Barcelona treedt met drie Nederlanders aan tegen Bayern München
BARCELONA (ANP) - Trainer Ronald Koeman van Barcelona heeft voor de thuiswedstrijd in de Champions League tegen Bayern München drie Nederlanders in zijn basisteam opgenomen. Aanwinst Luuk de Jong heeft verrassend een plek gekregen in het elftal. De aanvaller, op huurbasis overgekomen van Sevilla, maakt zijn debuut. Ook de internationals Frenkie de Jong en Memphis Depay mogen aan het zware duel in Camp Nou beginnen.
Bij het duel van Juventus in Zweden tegen Malmö heeft verdediger Matthijs de Ligt een basisplaats. Lille treedt thuis tegen VfL Wolfsburg met verdediger Sven Botman aan. Bij de Duitse ploeg van coach Mark van Bommel begint Wout Weghorst in de spits en zit verdediger Micky van de Ven op de bank.
Middenvelder Marten de Roon start met Atalanta in de uitwedstrijd tegen Villarreal. Teun Koopmeiners begint bij de Italiaanse ploeg op de bank.
Meer uit Voetbal
WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
14 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.
16 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de derby van Noord-Londen met 4-1 gewonnen bij Tottenham Hotspur. Door de overwinning is de voorsprong van koploper Arsenal weer 5 punten op nummer 2 Manchester City, dat een wedstrijd minder heeft gespeeld. Tottenham blijft 16e.
16 uur geleden