Barcelona in beroep tegen schorsing van twee duels voor Koeman
BARCELONA (ANP/AFP) - FC Barcelona gaat in beroep tegen de schorsing van twee duels die coach Ronald Koeman heeft gekregen na de rode kaart in het verloren duel met Granada van afgelopen donderdag. De Nederlandse coach mist door de straf twee cruciale wedstrijden in de titelstrijd in La Liga tegen Valencia en Atlético Madrid.
Koeman kreeg de rode kaart omdat hij "kleinerend of onrespectvol gedrag richting de arbitrage, officials of leiding had laten zien". De coach ontbreekt daardoor bij het duel met zijn oude club Valencia aanstaande zondag en in de topper thuis tegen koploper Atlético Madrid in het weekend daarop.
Koeman had donderdag na de wedstrijd al laten weten dat hij het niet eens was met de rode kaart. "Als ze iets in het rapport van de scheidsrechter zetten dat ik niet heb gezegd dan zal ik daartegen protesteren", zei de trainer toen al.
Barcelona is door de nederlaag van donderdag op de derde plaats blijven staan met 71 punten. Dat zijn er evenveel als titelverdediger Real Madrid en twee minder dan Atlético. Er zijn nog vijf speelronden in de Spaanse competitie.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München is ook voor een heel hoog bedrag niet bereid de Franse aanvaller Michael Olise te verkopen. "Michael heeft een contract bij ons tot 2029, zonder ontsnappingsclausule. We zitten er ontspannen in", zei sportief directeur Max Eberl tegen Sport Bild.
7 minuten geledenTOKIO (ANP) - Ajacied Takehiro Tomiyasu kan toch niet spelen voor Japan in de oefenduels met Schotland en Engeland van de komende dagen. De 27-jarige verdediger moest zondag in de uitwedstrijd tegen Feyenoord (1-1) worden gewisseld en is niet voldoende hersteld, meldt de Japanse voetbalbond.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben het eerste duel tegen Chelsea in de kwartfinales van de Champions League gewonnen. De ploeg van coach Renée Slegers, de titelhouder in de Champions League, was met 3-1 te sterk voor de Engelse kampioen. De returnwedstrijd is volgende week donderdag, eveneens in Londen.
14 uur geledenEMMEN (ANP) - Voor aanvoerder Mark Diemers betekent de promotie van SC Cambuur naar de Eredivisie heel veel. "Ik ben twee jaar geleden teruggekomen met maar één doel en dat is deze promotie", zei hij bij ESPN. "Dat we dit zo dicht bij huis kunnen vieren met de tribunes vol met Cambuur-mensen. Mooier kan niet."
14 uur geledenEMMEN (ANP) - Bij trainer Henk de Jong overheerst blijdschap en trots nu hij met SC Cambuur promotie naar de Eredivisie heeft veiliggesteld. "Ik ben supertrots op wat we hebben gedaan. Moet je kijken, mooi hè", wees hij naar het feestje in het uitvak van de Oude Meerdijk in Emmen, waar Cambuur met 4-2 won. "Het was ook een mooie wedstrijd."
14 uur geledenEMMEN (ANP) - SC Cambuur keert volgend seizoen terug in de Eredivisie. De ploeg van coach Henk de Jong won met 4-2 bij FC Emmen en is met nog vijf wedstrijden te spelen zeker van promotie.
15 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Lineth Beerensteyn heeft VfL Wolfsburg de zege bezorgd op Olympique Lyon in de eerste kwartfinale van de Champions League. De 29-jarige international maakte in eigen huis het enige doelpunt van de Duitse club: 1-0.
16 uur geleden