Real Madrid kan zondag in punten gelijk komen met koploper Barcelona. De club uit de hoofdstad gaat op bezoek bij Real Sociedad.

Real heeft de beste papieren voor de landstitel als het wint in San Sebastian. De club heeft een beter onderling resultaat overgehouden aan beide competitieduels van dit seizoen met Barcelona.

Meer uit Voetbal

PSV-spits Boadu na knieoperatie zes tot acht weken aan de kant

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Myron Boadu heeft zich dinsdag laten opereren aan zijn kniegewricht. De 24-jarige aanvaller moet zes tot acht weken revalideren, meldt de Eindhovense club.

2 uur geleden
FIFA overweegt aanpassing buitenspelregel

DUBAI (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA overweegt een aanpassing van de buitenspelregel. "Misschien moet de speler in de toekomst volledig voorbij de verdediger zijn om buitenspel te staan", zei FIFA-voorzitter Gianni Infantino tijdens de World Sports Summit in Dubai. In dat geval zou het geen buitenspel meer zijn als een been of arm van de aanvaller voor de laatste verdediger uitsteekt.

3 uur geleden
NAC Breda laat oud-international Kongolo buiten selectie

BREDA (ANP) - Terence Kongolo maakt in de voorbereiding op de tweede seizoenshelft geen onderdeel uit van het eerste elftal van NAC. De 31-jarige verdediger komt voorlopig niet in de plannen voor en traint na de winterstop mee met NAC Onder 21, meldt de club uit Breda op de website.

3 uur geleden
Japanse voetballer (58) maakt zich op voor 41e seizoen als prof

TOKIO (ANP/RTR) - De 58-jarige Japanner Kazuyoshi Miura maakt zich op voor zijn 41e seizoen als profvoetballer. "Mijn passie voor het voetbal is niet veranderd, hoe oud ik ook ben", zei hij tijdens een presentatie bij zijn nieuwe club Fukushima United.

10 uur geleden
Infantino: voetbal profiteert wereldwijd van kaartverkoop WK

DUBAI (ANP) - Alle inkomsten uit de kaartverkoop van het WK 2026 worden geïnvesteerd in het voetbal wereldwijd, verzekert voorzitter Gianni Infantino van de FIFA. "We zijn de enige organisatie in de wereld die voetbal wereldwijd financiert", zei de Zwitser. "Daarom wordt er in zoveel landen gevoetbald."

11 uur geleden
Gastland Marokko als groepswinnaar naar knock-outfase Afrika Cup

RABAT (ANP) - Gastland Marokko gaat als groepswinnaar de knock-outfase in van de Afrika Cup. De ploeg van bondscoach Walid Regragui won in Rabat met 3-0 van Zambia en eindigde met 7 punten bovenaan in groep A.

21 uur geleden
De Ligt 'sukkelt' met blessure en mist weer duel ManUnited

MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist ook de laatste wedstrijd van Manchester United in dit kalenderjaar. Coach Ruben Amorim gaf op de website van de club aan dat de verdediger dinsdag ontbreekt in de thuiswedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers.

22 uur geleden