Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Banenmarkt 'Werken in Zeeland' in theater de Mythe in Goes

Banenmarkt 'Werken in Zeeland' in theater de Mythe in Goes

GOES - Theater de Mythe in Goes is donderdag omgetoverd tot de gratis toegankelijke banenmarkt ‘Werken in Zeeland’. Van 10.00 tot 15.00 uur is dit dé plek om de Zeeuwse arbeidsmarkt te ontdekken en in contact te komen met toonaangevende werkgevers. Een recordaantal van 55 bedrijven presenteert zich hier. 

Het doel van de banenmarkt is werkgevers en werkzoekenden op een laagdrempelige manier met elkaar in contact te brengen en te kijken wat ze voor elkaar kunnen betekenen.

Dit evenement wordt voor de 6e keer georganiseerd door LMG, Zeeuwse Vacaturebank.nl en het UWV Goes. Eerdere edities hebben bewezen dat de banenmarkt een succesvolle manier is om werkgevers en werkzoekenden bij elkaar te brengen. Bij de werkzoekenden gaat het niet alleen om mensen zonder baan, maar ook kandidaten die van baan willen veranderen. 

Ook bieden tegenwoordig steeds meer werkgevers mogelijkheden om binnen het bedrijf een opleiding te volgen en dit te combineren met werken. Voor werkzoekenden die wellicht nog niet de juiste kennis in huis hebben is dit een mooie manier om te beginnen met werken en leren binnen het bedrijf.

Breed aanbod

De krapte op de Zeeuwse arbeidsmarkt zal de komende jaren niet snel verbeteren, aangezien veel jongeren wegtrekken en een grote groep zestigplussers met pensioen gaat. De banenmarkt biedt daarom een goede mogelijkheid voor werkgevers om iets aan hun personeelstekort te doen en voor werkzoekenden om een passende baan te zoeken. Door het brede aanbod is er op de banenmarkt voor elke werkzoekende wel een interessante baan te vinden!

Gratis toegankelijk

De banenmarkt is gratis toegankelijk voor iedereen. Registratie is mogelijk via www.banenmarktzeeland.nl.

Meer uit Beveland

Spoedhulp bij medische noodsituatie in Colijnsplaat

COLIJNSPLAAT - Zondagochtend heeft zich in een woning aan de Voorstraat in Colijnsplaat een ernstige medische situatie voorgedaan waarbij een reanimatie nodig was.

1 maand geleden
Bijgebouw in Goes in brand: Brandweer snel ter plaatse

GOES - Zaterdagochtend ontstond een brand in een bijgebouw aan de J.D. van Mellestraat in Goes. De brandweer kwam snel ter plaatse en heeft de brand geblust.

1 maand geleden
Structureel meer geld voor Stichting Musea de Bevelanden

GOES - Het college van burgemeester en wethouders van Goes heeft besloten om Stichting Musea de Bevelanden voor het jaar 2026 een structurele subsidie van 273.502 euro toe te kennen. Daarnaast wordt de subsidie over 2024 vastgesteld op 263.236 euro, met een aanvullende incidentele bijdrage van 17.500 euro.

1 maand geleden
Vuurwerkoverlast: meld het!

GOES - Ook tijdens de periode voor de jaarwisseling treden politie, Bureau Halt en de gemeente Goes samen op tegen vuurwerkoverlast. Vuurwerk mag je afsteken tijdens de jaarwisseling tussen 18:00 uur en 02:00 uur Het afsteken van vuurwerk buiten deze tijden is verboden.

1 maand geleden
Goese Filmdagen zetten Italiaanse cinema in de schijnwerpers

GOES - Van donderdag 13 tot en met zondag 16 november 2025 vindt in filmtheater 't Beest en de Da Vinci Bioscoop de derde editie van de Goese Filmdagen plaats. Dit jaar staat Italië centraal. Het filmweekend biedt een gevarieerd programma met Italiaanse en Europese films, lezingen, kinderfilms en live muziek.

1 maand geleden
Kledingwinkel Deeltwee deelt royale cheques uit aan goede doelen

GOES - De Goese tweedehands kledingwinkel Deeltwee reikte onlangs drie royale cheques uit aan goede doelen. Tijdens een feestelijke bijeenkomst in de winkel aan de Gasthuisstraat ontvangen drie stichtingen elk een bedrag van maar liefst 30.000 euro. 

1 maand geleden
Borsele start campagne voor energiezuiniger wonen

Borsele - De gemeente Borsele is een nieuwe campagne gestart om inwoners en ondernemers te stimuleren hun woning of pand energiezuiniger te maken. Onder de noemer 'Zuunig Borsele' komt de gemeente met vier subsidieregelingen en extra financiële steun bovenop bestaande programma's. Daarmee wil Borsele inwoners helpen bij het isoleren en verduurzamen van hun woningen, met als doel een comfortabeler en energiezuiniger leefklimaat in de hele gemeente.

1 maand geleden