Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Barcelona bevestigt blessures bij verdedigers Koundé en Araújo

Barcelona bevestigt blessures bij verdedigers Koundé en Araújo

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft bevestigd dat verdediger Ronald Araújo een liesblessure heeft opgelopen bij het nationale elftal van Uruguay. Ook Jules Koundé is geblesseerd geraakt aan een hamstring in de wedstrijd van Frankrijk tegen Oostenrijk in de Nations League, meldt de Spaanse topclub. Oranje-internationals Memphis Depay en Frenkie de Jong keerden ook al geblesseerd terug bij Barcelona.

Araújo moest in het duel van Uruguay met Iran al in de eerste minuut naar de kant. Koundé werd ook al in de eerste helft gewisseld bij Frankrijk. Beide centrale verdedigers komen niet meer in actie bij hun nationale ploegen en zijn waarschijnlijk ook niet inzetbaar in de volgende wedstrijden van Barcelona. Volgens Spaanse media kan Koundé zeker drie weken niet in actie komen. De club heeft zelf geen tijd voor het herstel genoemd.

Depay en De Jong liepen donderdag in de met 2-0 gewonnen Nations League-wedstrijd van Nederland tegen Polen een blessure op. De Jong bleef in de rust in de kleedmaker achter na klachten aan een bovenbeen. Depay werd in de tweede helft gewisseld met een hamstringblessure.

Meer uit Voetbal

Manchester United voelt zich benadeeld na nederlaag tegen Leeds

MANCHESTER (ANP) - Trainer Michael Carrick voelt zich benadeeld na de nederlaag van Manchester United tegen Leeds United (1-2). Hij baalde vooral van de rode kaart die scheidsrechter Paul Tierney aan Lisandro Martínez gaf.

11 minuten geleden
Manchester United met tien man onderuit tegen Leeds

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft in de Engelse competitie een thuisnederlaag geleden tegen Leeds United: 1-2. De ploeg van trainer Michael Carrick kwam met tien man te staan nadat Lisandro Martínez aan de haren trok van Dominic Calvert-Lewin.

9 uur geleden
Liverpool-trainer Slot geeft hoop op vervolg in CL niet op

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot heeft de hoop op een vervolg in de Champions League nog niet opgegeven. De Engelse ploeg verloor de eerste ontmoeting met titelverdediger Paris Saint-Germain in de kwartfinales kansloos met 2-0 in Parijs. "We weten dat we een uitzonderlijke prestatie moeten leveren om door te gaan naar de volgende ronde, maar dat is normaal als je het opneemt tegen de kampioen van Europa", zei Slot een dag voor de returnwedstrijd.

14 uur geleden
Egurrola kijkt met Oranje uit naar duel met Franse teamgenoten

ZEIST (ANP) - Damaris Egurrola kijkt uit naar een bijzonder duel tegen Frankrijk waarin ze veel teamgenoten van haar voetbalclub treft. "Ik speel nu vijf jaar in Frankrijk. Het is een tegenstander met veel kracht", zei de 26-jarige middenveldster van het Franse Olympique Lyonnes maandag in Zeist. Oranje speelt op dinsdagavond in Breda een WK-kwalificatieduel tegen de Fransen.

14 uur geleden
FC Utrecht legt Telstar-trainer Correia vast

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Anthony Correia vastgelegd als trainer voor het nieuwe seizoen. De 43-jarige coach komt over van Telstar en tekent een contract voor drie seizoenen. De huidige trainer Ron Jans maakte begin januari bekend dat hij na het seizoen stopt.

15 uur geleden
Ajax accepteert schorsing van een duel voor Tomiyasu

AMSTERDAM (ANP) - Ajax accepteert het schikkingsvoorstel van de KNVB van één duel schorsing voor Takehiro Tomiyasu. De Japanner kreeg zaterdag een rode kaart voor een overtreding op aanvaller Lequincio Zeefuik van Heracles Almelo.

16 uur geleden
Scheidsrechter Makkelie leidt bekerfinale tussen AZ en NEC

ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Danny Makkelie leidt zondag de bekerfinale tussen AZ en NEC. Hij staat voor zijn vierde eindstrijd van de KNVB-beker, na duels tussen AZ en Vitesse (2017), Ajax - PSV (2022) en AZ - Go Ahead Eagles (2025).

16 uur geleden