Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Barcelona en Juventus gaan door met winnen, 750e goal Ronaldo

Barcelona en Juventus gaan door met winnen, 750e goal Ronaldo

BOEDAPEST/TURIJN (ANP) - Barcelona en Juventus, al zeker van kwalificatie, gaan in groep G van de Champions League stug door met winnen. De Spaanse club van trainer Ronald Koeman behaalde in Hongarije de vijfde poulezege op rij. Ferencváros was bij de rust al uitgeschakeld (0-3). Het duel eindigde ook in 0-3.

Juventus versloeg op eigen veld Dinamo Kiev met 3-0. Cristiano Ronaldo bracht de tweede treffer op zijn naam. Dat was zijn 750e doelpunt als senior, zowel bij een club als voor Portugal.

Barcelona, onder anderen zonder sterspeler Lionel Messi en met Frenkie de Jong aanvankelijk op de bank, nam in een tijdsbestek van een kwartier ruim afstand van Ferencváros. Antoine Griezmann opende in de 14e minuut de score, waarna Martin Braithwaite en Ousmane Dembélé de score snel opvoerden. Daarna viel Barcelona stil. De Jong viel na de rust in voor Sergio Busquets.

In Turijn kwam het eerste doelpunt op naam van Federico Chiesa. Na de jubileumtreffer van Ronaldo, een simpele intikker, trof ook Alvaro Morata doel.

Barcelona (15 punten) sluit op 8 december op eigen veld de groepsfase af tegen Juventus (12 punten). Dinamo Kiev ontvangt Ferencváros. Beide clubs hebben slechts 1 punt. De winnaar gaat door naar de Europa League.

Meer uit Voetbal

Iraanse voetbalsters danken 'veilige haven' Australië voor asiel

SYDNEY (ANP/RTR) - Twee Iraanse voetbalsters die asiel kregen in Australië hebben in een gezamenlijke verklaring hun dankbaarheid uitgesproken voor de hulp van het land. Ze noemen Australië een "veilige haven" en spreken de wens uit een nieuw leven op te bouwen. "We zijn topsporters en het blijft onze droom om onze sportcarrière hier in Australië voort te zetten", schreven Fatemeh Pasandideh en Atefeh Ramezanisadeh.

19 minuten geleden
Ajax-middenvelder Fitz-Jim ondergaat schouderoperatie

AMSTERDAM (ANP) - Ajax kan tijdens het restant van het seizoen geen beroep meer doen op Kian Fitz-Jim. De 22-jarige middenvelder heeft vrijdag een schouderoperatie ondergaan. Hij kampte al langer met klachten aan het gewricht.

7 uur geleden
Veurink: Oranje zal nog beter moeten spelen in Frankrijk

ZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink gaf de zege van de Nederlandse voetbalsters van dinsdag op Frankrijk (2-1) in de WK-kwalificatie een rapportcijfer tien. Toch weet hij bijna zeker dat Oranje zaterdag in Auxerre tijdens het uitduel beter moet spelen om weer een resultaat te halen. "Ik heb niet de illusie dat we nu plotseling zestig procent van de wedstrijd in balbezit zijn", zei hij op een persconferentie in Zeist. "Maar als we de bal hebben, dan moet het beter."

9 uur geleden
FC Twente begint nieuw seizoen zonder uitfans na vuurwerkstraf

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente mag tijdens de eerste uitwedstrijd van het nieuwe seizoen geen supporters meenemen. De club accepteerde een schikkingsvoorstel van de KNVB van twee uitwedstrijden zonder supporters, waarvan een wedstrijd voorwaardelijk, voor het afgestoken vuurwerk tijdens de bekerwedstrijd bij FC Utrecht op 13 januari. Dat meldt FC Twente op de eigen website.

10 uur geleden
FC Utrecht legt huurling Stepanov langer vast

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft ook volgend seizoen de beschikking over de Oekraïense aanvaller Artem Stepanov. De 18-jarige huurling van Bayer Leverkusen speelt ook volgend seizoen op huurbasis in Utrecht. De huidige nummer 7 van de Eredivisie heeft ook een koopoptie opgenomen in de nieuwe overeenkomst.

11 uur geleden
Freiburg overtuigend naar laatste vier Europa League

VIGO (ANP) - Freiburg heeft zich overtuigend geplaatst voor de halve finale van de Europa League. De Duitse voetbalclub won vorige week al de thuiswedstrijd tegen het Spaanse Celta met 3-0 en voegde er in de return in Vigo een zege van 3-1 aan toe. Het is voor de eerste keer in het clubbestaan dat Freiburg de laatste vier bereikt van een Europees clubtoernooi.

1 dag geleden
AZ strandt tegen Sjachtar in kwartfinale Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ is er niet in geslaagd zich te plaatsen voor de halve finale van de Conference League. Het elftal van trainer Leeroy Echteld speelde voor eigen publiek met 2-2 gelijk tegen Sjachtar Donetsk, na een week eerder in Krakau de eerste ontmoeting in de kwartfinale met 3-0 te hebben verloren.

1 dag geleden