Barcelona bevestigt blessures bij verdedigers Koundé en Araújo
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft bevestigd dat verdediger Ronald Araújo een liesblessure heeft opgelopen bij het nationale elftal van Uruguay. Ook Jules Koundé is geblesseerd geraakt aan een hamstring in de wedstrijd van Frankrijk tegen Oostenrijk in de Nations League, meldt de Spaanse topclub. Oranje-internationals Memphis Depay en Frenkie de Jong keerden ook al geblesseerd terug bij Barcelona.
Araújo moest in het duel van Uruguay met Iran al in de eerste minuut naar de kant. Koundé werd ook al in de eerste helft gewisseld bij Frankrijk. Beide centrale verdedigers komen niet meer in actie bij hun nationale ploegen en zijn waarschijnlijk ook niet inzetbaar in de volgende wedstrijden van Barcelona. Volgens Spaanse media kan Koundé zeker drie weken niet in actie komen. De club heeft zelf geen tijd voor het herstel genoemd.
Depay en De Jong liepen donderdag in de met 2-0 gewonnen Nations League-wedstrijd van Nederland tegen Polen een blessure op. De Jong bleef in de rust in de kleedmaker achter na klachten aan een bovenbeen. Depay werd in de tweede helft gewisseld met een hamstringblessure.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.
2 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.
4 uur geledenBRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie blijft hoe dan ook tot in ieder geval het einde van het seizoen trainer van Feyenoord. "Daar is geen enkele twijfel over", heeft algemeen directeur Dennis te Kloese verzekerd na de aanstelling van Dick Advocaat als adviseur woensdag.
8 uur geleden