Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Barcelona ontsnapt in slotfase aan nederlaag

Barcelona ontsnapt in slotfase aan nederlaag

BARCELONA (ANP) - Barcelona heeft in de Spaanse competitie twee punten verspeeld tegen Granada. In Camp Nou kwam de thuisclub niet verder dan 1-1. Pas in de slotminuten wist de formatie van trainer Ronald Koeman een nederlaag te voorkomen. Barcelona verloor vorige week thuis in de Champions League van Bayern München (0-3).

Vergeleken met het vorige duel in de competitie had trainer Ronald Koeman vier andere verdedigers opgesteld. Domingos Duarte kon daarvan al na een minuut of 2 profiteren door Granada op 0-1 te zetten. De Portugees kon vrijstaand inkoppen, na een voorzet van Sergio Escudero.

In de 10e minuut was Jorge Molina dichtbij de 0-2, maar de aanvoerder schoot in kansrijke positie net over het doel van Marc-André ter Stegen.

Daarna kreeg Barcelona een overwicht, maar dat resulteerde in het restant van de eerste helft slechts in een inzet op de paal van Sergi Roberto. Na de hervatting was Luuk de Jong in eerste instantie dichtbij de gelijkmaker, maar hij kopte over. Ronald Araújo slaagde er in de 90e minuut wel in met het hoofd te scoren.

Frenkie de Jong en Memphis Depay waren basisspelers bij Barcelona. Luuk de Jong viel meteen na rust in.

Meer uit Voetbal

Depay wil aflopend contract bij Corinthians graag verlengen

ZEIST (ANP) - Memphis Depay wil graag bij Corinthians blijven voetballen. Het contract van de 32-jarige Nederlandse aanvaller bij de Braziliaanse club loopt aan het einde van dit jaar af. "Ik heb uitgesproken dat ik graag wil blijven", vertelde Depay maandag in Zeist, waar hij met Oranje in voorbereiding is op het wereldkampioenschap.

1 uur geleden
AS Monaco neemt afscheid van trainer Pocognoli

MONACO (ANP) - AS Monaco heeft afscheid genomen van de Belgische trainer Sébastien Pocognoli. De clubleiding heeft die beslissing genomen nadat Monaco er niet in slaagde zich te kwalificeren voor de Champions League. De club eindigde als zevende in de Ligue 1 en heeft een ticket voor de voorronde van de Conference League.

1 uur geleden
Debutant Summerville kan niet wachten op eerste fluitsignaal WK

ZEIST (ANP) - Crysencio Summerville zette ook aan het begin van dit seizoen zijn voornaamste doelstelling op het notitieblok van zijn mobiele telefoon. "Ik wilde met het Nederlands elftal naar het WK en heb daar alles aan gedaan. Nu is het zover", beseft hij. "Ik ben er klaar voor, laat dat eerste fluitsignaal maar klinken. Ik ga alles geven."

1 uur geleden
Villarreal neemt trainer Pérez over van Rayo Vallecano

VILA-REAL (ANP) - De Spaanse voetbalclub Villarreal heeft Iñigo Pérez vastgelegd. De 38-jarige trainer komt over van Rayo Vallecano en heeft een contract voor drie seizoenen getekend bij de nummer 3 van La Liga.

1 uur geleden
Oranje-aanvaller Depay ziet hitte op WK niet als groot probleem

ZEIST (ANP) - Memphis Depay ziet de hitte op het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico niet als groot probleem. "Op het WK van 2014 in Brazilië hebben we laten zien dat we het goed vol kunnen houden", sprak de 32-jarige aanvaller van het Nederlands elftal maandag in Zeist.

1 uur geleden
Depay stelt bondscoach Koeman gerust: ik ben fit

ZEIST (ANP) - Memphis Depay heeft bondscoach Ronald Koeman bij de start van de voorbereiding op het wereldkampioenschap gerustgesteld. "Ik ben fit", vertelde de 32-jarige aanvaller van Corinthians maandag aan de verzamelde media in Zeist.

2 uur geleden
Oud-Feyenoorder Jahanbakhsh in Iraanse WK-selectie

TEHERAN (ANP/AFP) - Alireza Jahanbakhsh gaat met Iran naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 32-jarige oud-speler van onder meer Feyenoord en sc Heerenveen maakt deel uit van de definitieve selectie van bondscoach Amir Ghalenoei.

4 uur geleden