Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Barcelona verwacht Frenkie de Jong snel terug

Barcelona verwacht Frenkie de Jong snel terug

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong ontbreekt ook dinsdag bij FC Barcelona in de thuiswedstrijd tegen Athletic, maar trainer Quique Setién verwacht zijn Nederlandse middenvelder daarna snel weer terug. "Frenkie heeft een lichte blessure. Het ligt eraan hoe het zich ontwikkelt, maar ik weet zeker dat hij dit seizoen nog een paar wedstrijden gaat spelen", zei Setién een dag voor het duel in Camp Nou. Hij weersprak daarmee geruchten in Spaanse media dat De Jong in La Liga niet meer in actie zou komen.

De Jong had een basisplaats toen Barcelona de Spaanse voetbalcompetitie ruim een week geleden hervatte met een soepele overwinning bij Real Mallorca (0-4). De oud-Ajacied werd in de slotfase wel gewisseld vanwege lichte klachten en bleef enkele dagen later tegen Leganés (2-0) op de bank. Zonder De Jong kwam Barcelona vrijdag niet verder dan 0-0 bij Sevilla. Real Madrid heeft op basis van de onderlinge resultaten de koppositie in La Liga overgenomen. In Spanje staan nog acht speelrondes op het programma.

Meer uit Voetbal

Union Sint-Gillis verslaat Anderlecht en blijft koploper

BRUSSEL (ANP) - Union Sint-Gillis heeft in de strijd om de Belgische titel een zege geboekt bij Anderlecht. De koploper in de play-offs om het landskampioenschap won de Brusselse derby met 1-0.

9 uur geleden
Sørloth leidt Atlético met vier treffers naar zege op Sociedad

MADRID (ANP) - Alexander Sørloth heeft Atlético Madrid naar de 4-0-zege op Real Sociedad geleid. De Noorse aanvaller maakte in het eerste halfuur in Madrid alle vier de doelpunten, waarvan de eerste drie in vijf minuten tijd.

9 uur geleden
Sparta wint bij Almere City en strijdt om play-offs

ALMERE (ANP) - Sparta Rotterdam blijft door een zege op Almere City FC in de race voor een plek in de play-offs voor Europees voetbal. De Rotterdamse ploeg van trainer Maurice Steijn won in Almere met 3-0.

9 uur geleden
Hamburger SV keert na zeven jaar terug in Bundesliga

HAMBURG (ANP) - Hamburger SV keert na zeven jaar terug in de Bundesliga. De club uit de Noord-Duitse stad won in eigen huis met 6-1 van Ulm en is daarmee zeker van de eerste twee plekken in de tweede Bundesliga, die recht geven op directe promotie.

10 uur geleden
Fortuna-Sittard wint van NAC Breda en houdt kans op play-offs

SITTARD (ANP) - Fortuna-Sittard heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van het seizoen afgesloten met een overwinning. In Sittard wonnen de Limburgers van coach Danny Buijs met 1-0 van NAC Breda door een treffer van Kaj Sierhuis.

11 uur geleden
Kampioen Bayern wint laatste thuisduel met clubicoon Müller

MÜNCHEN (ANP) - Landskampioen Bayern München heeft de laatste thuiswedstrijd van het seizoen gewonnen van Borussia Mönchengladbach. De ploeg van coach Vincent Kompany gaf met de 2-0-zege clubicoon Thomas Müller een passend afscheid.

12 uur geleden
Lazio voorkomt in slotseconden nederlaag tegen Juventus

ROME (ANP) - Lazio heeft in de strijd om de vierde plek in de Serie A ternauwernood een nederlaag tegen Juventus voorkomen. In het Stadio Olimpico in Rome eindigde de wedstrijd in 1-1.

12 uur geleden