Barcelona ook door Girona niet te stuiten
GIRONA (ANP) - Barcelona heeft ook het vijfde duel in de Spaanse competitie gewonnen. De ploeg van coach Hansi Flick was bij Girona, de verrassing van het afgelopen seizoen, oppermachtig. Barcelona won met 4-1 mede dankzij twee doelpunten van Lamine Yamal.
Bij Girona stonden Daley Blind en Arnaut Danjuma in de basis. Donny van de Beek viel nog in, Gabriel Misehouy bleef op de bank. Bij Barcelona ontbrak de langdurig geblesseerde Frenkie de Jong.
Yamal zette de bezoekers na een half uur op voorsprong. De 17-jarige aanvaller ontfutselde David López de bal op een plek waar de verdediger nooit zo veel risico had mogen nemen en passeerde doelman Paulo Gazzaniga. Zes minuten later verdubbelde diezelfde Yamal de voorsprong door vanaf de rand van het strafschopgebied de door Robert Lewandowski teruggelegde bal hard in te schieten. Girona kreeg kort voor rust een strafschop na hands van Iñigo Martínez. Abel Ruiz had zich al achter de bal gezet, maar de VAR annuleerde de penalty alsnog.
Dani Olmo maakte er kort na rust 3-0 van door vanuit een moeilijke hoek op aangeven van Jules Koundé raak te schieten. Via Pedri werd het zelfs 0-4, waarna Cristhian Stuani nog iets kon terugdoen. Barcelona sloot het duel af met tien man na een rode kaart voor Ferran Torres, die op de voet van Yaser Asprilla ging staan.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben de allereerste FIFA Women's Champions Cup gewonnen en daarmee ongeveer 2 miljoen euro verdiend, de grootste geldprijs ooit in het vrouwenvoetbal. De winnaar van de Champions League versloeg in het Emirates Stadium van Londen de Braziliaanse club Corinthians met 3-2 na verlenging.
8 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Volendam en Go Ahead Eagles hebben met 1-1 gelijkgespeeld. Beide clubs schoten weinig op met het behaalde punt. Go Ahead blijft veertiende met 22 punten, Volendam vijftiende met 18 punten.
10 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich zondag versterkt met twee spelers. De huidige nummer 3 van de Eredivisie maakte eerst de komst van de Noorse middenvelder Isak Hansen-Aarøen bekend en daarna die van de IJslandse middenvelder Willum Willumsson.
10 uur geledenBRUSSEL (ANP/Belga) - RSC Anderlecht heeft coach Besnik Hasi ontslagen. Dat gebeurde enkele uren nadat de club uit Brussel in Luik met 2-0 had verloren van Standard. Assistent-coach Edward Still wordt tijdelijk naar voren geschoven als vervanger, meldde de clubleiding.
11 uur geledenCREMONA (ANP) - Internazionale heeft ook de uitwedstrijd tegen Cremonese gewonnen. Lautaro Martínez en Piotr Zieliński scoorden voor rust voor de koploper (0-2).
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft punten verspeeld in de Premier League met een gelijkspel bij Tottenham Hotspur. De nummer 2 in de stand leidde na de eerste helft met 2-0, maar de Spurs knokten zich in de tweede helft naar 2-2. City kwam met het behaalde punt in Londen op 47 punten, 6 minder dan koploper Arsenal, dat zaterdag met 4-0 had gewonnen van Leeds United.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko maakt het seizoen af bij Ajax. De 29-jarige linksback uit Oekraïne komt over van Arsenal en heeft zich tot juli aan de club uit Amsterdam verbonden.
13 uur geleden