Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Barcelona ontsnapt in slotfase aan nederlaag

Barcelona ontsnapt in slotfase aan nederlaag

BARCELONA (ANP) - Barcelona heeft in de Spaanse competitie twee punten verspeeld tegen Granada. In Camp Nou kwam de thuisclub niet verder dan 1-1. Pas in de slotminuten wist de formatie van trainer Ronald Koeman een nederlaag te voorkomen. Barcelona verloor vorige week thuis in de Champions League van Bayern München (0-3).

Vergeleken met het vorige duel in de competitie had trainer Ronald Koeman vier andere verdedigers opgesteld. Domingos Duarte kon daarvan al na een minuut of 2 profiteren door Granada op 0-1 te zetten. De Portugees kon vrijstaand inkoppen, na een voorzet van Sergio Escudero.

In de 10e minuut was Jorge Molina dichtbij de 0-2, maar de aanvoerder schoot in kansrijke positie net over het doel van Marc-André ter Stegen.

Daarna kreeg Barcelona een overwicht, maar dat resulteerde in het restant van de eerste helft slechts in een inzet op de paal van Sergi Roberto. Na de hervatting was Luuk de Jong in eerste instantie dichtbij de gelijkmaker, maar hij kopte over. Ronald Araújo slaagde er in de 90e minuut wel in met het hoofd te scoren.

Frenkie de Jong en Memphis Depay waren basisspelers bij Barcelona. Luuk de Jong viel meteen na rust in.

Meer uit Voetbal

Veurink beschikt weer over Van de Donk voor duel met Ierland

ZEIST (ANP) - Arjan Veurink kan in het WK-kwalificatieduel zaterdag met Ierland in Utrecht weer beschikken over Daniëlle van de Donk. De 34-jarige middenveldster keert terug na een lange afwezigheid, waarin ze twijfelde over haar toekomst bij Oranje. Het is de tweede kwalificatiewedstrijd van Oranje in aanloop naar het WK voetbal van 2027 in Brazilië. Nederland speelde dinsdag met 2-2 gelijk in Polen.

2 uur geleden
Mexico zet 100.000 agenten en militairen in rond WK-wedstrijden

MEXICO-STAD (ANP/AFP) - De WK-wedstrijden in Mexico zullen worden beveiligd door 100.000 politieagenten, militairen en andere beveiligers. Dat heeft de Mexicaanse overheid vrijdag bekendgemaakt. Woensdag vond er een overleg plaats tussen het Mexicaanse veiligheidskabinet en wereldvoetbalbond FIFA.

3 uur geleden
Middenvelder Lingard wordt ploeggenoot van Depay bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Middenvelder Jesse Lingard (33) wordt ploeggenoot van Memphis Depay bij de Braziliaanse club Corinthians. De voormalig Engels international en speler van Manchester United komt transfervrij over naar de club uit São Paulo, nadat zijn contract op 1 januari was afgelopen bij FC Seoul uit Zuid-Korea. Lingard heeft een contract getekend tot en met december 2026.

4 uur geleden
Van Persie heeft spelers aangesproken op mentaliteit tegen Twente

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie heeft met de spelersgroep van Feyenoord gesproken over de mentaliteit van de spelers in de wedstrijd tegen FC Twente, die afgelopen zondag met 2-0 werd verloren. Dat zei de trainer van de nummer 2 van de Eredivisie op een persconferentie in aanloop naar het uitduel met NAC Breda van zondag.

5 uur geleden
Ajax-trainer Grim houdt hoop op tweede plaats Eredivisie

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim van Ajax heeft de hoop op de tweede plek in de Eredivisie nog niet opgegeven, na het teleurstellende gelijkspel bij PEC Zwolle van vorige week (0-0). "Dat lijkt me ook logisch, als je ziet hoeveel wedstrijden er nog zijn en hoeveel punten we achterstaan. Het valt binnen de marge", zei de coach een dag voor het uitduel met FC Groningen van zaterdag.

10 uur geleden
Ouahbi nieuwe bondscoach Marokko in aanloop naar WK voetbal

RABAT (ANP/RTR) - De voetbalbond van Marokko heeft drie maanden voor het WK voetbal Mohamed Ouahbi aangesteld als nieuwe bondscoach. De Marokkaans-Belgische coach vervangt Walid Regragui, die donderdag afscheid nam.

12 uur geleden
Regragui vlak voor WK voetbal weg als bondscoach van Marokko

RABAT (ANP) - Het Marokkaanse voetbalelftal moet drie maanden voor het WK voetbal op zoek naar een nieuwe bondscoach. Walid Regragui heeft via sociale media zijn vertrek als bondscoach aangekondigd met een afscheidsvideo.

21 uur geleden