Baketballers San Antonio Spurs verrassen Utah Jazz
SAN ANTONIO (ANP/RTR) - De basketballers van San Antonio Spurs hebben in eigen huis Utah Jazz verrast. Het werd 127-120. DeMar DeRozan vervulde een hoofdrol bij de Spurs door 38 punten voor zijn rekening te nemen. Patty Mills was goed voor 18 punten.
De thuisploeg ging het laatste kwart in met een voorsprong van vier punten en liep vervolgens uit naar 110-99, mede dankzij een fraaie lay-up van Dejounte Murray. LaMarcus Aldridge ontbrak bij de ploeg uit San Antonio wegens een duimblessure.
San Antonio Spurs, dat zeer wisselvallig presteert, had de laatste drie wedstrijden verloren. Utah Jazz was bezig aan een sterke serie; in januari werd al elf keer gewonnen.
Bij veel duels werd nog stilgestaan bij het overlijden van Kobe Bryant. Veel spelers die rugnummer 8 droegen, besloten dat in te wisselen voor een ander nummer. Dat als eerbetoon voor Kobe Bryant, die ook met nummer 8 speelde. Ook droeg Bryant bij de LA Lakers nummer 24.
Meer uit Sport
DUBAI (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor heeft Dubai verlaten, nadat hij daar vast was komen te zitten door de oorlog in het Midden-Oosten. De beste tennisser van Nederland is samen met zijn broer Scott geland in Milaan, meldt zijn coach Marc Dijkhuizen, die zelf nog probeert naar zijn woning in Bahrein te komen.
10 uur geledenWASHINGTON (ANP/RTR) - Het maakt de Amerikaanse president Donald Trump "helemaal niets uit" of Iran meedoet aan het WK voetbal van komende zomer. "Het is een verslagen land, ze lopen op hun laatste benen", zei Trump tegen nieuwssite Politico.
11 uur geledenGDANSK (ANP) - De Nederlandse voetbalsters zijn de kwalificatie voor het WK voetbal van 2027 begonnen met een gelijkspel tegen Polen. In Gdansk gaf de ploeg van bondscoach Arjan Veurink een voorsprong uit handen en eindigde het duel in 2-2.
1 dag geledenSARASOTA (ANP) - Honkbalinternational Jurickson Profar (33) is uit de opstelling van het Nederlands team gehaald vanwege berichten over een positieve dopingtest. De outfielder van Atlanta Braves stond al in de basis bij een oefenduel dat het Koninkrijksteam op dinsdag speelt tegen Baltimore Orioles.
1 dag geledenATLANTA (ANP) - Honkbalinternational Jurickson Profar (33) is opnieuw positief getest op prestatieverhogende middelen. Dat melden verschillende Amerikaanse media op basis van een bericht van ESPN. De outfielder van Atlanta Braves en het Koninkrijksteam hangt een schorsing van 162 wedstrijden boven het hoofd. Profar is met Nederland in voorbereiding op de World Baseball Classic.
1 dag geledenMILAAN (ANP) - Sommige deelnemers aan de Paralympische Winterspelen ondervinden hinder bij hun reis naar Milaan en Cortina d'Ampezzo vanwege de sluiting van het luchtruim in het Midden-Oosten. Dat blijkt uit een verklaring van het Internationaal Paralympisch Comité (IPC). Door de oorlog in Iran en Iraanse aanvallen op omliggende landen is het luchtruim boven Iran, diverse Golfstaten en elders in het Midden-Oosten gesloten.
1 dag geledenPAPENDAL (ANP) - Claire Petit en Jeroen Kampschreur zijn op 6 maart de vlaggendragers voor Nederland tijdens de openingsceremonie in Verona van de Paralympische Spelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo.
1 dag geleden