
Barcelona dreigt achterop te raken in titelrace met Real
VIGO (ANP) - Barcelona dreigt achterop te raken in de race met Real Madrid om de Spaanse landstitel. De kampioen verloor in de uitwedstrijd bij Celta de Vigo twee kostbare punten: 2-2.
Luis Suárez schoot Barcelona tot tweemaal toe op voorsprong, steeds op aangeven van Lionel Messi. Fedor Smolov en Iago Aspas brachten de laaggeklasseerde thuisploeg op gelijke hoogte. De 2-2 van Aspas viel in de 88e minuut, uit een vrije trap.
Real Madrid kan zondag profiteren van het gelijkspel van de grote rivaal. De club neemt een voorsprong van twee punten als hekkensluiter Espanyol wordt verslagen. Als Real en Barcelona in punten gelijk eindigen, dan gaat de landstitel naar de club uit Madrid op basis van een beter onderling resultaat.
Zonder de geblesseerde Frenkie de Jong wist Barcelona opnieuw niet te overtuigen. De middenvelder kampt nog met een kuitblessure. De Jong ontbrak vorige week ook al toen Barcelona twee punten verspeelde bij Sevilla (1-1). De kampioen van Spanje won dinsdag zonder de oud-speler van Ajax wel nipt van Athletic Club uit Bilbao (1-0).
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de komst van Viktor Gyökeres bevestigd. De 27-jarige spits komt over van Sporting Portugal, de club waarvoor hij 97 doelpunten in 102 duels maakte.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft een oefenwedstrijd tegen Athletic Club uit Bilbao gewonnen. Aanwinst Alassane Pléa en Joey Veerman maakten de doelpunten voor de thuisploeg in het Philips Stadion (2-1).
9 uur geledenBASEL (ANP) - Sarina Wiegman hoopt dat Engeland heeft geleerd van de vorige ontmoetingen met Spanje. "We hebben de laatste jaren vaak tegen elkaar gespeeld", blikte ze op een persconferentie vooruit op de finale van zondag van het EK voor voetbalsters in het Zwitserse Basel. "We hebben een dag meer rust gehad omdat onze halve finale eerder was. Hopelijk helpt dat ons een beetje."
11 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz heeft Jerdy Schouten benoemd als nieuwe aanvoerder van PSV. De middenvelder is de opvolger van Luuk de Jong, die nog geen beslissing over zijn toekomst heeft genomen.
11 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft een oefenwedstrijd tegen Olympiakos met 0-2 verloren. Trainer Maarten Martens gunde veel spelers rust met het oog op het belangrijke thuisduel van donderdag met Ilves Tampere in de tweede voorronde van de Conference League.
11 uur geledenGLASGOW (ANP) - Rav van den Berg heeft een rugblessure opgelopen. De 21-jarige verdediger, die in de belangstelling staat van Feyenoord, had een basisplaats bij Middlesbrough in het oefenduel met Rangers FC. Maar volgens zijn Engelse club is hij in de warming-up afgehaakt.
13 uur geledenHONGKONG (ANP) - Liverpool heeft een oefenduel met AC Milan verloren. De ploeg van trainer Arne Slot ging met 4-2 onderuit in Hongkong.
13 uur geleden