Barcelona bevestigt blessures bij verdedigers Koundé en Araújo
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft bevestigd dat verdediger Ronald Araújo een liesblessure heeft opgelopen bij het nationale elftal van Uruguay. Ook Jules Koundé is geblesseerd geraakt aan een hamstring in de wedstrijd van Frankrijk tegen Oostenrijk in de Nations League, meldt de Spaanse topclub. Oranje-internationals Memphis Depay en Frenkie de Jong keerden ook al geblesseerd terug bij Barcelona.
Araújo moest in het duel van Uruguay met Iran al in de eerste minuut naar de kant. Koundé werd ook al in de eerste helft gewisseld bij Frankrijk. Beide centrale verdedigers komen niet meer in actie bij hun nationale ploegen en zijn waarschijnlijk ook niet inzetbaar in de volgende wedstrijden van Barcelona. Volgens Spaanse media kan Koundé zeker drie weken niet in actie komen. De club heeft zelf geen tijd voor het herstel genoemd.
Depay en De Jong liepen donderdag in de met 2-0 gewonnen Nations League-wedstrijd van Nederland tegen Polen een blessure op. De Jong bleef in de rust in de kleedmaker achter na klachten aan een bovenbeen. Depay werd in de tweede helft gewisseld met een hamstringblessure.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Newcastle United met 1-0 gewonnen. Daarmee komt de ploeg voorlopig op de vijfde plaats in de Premier League, met een duel meer gespeeld dan de concurrentie.
7 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko is er niet in geslaagd zijn tweede wedstrijd in de groepsfase van de Afrika Cup te winnen. Na winst in het openingsduel met de Comoren (2-0) kwam het gastland tegen Mali niet verder dan 1-1.
7 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De Noorse aanvaller Lars Olden Larsen keert niet meer terug bij NEC. De Nijmeegse Eredivisionist heeft overeenstemming bereikt met Tromsø IL over de definitieve overgang van Olden Larsen, die deze zomer al voor een halfjaar werd gehuurd door de Noorse club. Tromsø IL heeft de optie tot koop gelicht, meldt NEC vrijdag.
10 uur geledenAGADIR (ANP) - Met opnieuw een belangrijke rol voor Mohamed Salah heeft Egypte ook de tweede groepswedstrijd op de Afrika Cup gewonnen. De aanvaller van Liverpool benutte tegen Zuid-Afrika in het Marokkaanse Agadir kort voor rust een strafschop. Dankzij de 1-0-zege is Egypte al zeker van een plaats in de achtste finales.
12 uur geledenMONTPELLIER (ANP/AFP) - De Franse voetbaltrainer Jean-Louis Gasset is vrijdag op 72-jarige leeftijd overleden. Dat meldt voetbalclub Montpellier.
15 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - De twee zoons van de in de zomer overleden Portugese profvoetballer Diogo Jota gaan zaterdag tijdens de wedstrijd tussen Liverpool en Wolverhampton Wanderers mee als mascottes het veld op. Dat melden Engelse media, waaronder The Times.
20 uur geledenANKARA (ANP/DPA) - Er zijn nieuwe arrestaties verricht in verband met het gokschandaal in het Turkse voetbal. Volgens diverse Turkse media zijn er arrestatiebevelen uitgevaardigd voor 29 personen, onder wie voormalig vicevoorzitter Erden Timur van Galatasaray.
20 uur geleden