Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Barcelona ook door Girona niet te stuiten

Barcelona ook door Girona niet te stuiten

GIRONA (ANP) - Barcelona heeft ook het vijfde duel in de Spaanse competitie gewonnen. De ploeg van coach Hansi Flick was bij Girona, de verrassing van het afgelopen seizoen, oppermachtig. Barcelona won met 4-1 mede dankzij twee doelpunten van Lamine Yamal.

Bij Girona stonden Daley Blind en Arnaut Danjuma in de basis. Donny van de Beek viel nog in, Gabriel Misehouy bleef op de bank. Bij Barcelona ontbrak de langdurig geblesseerde Frenkie de Jong.

Yamal zette de bezoekers na een half uur op voorsprong. De 17-jarige aanvaller ontfutselde David López de bal op een plek waar de verdediger nooit zo veel risico had mogen nemen en passeerde doelman Paulo Gazzaniga. Zes minuten later verdubbelde diezelfde Yamal de voorsprong door vanaf de rand van het strafschopgebied de door Robert Lewandowski teruggelegde bal hard in te schieten. Girona kreeg kort voor rust een strafschop na hands van Iñigo Martínez. Abel Ruiz had zich al achter de bal gezet, maar de VAR annuleerde de penalty alsnog.

Dani Olmo maakte er kort na rust 3-0 van door vanuit een moeilijke hoek op aangeven van Jules Koundé raak te schieten. Via Pedri werd het zelfs 0-4, waarna Cristhian Stuani nog iets kon terugdoen. Barcelona sloot het duel af met tien man na een rode kaart voor Ferran Torres, die op de voet van Yaser Asprilla ging staan.

Meer uit Voetbal

Bayern München komende weken zonder talent Karl

MÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.

16 minuten geleden
Slot voelt bij Liverpool steun van beleidsbepalers en fans

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot van Liverpool voelt zich nog altijd gesteund door de beleidsbepalers en de supporters van de club. De regerend kampioen is bezig aan een teleurstellend seizoen en heeft alleen in de Champions League nog een kans op een prijs.

54 minuten geleden
Assistent-bondscoach Polen op 49-jarige leeftijd overleden

WARSCHAU (ANP/DPA) - De assistent-bondscoach van het Poolse voetbalelftal is overleden, meldt de Poolse voetbalbond PZPN. Jacek Magiera werd 49 jaar.

57 minuten geleden
PSV neemt na 'bewustwordingsprogramma' weer fans mee naar Ajax

EINDHOVEN (ANP) - PSV neemt begin mei weer supporters mee naar de uitwedstrijd tegen Ajax. Vorig seizoen bleef het vak voor de fans van de Eindhovenaren leeg. PSV koos daarvoor "omdat meer tijd nodig was om een bewustwordingsprogramma rond antisemitisme goed te implementeren."

1 uur geleden
Schreuder ziet duel NEC - Feyenoord niet als cruciaal voor plek 2

NIJMEGEN (ANP) - Trainer Dick Schreuder van NEC ziet het duel met Feyenoord van zondag niet als cruciaal voor de uiteindelijke tweede plaats in de Eredivisie. "Die tweede plek wordt niet beslist in dit weekend", zei de coach in aanloop naar de wedstrijd tussen de nummers 2 en 3 van de ranglijst.

2 uur geleden
Geen straf voor Depay na gebruik telefoon op bank bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft geen straf gekregen na het ongeoorloofde gebruik van zijn telefoon tijdens de wedstrijd van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1) in maart. Het Braziliaanse sporttribunaal STJD besloot de topscorer aller tijden van Oranje slechts een waarschuwing te geven.

3 uur geleden
Naamgenoten Johan Cruijff krijgen gratis ArenA-tour

AMSTERDAM (ANP) - In voetbalstadion de ArenA in Amsterdam kunnen naamgenoten van Johan Cruijff op zijn geboortedag een gratis stadiontour krijgen. De rondleidingen zijn ter gelegenheid van het 30-jarig jubileum van de ArenA. Ze vinden plaats op 25 april tussen 09.30 en 18.00 uur. Bezoekers krijgen de kans om met de Champions League-beker uit 1972 op de foto te gaan.

4 uur geleden