Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Barcelona treedt met drie Nederlanders aan tegen Bayern München

Barcelona treedt met drie Nederlanders aan tegen Bayern München

BARCELONA (ANP) - Trainer Ronald Koeman van Barcelona heeft voor de thuiswedstrijd in de Champions League tegen Bayern München drie Nederlanders in zijn basisteam opgenomen. Aanwinst Luuk de Jong heeft verrassend een plek gekregen in het elftal. De aanvaller, op huurbasis overgekomen van Sevilla, maakt zijn debuut. Ook de internationals Frenkie de Jong en Memphis Depay mogen aan het zware duel in Camp Nou beginnen.

Bij het duel van Juventus in Zweden tegen Malmö heeft verdediger Matthijs de Ligt een basisplaats. Lille treedt thuis tegen VfL Wolfsburg met verdediger Sven Botman aan. Bij de Duitse ploeg van coach Mark van Bommel begint Wout Weghorst in de spits en zit verdediger Micky van de Ven op de bank.

Middenvelder Marten de Roon start met Atalanta in de uitwedstrijd tegen Villarreal. Teun Koopmeiners begint bij de Italiaanse ploeg op de bank.

Meer uit Voetbal

Feyenoord neemt afscheid van huurlingen Bueno, González en Osman

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft afscheid genomen van de huurlingen Hugo Bueno, Facundo González en Ibrahim Osman. In het geval van González werd de optie tot koop in de huurovereenkomst niet gelicht.

8 uur geleden
FC Utrecht haalt verdediger Eerdhuijzen van Sparta

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft centrale verdediger Mike Eerdhuijzen van Sparta vastgelegd. De 24-jarige Volendammer tekende een contract tot de zomer van 2029 bij de nummer 4 van de Eredivisie.

11 uur geleden
Trainers titelkandidaten Napoli en Inter geschorst voor slotduel

ROME (ANP/BELGA) - Titelkandidaten Napoli en Internazionale moeten het vrijdag op de laatste speeldag doen zonder hun trainers Antonio Conte en Simone Inzaghi. De Italiaanse voetbalbond bevestigde dat de twee coaches zijn geschorst na hun rode kaarten op zondag.

12 uur geleden
Kroes zag vertrek van hoofdtrainer Ajax niet aankomen

AMSTERDAM (ANP) - Technisch directeur Alex Kroes zag niet aankomen dat trainer Francesco Farioli bij Ajax wilde vertrekken. "Ik kreeg woensdag na de wedstrijd tegen FC Groningen een appje van hem, net als onze directeur Menno Geelen. Hij wilde donderdag even met ons zitten en dat had niets met de uitslag van die wedstrijd te maken. Hij had ernstige twijfels om door te gaan. Een paar dagen later heeft hij nu de daad bij het woord gevoegd. Hij heeft dat respectvol gedaan en niet gewacht op een andere club", vertelde hij maandag.

14 uur geleden
Begroting RKC na degradatie terug van 12 naar ruim 7 miljoen euro

WAALWIJK (ANP) - RKC Waalwijk werkt na de degradatie naar de eerste divisie komend seizoen met een begroting van ruim 7 miljoen euro. Dat is bijna 5 miljoen euro minder dan dit seizoen, meldt de Brabantse voetbalclub. RKC gaat onder meer snijden in het personeelsbestand en het spelersbudget.

15 uur geleden
Wiegman neemt na EK assistenten Smit en Bijl over van Oranje

ZEIST (ANP) - Arvid Smit en Janneke Bijl vertrekken na het komende EK voetbal bij de KNVB. De assistent-trainers van bondscoach Andries Jonker stappen over naar de Engelse bond, waar ze bondscoach Sarina Wiegman gaan assisteren. Dat meldt de KNVB.

15 uur geleden
Ten Hag en Simonis belangrijke kandidaten voor trainerschap Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Trainers Erik ten Hag en Paul Simonis zijn belangrijke kandidaten om Francesco Farioli bij Ajax op te volgen. De Italiaanse coach kondigde maandag zijn vertrek aan wegens verschil van inzicht met de directie van de club.

17 uur geleden