Barcelona dreigt achterop te raken in titelrace met Real
VIGO (ANP) - Barcelona dreigt achterop te raken in de race met Real Madrid om de Spaanse landstitel. De kampioen verloor in de uitwedstrijd bij Celta de Vigo twee kostbare punten: 2-2.
Luis Suárez schoot Barcelona tot tweemaal toe op voorsprong, steeds op aangeven van Lionel Messi. Fedor Smolov en Iago Aspas brachten de laaggeklasseerde thuisploeg op gelijke hoogte. De 2-2 van Aspas viel in de 88e minuut, uit een vrije trap.
Real Madrid kan zondag profiteren van het gelijkspel van de grote rivaal. De club neemt een voorsprong van twee punten als hekkensluiter Espanyol wordt verslagen. Als Real en Barcelona in punten gelijk eindigen, dan gaat de landstitel naar de club uit Madrid op basis van een beter onderling resultaat.
Zonder de geblesseerde Frenkie de Jong wist Barcelona opnieuw niet te overtuigen. De middenvelder kampt nog met een kuitblessure. De Jong ontbrak vorige week ook al toen Barcelona twee punten verspeelde bij Sevilla (1-1). De kampioen van Spanje won dinsdag zonder de oud-speler van Ajax wel nipt van Athletic Club uit Bilbao (1-0).
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.
3 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.
3 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.
4 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is in de Eredivisie door een zege op FC Volendam in punten op gelijke hoogte gekomen met NEC. De ploeg van trainer John van den Brom won in eigen huis met 2-1 van de Volendammers.
4 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - ADO Den Haag is kampioen in de eerste divisie. De koploper uit Den Haag kwam zelf niet in actie, maar is door het puntenverlies van nummer 2 SC Cambuur zeker van de titel. De ploeg uit Leeuwarden van trainer Henk de Jong kwam bij FC Den Bosch niet verder dan 1-1.
4 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.
8 uur geledenMÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.
12 uur geleden