Barcelona treedt met drie Nederlanders aan tegen Bayern München
BARCELONA (ANP) - Trainer Ronald Koeman van Barcelona heeft voor de thuiswedstrijd in de Champions League tegen Bayern München drie Nederlanders in zijn basisteam opgenomen. Aanwinst Luuk de Jong heeft verrassend een plek gekregen in het elftal. De aanvaller, op huurbasis overgekomen van Sevilla, maakt zijn debuut. Ook de internationals Frenkie de Jong en Memphis Depay mogen aan het zware duel in Camp Nou beginnen.
Bij het duel van Juventus in Zweden tegen Malmö heeft verdediger Matthijs de Ligt een basisplaats. Lille treedt thuis tegen VfL Wolfsburg met verdediger Sven Botman aan. Bij de Duitse ploeg van coach Mark van Bommel begint Wout Weghorst in de spits en zit verdediger Micky van de Ven op de bank.
Middenvelder Marten de Roon start met Atalanta in de uitwedstrijd tegen Villarreal. Teun Koopmeiners begint bij de Italiaanse ploeg op de bank.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste stadsderby na 53 jaar tegen Paris FC in Ligue 1 met 2-1 gewonnen. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten voor de laatste winnaar van de Champions League. Willem Geubbels maakte vanaf de strafschopstip gelijk voor de bezoekers, die afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerden.
3 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is weer koploper van de Serie A. De club won de thuiswedstrijd tegen Bologna (3-1).
3 uur geledenRABAT (ANP) - Azzedine Ounahi komt niet meer in actie voor Marokko op de Afrika Cup. De spelmaker van Girona heeft een kuitblessure en moet volgens zijn bondscoach Walid Regragui minimaal vijf weken rust houden.
5 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in blessuretijd een voorsprong op Chelsea verspeeld. Enzo Fernández maakte in de 94e minuut de gelijkmaker voor de bezoekers uit Londen: 1-1.
5 uur geledenLEEDS (ANP) - Een toeschouwer in het stadion van Leeds United is kort voor de aftrap van het duel met Manchester United overleden. Dat meldt de thuisploeg in een statement dat op eigen kanalen is verschenen.
7 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko staat in de kwartfinales van de Afrika Cup. Het gastland won zondag in Rabat met 1-0 van Tanzania. Kameroen is na een zege op Zuid-Afrika (2-1) de volgende tegenstander van Marokko. Junior Tchamadeu en Christian Kofane maakten de doelpunten voor de 'Ontembare Leeuwen.' Evidence Makgopa maakte het duel in de 88e minuut namens Zuid-Afrika nog even spannend.
7 uur geledenMADRID (ANP) - Gonzalo García heeft Real Madrid aan een thuiszege op Real Betis geholpen. De 21-jarige Spaanse vervanger van de geblesseerde spits Kylian Mbappé maakte drie van de vijf doelpunten voor zijn ploeg (5-1).
8 uur geleden