Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Barcelona voorlopig nog zonder De Jong

Barcelona voorlopig nog zonder De Jong

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong kan voorlopig nog niet spelen voor Barcelona. De club meldde zondag dat uit onderzoek is gebleken dat de speler last heeft van een spier in zijn onderbeen.

Barcelona gaf geen indicatie over hoe lang de revalidatie gaat duren, maar het lijkt onwaarschijnlijk dat de international van Oranje dinsdag tegen Athletic Club mee kan doen.

Door de blessure miste De Jong de laatste twee wedstrijden van Barcelona. Hij bleef tegen Leganés op de bank en maakte vrijdag geen deel uit van de selectie voor het duel met Sevilla (0-0). Trainer Quique Setién zei toen nog dat hij niet het risico wilde lopen dat de klachten van De Jong zouden verergeren.

Toch geblesseerd

Nu blijkt de oud-speler van Ajax dus toch geblesseerd. Hij miste tot dusver slechts drie competitiewedstrijden, waaronder de duels met Leganés en Sevilla. Real Madrid kan zondag in punten gelijk komen met koploper Barcelona. De club uit de hoofdstad gaat op bezoek bij Real Sociedad.

Real heeft de beste papieren voor de landstitel als het wint in San Sebastian. De club heeft een beter onderling resultaat overgehouden aan beide competitieduels van dit seizoen met Barcelona.

Meer uit Voetbal

Van Gaal blijft ook nieuwe leiding van Ajax adviseren

AMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal blijft Ajax adviseren. Dat is volgens de club uit Amsterdam het resultaat van een gesprek van de oud-trainer met Lesley Bamberger en Edo Ophof, de voorzitter en technische man van de nieuwe raad van commissarissen.

1 uur geleden
Middenvelder Nmecha mist interlands van Duitsland door blessure

DORTMUND (ANP/DPA) - Duitsland kan in de komende interlandperiode niet beschikken over Felix Nmecha van Borussia Dortmund. De 25-jarige middenvelder liep zaterdag een blessure op tijdens de gewonnen wedstrijd van zijn club tegen Hamburger SV (3-2).

3 uur geleden
Franse voetballer Payet (38) beëindigt carrière

MARSEILLE (ANP) - De Franse voetballer Dimitri Payet (38) heeft een punt achter zijn carrière gezet. Dat maakte de 38-voudig international zondag op televisie bekend in de rust van de competitiewedstrijd tussen Olympique Marseille en Lille.

3 uur geleden
Noorwegen waarschijnlijk zonder spits Haaland tegen Oranje

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal lijkt vrijdag geen rekening te hoeven houden met Erling Haaland tijdens de oefenwedstrijd tegen Noorwegen. De topspits heeft rust gekregen en komt waarschijnlijk niet in actie tegen Oranje in Amsterdam.

4 uur geleden
Depay valt geblesseerd uit in aanloop naar interlands

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft in aanloop naar de oefenwedstrijden van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador een blessure opgelopen. De topscorer aller tijden van Oranje viel in de nacht van zondag op maandag uit tijdens het gelijkspel van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1).

6 uur geleden
Internazionale blijft bij Fiorentina steken op gelijkspel

FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.

16 uur geleden
1. FC Köln neemt na slechte reeks afscheid van coach Kwasniok

KEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.

16 uur geleden