Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AZ mogelijk zonder Martins Indi in Heerenveen

AZ mogelijk zonder Martins Indi in Heerenveen

ALKMAAR (ANP) - AZ kan zondag in de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen mogelijk geen beroep doen op Bruno Martins Indi. De centrale verdediger heeft last van een lichte hamstringblessure en ontbrak daarom vrijdag op de training.

In Friesland zit Maarten Martens voor de tweede keer op de bank als hoofdtrainer van AZ. De Belg volgde onlangs Pascal Jansen op. "Het is wel even zoeken met de nieuwe staf en de jongens", zei Martens vrijdag tijdens een persmoment. "Maar het loopt wel meteen goed. We trainen goed en bereiden ons goed voor op de volgende wedstrijd. Er komen wat anderen dingen bij kijken, dus het is wel even aanpassen. Dat zorgt ervoor dat het wat drukker is, maar dat is prima."

Bij zijn debuut kwam Martens met zijn ploeg niet verder dan een 2-2-gelijkspel tegen PEC Zwolle. Tegen Heerenveen mikt AZ op de eerste zege in de Eredivisie sinds 9 december. Toen werd Almere City met 4-1 verslagen. "Heerenveen is een ploeg die een goede periode heeft gehad, waarin ze wel wat punten haalden", aldus de trainer. "De laatste tijd was dat wel moeilijker voor ze. Heerenveen zal niet overlopen van het vertrouwen, maar ze zullen wel gebrand zijn op een reactie na vorig weekend. Ze spelen thuis, dus ik verwacht een agressief Heerenveen." De Friezen verloren vorige week met 3-0 van Excelsior.

Heerenveen - AZ begint zondag om 12.15 uur.

Meer uit Voetbal

Go Ahead verliest bij Nice en moet vrezen voor uitschakeling EL

NICE (ANP) - Go Ahead Eagles is er niet in geslaagd om zich in een kansrijke positie te voetballen om de tussenronde van de Europa League te bereiken. Op bezoek bij OGC Nice aan de Franse zuidkust werd met 3-1 verloren. De Deventenaren hebben nu 6 punten uit zeven duels en staan 30e in het hoofdtoernooi van de Europa League. De nummers 9 tot en met 24 gaan door naar de tussenronde die in februari plaatsvindt.

4 uur geleden
Duel tussen FC Utrecht en KRC Genk 53 minuten later begonnen

UTRECHT (ANP) - De wedstrijd tussen FC Utrecht en KRC Genk in de Europa League is om 21.52 uur alsnog begonnen. Beide ploegen zouden elkaar vanaf 21.00 uur treffen in De Galgenwaard. Dat lukte niet vanwege problemen met Belgische fans.

6 uur geleden
Van Persie: dit voelt als een frisse en nieuwe start

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie sprak donderdag na de thuiszege op Sturm Graz (3-0) in de Europa League van een "frisse en nieuwe start". Het was voor Feyenoord de eerste zege sinds begin december.

6 uur geleden
Mobiele eenheid drijft fans KRC Genk uit stadion van FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - De mobiele eenheid heeft alle supporters van KRC Genk uit het bezoekersvak van het stadion van FC Utrecht gedreven. De aftrap, die gepland stond voor 21.00 uur, is uitgesteld.

6 uur geleden
Olympique Lyon en Aston Villa naar achtste finale Europa League

BERN (ANP) - Olympique Lyon en Aston Villa hebben zich verzekerd van een plek bij de laatste zestien van de Europa League. Door overwinningen in de voorlaatste speelronde van het hoofdtoernooi komen de ploegen op 18 punten en kunnen ze niet meer buiten de top 8 van de ranglijst vallen. Dat betekent dat ze de tussenronde in februari mogen overslaan en in maart weer in actie komen in de achtste finale.

7 uur geleden
Aftrap van FC Utrecht uitgesteld na problemen met fans KRC Genk

UTRECHT (ANP) - De aftrap van het Europa League-duel tussen FC Utrecht en KRC Genk is uitgesteld. Volgens de thuisploeg zijn er problemen met Belgische fans in het bezoekersvak van De Galgenwaard.

7 uur geleden
Dolend Feyenoord boekt tegen Graz eerste zege sinds december

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft voor het eerst sinds begin december een wedstrijd gewonnen. De Rotterdammers rekenden voor eigen publiek in de Europa League af met Sturm Graz (3-0) en voorkwamen daarmee dat de crisis bij de club nog grotere vormen aanneemt. Feyenoord heeft dankzij de zege nog een kleine kans om de tussenronde van het tweede Europese clubtoernooi te bereiken.

7 uur geleden