
Bakker Tullenaar stopt ermee
VLISSINGEN - De bekende nachtbakker uit Vlissingen ‘bakkerij Tullenaar’ sluit na 38 jaar de deuren door de hoge kosten die niet meer zijn op te hoesten.
Half december sluit bakkerij Tullenaar definitief de deuren. Mede-eigenaar Tera Tullenaar vertelt: ‘’De energieprijs is de aanleiding dat wij dicht gaan. Op een gegeven moment moet je ook voor jezelf gaan kiezen, het is anders niet vol te houden. Wij gaan onze klanten niet 6 euro voor een brood laten betalen, er komt dan bijna niemand meer in onze winkel. Wij zullen nooit tegen de grote supermarkten op kunnen. Ze krijgen een steeds groter assortiment, die wij op een geven moment niet meer kunnen leveren, het is niet haalbaar. Men legt alles makkelijk in hun karretje en hoeven niet nog even langs de bakker. Hetzelfde geldt voor de groenteboer en slager. De supermarkten leven niet alleen op een broodje, het is zelfs lokkend. De kleine bedrijven zijn aan het verdwijnen. Wij laten onze prijzen zoals ze zijn, we willen het zo netjes afronden. Wij hopen erop dat de vaste klanten ons tot het laatste beetje toe nog steunen.”
Zonder steun van het kabinet zullen de kleine bedrijven het moeilijk houden en zullen er meer bakkers noodgedwongen de deuren moeten sluiten. Als de kosten van de energie en grondstoffen blijven stijgen, moet ook de prijs van het brood omhoog. Hierdoor kan het zo hoog oplopen dat men niet meer langs de kleine bakkers gaat maar voor de grote supermarkten gaat.
Meer uit Vlissingen
VLISSINGEN- Bij een eenzijdig ongeval op de Rozengracht is rond middernacht een fietser ten val gekomen. De hulpdiensten kwamen met spoed ter plaatse. Medewerkers van de ambulancedienst verleenden eerste hulp. Daarna werd het slachtoffer met spoed overgebracht naar het ziekenhuis. Waardoor de fietser ten val kwam is niet duidelijk.
9 uur geledenVLISSINGEN- Twee medewerkers van de Jumbo aan de Papegaaienburg zijn vrijdagavond onwel geworden tijdens het uitvoeren van hun werkzaamheden. De hulpdiensten kwamen met spoed ter plaatse. De brandweer had de oorzaak snel gevonden. In één van de koelingen was sprake van een lekkage. Hierdoor was een gevaarlijke stof gaan lekken waardoor de medewerkers zich niet goed voelden. Medisch personeel van de ambulancedienst keek beide personen na. Het is niet duidelijk of iemand overgebracht is naar het ziekenhuis.
10 uur geledenVLISSINGEN - Het deelnemersveld voor het 27e HZ Schaaktoernooi is bijna compleet.
10 uur geledenRITTHEM - In Ritthem vindt zaterdag (5 juli) een wedstrijd ringrijden plaats.
1 dag geledenVLISSINGEN - Terwijl we massaal klagen over dure boodschappen, hoge energieprijzen en dure benzine gaat bijna 82 procent van de Zeeuwen deze zomer toch 'gewoon' op vakantie. Dat is net iets onder het landelijk gemiddelde. Spanje en Duitsland zijn - naast een trip in eigen land - de populairste bestemmingen. Dat blijkt uit een panelonderzoek van Evisumservice.nl onder 1250 Nederlanders.
1 dag geledenVLISSINGEN - Op 5 en 19 juli, evenals op 2 en 16 augustus, organiseert wandelvereniging De Vrolijke Tippelaars duin- en strandtochten in en om Vlissingen.
1 dag geledenVLISSINGEN - Deze zomer vinden diverse concerten plaats in de Sint Jacobskerk in Vlissingen. Elke vrijdagmiddag om 12.00 uur bespelen organisten uit onder meer Zeeland, Amsterdam, Rotterdam en Den Haag het Flentroporgel.
2 dagen geleden