Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Barcelona geeft voorsprong van 3-0 weg en speelt gelijk

Barcelona geeft voorsprong van 3-0 weg en speelt gelijk

VIGO (ANP) - Barcelona heeft in La Liga weer eens een opzienbarende prestatie geleverd, in negatieve zin welteverstaan. De formatie van tijdelijk trainer Sergi Barjuán, die binnenkort plaats moet maken voor Xavi, gaf bij Celta de Vigo een voorsprong van drie doelpunten weg. De wedstrijd eindigde gelijk, 3-3.

Na ruim een half uur leidde Barcelona al met 0-3. Ansu Fati, Sergio Busquets en Memphis Depay maakten de doelpunten. Na de hervatting scoorde Iago Aspas tegen. Het werd weer spannend nadat Nolito er in de 74e minuut 2-3 van maakte. Ver in extra tijd werd het gelijk door Iago Aspas.

Fati, net terug van een langdurige afwezigheid, raakte opnieuw geblesseerd en viel uit. Of er sprake is van een ernstige blessure is nog onduidelijk. Ook verdediger Eric Garcia en middenvelder Nico haakten geblesseerd af bij Barcelona, dat inmiddels een omvangrijke lijst van afwezigen heeft.

Veel tegenslag

"We moesten onze opstelling gedurende de wedstrijd noodgedwongen op drie plaatsen wijzigen", zei Sergi. "Ik wil het niet als excuus opvoeren, maar het kwam ons spel niet ten goede. Dat is ook logisch, met zoveel tegenslag. Mede daardoor kwamen we in de problemen. Het is heel jammer dat we nu na zo'n goed begin geen feestje kunnen vieren. Het had een zeer belangrijke overwinning kunnen zijn."

Naast Depay was ook Frenkie de Jong basisspeler bij Barcelona. Luuk de Jong bleef op de bank. Maar liefst zes spelers van Barcelona, onder wie De Jong, kregen een gele kaart.

Barcelona heeft inmiddels laten weten dat oud-speler Xavi is benoemd tot de definitieve opvolger van de onlangs ontslagen Ronald Koeman.

Meer uit Voetbal

PSV ontvangt sc Heerenveen in kwartfinale van de KNVB-beker

AMSTERDAM (ANP) - PSV speelt een thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de kwartfinale van de KNVB-beker. Dat heeft de loting bepaald.

17 uur geleden
Trainer Glasner verlaat Crystal Palace aan einde van seizoen

LONDEN (ANP) - Trainer Oliver Glasner vertrekt aan het einde van het seizoen bij Crystal Palace. De Oostenrijker zal zijn aflopende verbintenis niet verlengen.

19 uur geleden
Pjaca keert terug in selectie FC Twente voor uitduel met Heracles

ENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).

20 uur geleden
Feyenoord verwacht geblesseerde Read pas in maart terug

ROTTERDAM (ANP) - Givairo Read komt voorlopig niet in actie voor Feyenoord. De rechtsback heeft opnieuw een hamstringblessure opgelopen. Trainer Robin van Persie verwacht hem pas in maart terug.

21 uur geleden
Afgelaste wedstrijd NEC - FC Utrecht op 11 februari ingehaald

ZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.

21 uur geleden
Liverpool-trainer Slot kijkt uit naar terugkeer aanvaller Salah

LIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.

23 uur geleden
Musiala staat na halfjaar voor rentree bij Bayern München

MÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala staat na zes maanden voor een rentree bij Bayern München. De aanvallende middenvelder zit volgens zijn trainer Vincent Kompany in de selectie van de kampioen voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen RB Leipzig.

23 uur geleden