Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Barcelona ook door Girona niet te stuiten

Barcelona ook door Girona niet te stuiten

GIRONA (ANP) - Barcelona heeft ook het vijfde duel in de Spaanse competitie gewonnen. De ploeg van coach Hansi Flick was bij Girona, de verrassing van het afgelopen seizoen, oppermachtig. Barcelona won met 4-1 mede dankzij twee doelpunten van Lamine Yamal.

Bij Girona stonden Daley Blind en Arnaut Danjuma in de basis. Donny van de Beek viel nog in, Gabriel Misehouy bleef op de bank. Bij Barcelona ontbrak de langdurig geblesseerde Frenkie de Jong.

Yamal zette de bezoekers na een half uur op voorsprong. De 17-jarige aanvaller ontfutselde David López de bal op een plek waar de verdediger nooit zo veel risico had mogen nemen en passeerde doelman Paulo Gazzaniga. Zes minuten later verdubbelde diezelfde Yamal de voorsprong door vanaf de rand van het strafschopgebied de door Robert Lewandowski teruggelegde bal hard in te schieten. Girona kreeg kort voor rust een strafschop na hands van Iñigo Martínez. Abel Ruiz had zich al achter de bal gezet, maar de VAR annuleerde de penalty alsnog.

Dani Olmo maakte er kort na rust 3-0 van door vanuit een moeilijke hoek op aangeven van Jules Koundé raak te schieten. Via Pedri werd het zelfs 0-4, waarna Cristhian Stuani nog iets kon terugdoen. Barcelona sloot het duel af met tien man na een rode kaart voor Ferran Torres, die op de voet van Yaser Asprilla ging staan.

Meer uit Voetbal

Stadsderby tussen Slavia en Sparta Praag gestaakt

PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.

9 uur geleden
Almere schakelt De Graafschap uit en treft Willem II in play-offs

DOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).

11 uur geleden
Aanvaller Lang viert landstitel met Galatasaray

ISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.

12 uur geleden
Olise helpt kampioen Bayern München aan uitzege op VfL Wolfsburg

WOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.

13 uur geleden
Manchester City blijft in titelrace met zege op Brentford

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.

13 uur geleden
Internazionale wint na behalen titel ook ruim bij Lazio

ROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.

13 uur geleden
Willem II schakelt RKC uit in play-offs om promotie en degradatie

TILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).

14 uur geleden