Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Barcelona neemt revanche en bederft rentree Cillessen

Barcelona neemt revanche en bederft rentree Cillessen

VALENCIA (ANP) - Barcelona heeft zich gerevancheerd voor de pijnlijke thuisnederlaag afgelopen donderdag tegen Granada (1-2). De ploeg van trainer Ronald Koeman versloeg Valencia met 3-2. Voor de bezoekers troffen Lionel Messi (twee) en Antoine Griezmann doel. Namens de thuisclub, met Jasper Cillessen terug in het doel, opende Gabriel Paulista in de 49e minuut de score. Carlos Soler zorgde voor 3-2 in de 83e minuut.

Barcelona kwam op 74 punten, evenveel als Real Madrid dat met 2-0 won van Osasuna. Atlético Madrid versloeg Elche met 1-0 en leidt met 76 punten, met nog vier speelronden te gaan. Komende zaterdag gaat de koploper op bezoek bij Barcelona.

Cillessen maakte bij Valencia zijn rentree. De Nederlandse keeper ontbrak in de hoofdmacht van de Spaanse club nadat hij op 24 maart tijdens de warming-up voor de WK-kwalificatiewedstrijd van Oranje in en tegen Turkije geblesseerd was geraakt.

Cillessen had pech bij de eerste twee doelpunten van Barcelona. In de 57e minuut keerde hij een strafschop van Messi, die in de rebound echter alsnog toesloeg. Kort daarna stopte Cillessen een kopbal van Frenkie de Jong waarna Griezmann tot scoren kwam. Aan de trefzekere vrije trap van Messi in de 69e minuut viel voor hem niets te doen.

Koeman zat niet op de bank in Valencia. Hij is voor twee duels geschorst na zijn rode kaart in het duel met Granada. Barcelona heeft beroep aangetekend tegen de straf voor de Nederlander, die mogelijk ook de topper thuis tegen koploper Atlético Madrid nog moet missen. Assistent Alfred Schreuder nam in Valencia de taken van Koeman over.

Voor Valencia was het de eerste nederlaag in het eigen stadion in 2021.

Meer uit Voetbal

Gakpo 'enkele weken' niet beschikbaar bij Liverpool

MILAAN (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool kan de komende weken geen beroep doen op Cody Gakpo. De Oranje-international kampt met een blessure. Dat meldde Slot een dag voor de uitwedstrijd in de Champions League bij Internazionale. Gakpo reisde niet mee met de ploeg naar Milaan.

9 uur geleden
Twee drinkpauzes bij alle wedstrijden van het WK voetbal 2026

ZÜRICH (ANP) - Alle wedstrijden tijdens het WK voetbal van volgend jaar worden twee keer onderbroken voor drinkpauzes. Dat maakte wereldvoetbalbond FIFA maandag bekend. De pauzes duren drie minuten en vinden in elke helft na 22 minuten plaats.

12 uur geleden
Salah niet in selectie Liverpool voor CL-duel met Internazionale

LIVERPOOL (ANP) - Vedette Mohamed Salah ontbreekt in de selectie van Liverpool voor het duel met Internazionale in de Champions League. De 33-jarige Egyptenaar had kritiek geuit op trainer Arne Slot en de club nadat hij bij de afgelopen wedstrijden op de reservebank moest zitten. Ook Cody Gakpo ontbreekt in de selectie van Liverpool.

14 uur geleden
Voetbalclubs willen strafrechtelijke vervolging bij wangedrag

ZEIST (ANP) - De Eredivisie CV en Coöperatie Eerste Divisie hebben een oproep gedaan aan de overheid, politie en het Openbaar Ministerie om daders bij ernstige ongeregeldheden strafrechtelijk te vervolgen. De clubs uit het betaald voetbal zijn het er "unaniem" over eens dat er strenger gestraft moet worden. "De huidige sancties zijn niet afschrikwekkend genoeg."

15 uur geleden
Ajax tegen Qarabag zonder Sutalo, Taylor en Weghorst

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim kan woensdag in de uitwedstrijd tegen Qarabag FK in de Champions League niet beschikken over Josip Sutalo, Kenneth Taylor en Wout Weghorst. Het drietal is niet fit genoeg om mee te reizen naar Azerbeidzjan, meldt de Amsterdamse club. Ook James McConnell, Gerald Alders en Steven Berghuis blijven achter in Nederland.

15 uur geleden
Arbiter Gözübüyük leidt Klassieker tussen Ajax en Feyenoord

ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Serdar Gözübüyük leidt de Klassieker Ajax - Feyenoord. De Eredivisiewedstrijd in de Johan Cruijff ArenA staat voor zondag om 14.30 uur op het programma.

15 uur geleden
Twee wedstrijden schorsing voor Fortuna-speler Hubner

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard kan de komende twee wedstrijden niet beschikken over Justin Hubner. De verdediger kreeg zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Ajax (1-3) als invaller een rode kaart voor een harde tackle op Rayane Bounida.

16 uur geleden