AZ-trainer snapt dat Stengs ontbreekt in voorlopige EK-selectie
ALKMAAR (ANP) - Trainer Pascal Jansen van AZ snapt dat Calvin Stengs geen deel uitmaakt van de voorlopige selectie van het Nederlands voetbalelftal voor het EK. "Als je bij de selectie zit, dan heb je daar recht op", reageert hij op de website van zijn club. "Dat geldt nu helaas niet voor Stengs. Dat is teleurstellend voor hem, maar hij worstelt al even met het aantikken van zijn top. Dit zijn fases waar je als speler doorheen moet. Nu heeft hij ook deze teleurstelling te verwerken, maar Calvin is wel geselecteerd voor Jong Oranje. Daar moet hij zich nu mentaal en fysiek op voorbereiden, zodat hij daar weer goed voor de dag komt."
AZ is met drie spelers vertegenwoordigd in de voorlopige EK-selectie van 34 spelers. Teun Koopmeiners, Marco Bizot en Owen Wijndal weten op 26 mei of ze ook bij het definitieve keurkorps van 26 spelers zitten.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Paul Wanner heeft nog niet besloten dat hij met Oostenrijk naar het WK wil. "Daar heb ik nog geen beslissing over genomen", zei hij op een persconferentie, een dag voor het thuisduel van PSV met zijn oude club Bayern München in de Champions League. "Ik focus me nu alleen op PSV."
51 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis staat weer op het trainingsveld bij Ajax. Hij liet zich dinsdag zien tijdens de laatste oefensessie voor het thuisduel van woensdag met het Griekse Olympiakos in de Champions League.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine zijn woensdag mogelijk inzetbaar tijdens de thuiswedstrijd van PSV tegen Bayern München in de Champions League. "Ik hoop dat ze zo kunnen trainen", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Dan gaan we na de training even met elkaar zitten en nemen we een beslissing."
1 uur geledenVITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.
1 dag geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Tsuyoshi Watanabe heeft aan de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo een enkelblessure overgehouden. Dat vertelde trainer Robin van Persie op een persconferentie in De Kuip.
1 dag geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft thuis tegen Manchester United zijn eerste wedstrijd sinds begin december verloren. De formatie van interim-coach Michael Carrick won in Londen met 3-2. Het was de eerste nederlaag voor Arsenal na een ongeslagen reeks van twaalf duels in alle competities.
1 dag geleden