Barcelona gaat alles doen om vroege uitschakeling te voorkomen
BARCELONA (ANP) - Barcelona gaat alles doen om een vroege uitschakeling in de Champions League te voorkomen. Dat zei coach Xavi in aanloop naar het duel in de groepsfase van woensdag met Inter. "Het is een soort finale voor ons. We moeten winnen. Het is eigenlijk beschamend dat we in deze situatie verzeild zijn geraakt."
Vooralsnog staat de Spaanse topclub derde met 3 punten, achter Inter (6) en Bayern München (9). Xavi: "We zullen alles geven. Hopelijk komen de fans massaal naar het stadion om ons te steunen, want dat hebben we nodig. Uitschakeling zou een enorme teleurstelling zijn, maar zover is het nog lang niet. We hebben alles nog in eigen hand."
Dat het moeizaam gaat is volgens Xavi wel te verklaren. "In de voorgaande twee duels hebben we gewoon te veel kansen gemist. Talent hebben we genoeg om in deze poule te overleven, maar we moeten het wel waarmaken. De komende wedstrijd leeft enorm binnen onze selectie. We willen revanche voor een paar tegenvallende wedstrijden."
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt kan komende zomer met het Nederlands elftal niet meedoen aan het wereldkampioenschap voetbal. De verdediger van Manchester United heeft een operatie aan zijn rug ondergaan en is op zijn vroegst bij de start van het nieuwe seizoen weer beschikbaar. Dat meldt Manchester United.
44 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García van Ajax denkt dat de landstitel komend seizoen weer naar de Amsterdammers gaat. Dat zegt de Spanjaard in een interview met ESPN, twee dagen voor de laatste competitiewedstrijd tegen sc Heerenveen. Ajax begint de laatste speelronde als nummer 5 op de ranglijst en zal nog een plaats moeten stijgen als het de play-offs voor deelname aan de Conference League wil ontlopen.
44 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint zondag zonder de Japanse WK-gangers Ayase Ueda en Tsuyoshi Watanabe, maar met Raheem Sterling aan het laatste eredivisieduel van het seizoen. Trainer Robin van Persie geeft Sterling een basisplaats, vertelde hij vrijdag bij een persconferentie in aanloop naar het duel met PEC Zwolle.
54 minuten geledenENSCHEDE (ANP) - Coach John van den Brom van FC Twente heeft een fitte spelersgroep voor de laatste competitiewedstrijd bij PSV. De club uit Enschede strijdt met NEC en Ajax om de derde plaats in de Eredivisie, die recht geeft op het spelen van de voorronde van de Champions League.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Rob Dieperink gaat niet naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 38-jarige arbiter, die als VAR zou meegaan met het team van scheidsrechter Danny Makkelie, bevestigt zelf aan De Telegraaf dat wereldvoetbalbond FIFA heeft besloten hem niet meer aan te stellen na een incident vorige maand in een hotel in Londen, waarbij hij werd gearresteerd.
2 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Real Oviedo gewonnen. Gonzalo García en Jude Bellingham maakten de doelpunten voor de thuisploeg (2-0).
17 uur geledenPARIJS (ANP) - Frankrijk gaat zonder Eduardo Camavinga naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De middenvelder van Real Madrid maakt geen deel uit van de selectie van bondscoach Didier Deschamps.
19 uur geleden