Barcelona in beroep tegen schorsing van twee duels voor Koeman
BARCELONA (ANP/AFP) - FC Barcelona gaat in beroep tegen de schorsing van twee duels die coach Ronald Koeman heeft gekregen na de rode kaart in het verloren duel met Granada van afgelopen donderdag. De Nederlandse coach mist door de straf twee cruciale wedstrijden in de titelstrijd in La Liga tegen Valencia en Atlético Madrid.
Koeman kreeg de rode kaart omdat hij "kleinerend of onrespectvol gedrag richting de arbitrage, officials of leiding had laten zien". De coach ontbreekt daardoor bij het duel met zijn oude club Valencia aanstaande zondag en in de topper thuis tegen koploper Atlético Madrid in het weekend daarop.
Koeman had donderdag na de wedstrijd al laten weten dat hij het niet eens was met de rode kaart. "Als ze iets in het rapport van de scheidsrechter zetten dat ik niet heb gezegd dan zal ik daartegen protesteren", zei de trainer toen al.
Barcelona is door de nederlaag van donderdag op de derde plaats blijven staan met 71 punten. Dat zijn er evenveel als titelverdediger Real Madrid en twee minder dan Atlético. Er zijn nog vijf speelronden in de Spaanse competitie.
Meer uit Voetbal
ISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.
12 minuten geledenHELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.
33 minuten geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).
12 uur geledenALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.
12 uur geledenBOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.
13 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Milan Zonneveld verlaat Telstar voor Sparta Rotterdam. De spits heeft bij Sparta een contract tot medio 2029 ondertekend, meldt de nummer 5 van de Eredivisie.
14 uur geleden