Barcelona treedt met drie Nederlanders aan tegen Bayern München
BARCELONA (ANP) - Trainer Ronald Koeman van Barcelona heeft voor de thuiswedstrijd in de Champions League tegen Bayern München drie Nederlanders in zijn basisteam opgenomen. Aanwinst Luuk de Jong heeft verrassend een plek gekregen in het elftal. De aanvaller, op huurbasis overgekomen van Sevilla, maakt zijn debuut. Ook de internationals Frenkie de Jong en Memphis Depay mogen aan het zware duel in Camp Nou beginnen.
Bij het duel van Juventus in Zweden tegen Malmö heeft verdediger Matthijs de Ligt een basisplaats. Lille treedt thuis tegen VfL Wolfsburg met verdediger Sven Botman aan. Bij de Duitse ploeg van coach Mark van Bommel begint Wout Weghorst in de spits en zit verdediger Micky van de Ven op de bank.
Middenvelder Marten de Roon start met Atalanta in de uitwedstrijd tegen Villarreal. Teun Koopmeiners begint bij de Italiaanse ploeg op de bank.
Meer uit Voetbal
CREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
4 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
6 uur geledenBREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
7 uur geledenVILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.
8 uur geledenZEIST (ANP) - Het competitiebestuur van de KNVB richt zich na de uitspraak in het kort geding tegen NAC Breda "op het verdere verloop van de competitie". Dat heeft de KNVB laten weten nadat de rechter in Utrecht het verzoek van NAC om een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles over te mogen spelen heeft afgewezen. Volgens NAC stond er een speler op het veld die niet speelgerechtigd was.
8 uur geleden