AZ-trainer snapt dat Stengs ontbreekt in voorlopige EK-selectie
ALKMAAR (ANP) - Trainer Pascal Jansen van AZ snapt dat Calvin Stengs geen deel uitmaakt van de voorlopige selectie van het Nederlands voetbalelftal voor het EK. "Als je bij de selectie zit, dan heb je daar recht op", reageert hij op de website van zijn club. "Dat geldt nu helaas niet voor Stengs. Dat is teleurstellend voor hem, maar hij worstelt al even met het aantikken van zijn top. Dit zijn fases waar je als speler doorheen moet. Nu heeft hij ook deze teleurstelling te verwerken, maar Calvin is wel geselecteerd voor Jong Oranje. Daar moet hij zich nu mentaal en fysiek op voorbereiden, zodat hij daar weer goed voor de dag komt."
AZ is met drie spelers vertegenwoordigd in de voorlopige EK-selectie van 34 spelers. Teun Koopmeiners, Marco Bizot en Owen Wijndal weten op 26 mei of ze ook bij het definitieve keurkorps van 26 spelers zitten.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben PSV in de Johan Cruijff ArenA verslagen. De wedstrijd leek in een gelijkspel te eindigen totdat verdedigster Myrthe Kemper-Moorrees van de bezoekers uit Eindhoven de bal diep in blessuretijd knullig in eigen doel werkte (2-1).
1 uur geledenDUBLIN (ANP/RTR) - De Ierse voetbalbond legt binnenkort een verzoek bij de UEFA neer om de nationale ploeg en alle clubteams van Israël per direct te schorsen. Dat is het resultaat van een stemming van leden van de FAI.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Matthijs de Ligt heeft Manchester United aan een punt geholpen in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur. Hij tekende diep in blessuretijd voor de gelijkmaker (2-2).
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft in de strijd om promotie naar de Eredivisie overtuigend afgerekend met Roda JC. De nog ongeslagen koploper in de Keuken Kampioen Divisie versloeg in eigen huis de nummer 3 van de ranglijst met 4-0.
19 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is er niet in geslaagd de thuiswedstrijd tegen Telstar te winnen. De ploeg van trainer John van den Brom had in de Grolsch Veste in Enschede kansen te over om te scoren, maar wist geen enkele keer de bal langs de uitblinkende doelman Ronald Koeman te werken. De wedstrijd eindigde in 0-0.
19 uur geledenMANCHESTER (ANP/RTR) - Pep Guardiola is toe aan zijn duizendste wedstrijd als coach. De Spaanse trainer van Manchester City bereikt dat magische aantal zondag tegen Liverpool. "Liverpool is onze grootste rivaal, dus ik kan me geen betere wedstrijd wensen om deze mijlpaal te vieren", zei hij tegen verslaggevers.
1 dag geledenLISSABON (ANP) - Carlos Forbs is voor het eerst opgeroepen voor de nationale voetbalploeg van Portugal. De oud-speler van Ajax mag zich melden voor de WK-kwalificatieduels met Ierland en Armenië.
1 dag geleden