Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Barcelona en Juventus gaan door met winnen, 750e goal Ronaldo

Barcelona en Juventus gaan door met winnen, 750e goal Ronaldo

BOEDAPEST/TURIJN (ANP) - Barcelona en Juventus, al zeker van kwalificatie, gaan in groep G van de Champions League stug door met winnen. De Spaanse club van trainer Ronald Koeman behaalde in Hongarije de vijfde poulezege op rij. Ferencváros was bij de rust al uitgeschakeld (0-3). Het duel eindigde ook in 0-3.

Juventus versloeg op eigen veld Dinamo Kiev met 3-0. Cristiano Ronaldo bracht de tweede treffer op zijn naam. Dat was zijn 750e doelpunt als senior, zowel bij een club als voor Portugal.

Barcelona, onder anderen zonder sterspeler Lionel Messi en met Frenkie de Jong aanvankelijk op de bank, nam in een tijdsbestek van een kwartier ruim afstand van Ferencváros. Antoine Griezmann opende in de 14e minuut de score, waarna Martin Braithwaite en Ousmane Dembélé de score snel opvoerden. Daarna viel Barcelona stil. De Jong viel na de rust in voor Sergio Busquets.

In Turijn kwam het eerste doelpunt op naam van Federico Chiesa. Na de jubileumtreffer van Ronaldo, een simpele intikker, trof ook Alvaro Morata doel.

Barcelona (15 punten) sluit op 8 december op eigen veld de groepsfase af tegen Juventus (12 punten). Dinamo Kiev ontvangt Ferencváros. Beide clubs hebben slechts 1 punt. De winnaar gaat door naar de Europa League.

Meer uit Voetbal

Ruime zege PSG in aanloop naar duel met Bayern München

ANGERS (ANP) - Paris Saint-Germain gaat met vertrouwen naar de halve finale van de Champions League tegen Bayern München. De koploper in de Franse competitie won bij Angers SCO met 3-0.

48 minuten geleden
Heerenveen neemt met zege afstand van Groningen en Sparta

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal afstand genomen van concurrenten FC Groningen en Sparta. De Friezen van coach Robin Veldman wonnen in het eigen Abe Lenstra Stadion met 2-1 van Fortuna Sittard.

1 uur geleden
Arsenal wint van Newcastle United en herovert koppositie

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de koppositie weer overgenomen in de Engelse competitie met een 1-0-thuiszege op Newcastle United. Met nog vier wedstrijden te spelen hebben de Londenaren 73 punten (doelsaldo +38). Nummer 2 Manchester City heeft 70 punten (doelsaldo +37) en komt nog vijf keer in actie. Newcastle blijft door de nederlaag veertiende.

1 uur geleden
Gelijkspel voetbalsters Barcelona bij Bayern in Champions League

MÜNCHEN (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben de eerste wedstrijd in de halve finale van de Champions League gelijkgespeeld tegen Bayern München. In de Allianz Arena in München eindigde het duel tussen de Duitse kampioen en de Spaanse kampioen in 1-1.

1 uur geleden
Manchester City verslaat Southampton en is finalist FA Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft de finale van de FA Cup bereikt door Southampton op Wembley met 2-1 te verslaan. De ploeg van trainer Pep Guardiola kwam tien minuten voor tijd op achterstand, maar wist de halve finale met twee doelpunten in de slotfase om te keren. De tegenstander in de finale wordt zondag bepaald. Om 16.00 uur Nederlandse tijd trappen Chelsea en Leeds United op Wembley af voor hun halve finale.

1 uur geleden
Malen leidt AS Roma naar zege op Bologna

BOLOGNA (ANP) - AS Roma heeft aan de hand van Donyell Malen gewonnen van Bologna. De ploeg van coach Gian Piero Gasperini won in Bologna met 2-0 dankzij een treffer en een assist van de Nederlandse spits.

1 uur geleden
Ajax begint met Regeer aan uitduel met NAC Breda

BREDA (ANP) - Youri Regeer begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen NAC Breda. De middenvelder is hersteld van een hamstringblessure die hij vorige maand opliep in een thuisduel met Sparta Rotterdam. Hij krijgt de voorkeur boven Ko Itakura.

1 uur geleden