Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AZ mogelijk zonder Martins Indi in Heerenveen

AZ mogelijk zonder Martins Indi in Heerenveen

ALKMAAR (ANP) - AZ kan zondag in de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen mogelijk geen beroep doen op Bruno Martins Indi. De centrale verdediger heeft last van een lichte hamstringblessure en ontbrak daarom vrijdag op de training.

In Friesland zit Maarten Martens voor de tweede keer op de bank als hoofdtrainer van AZ. De Belg volgde onlangs Pascal Jansen op. "Het is wel even zoeken met de nieuwe staf en de jongens", zei Martens vrijdag tijdens een persmoment. "Maar het loopt wel meteen goed. We trainen goed en bereiden ons goed voor op de volgende wedstrijd. Er komen wat anderen dingen bij kijken, dus het is wel even aanpassen. Dat zorgt ervoor dat het wat drukker is, maar dat is prima."

Bij zijn debuut kwam Martens met zijn ploeg niet verder dan een 2-2-gelijkspel tegen PEC Zwolle. Tegen Heerenveen mikt AZ op de eerste zege in de Eredivisie sinds 9 december. Toen werd Almere City met 4-1 verslagen. "Heerenveen is een ploeg die een goede periode heeft gehad, waarin ze wel wat punten haalden", aldus de trainer. "De laatste tijd was dat wel moeilijker voor ze. Heerenveen zal niet overlopen van het vertrouwen, maar ze zullen wel gebrand zijn op een reactie na vorig weekend. Ze spelen thuis, dus ik verwacht een agressief Heerenveen." De Friezen verloren vorige week met 3-0 van Excelsior.

Heerenveen - AZ begint zondag om 12.15 uur.

Meer uit Voetbal

Liverpool verliest ruim bij Manchester City in kwartfinale FA Cup

MANCHESTER (ANP) - Liverpool is uitgeschakeld in de FA Cup. Het elftal van trainer Arne Slot verloor in de kwartfinale met 4-0 bij Manchester City. Liverpool strandde eerder dit seizoen al in de League Cup en staat in de Premier League vijfde. De club doet qua prijzen alleen nog mee in de Champions League, waar woensdag in de kwartfinale de eerste ontmoeting met Paris Saint-Germain wacht.

1 uur geleden
Veerman, Wanner en Mauro Júnior keren terug in basiselftal PSV

EINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman, Paul Wanner en Mauro Júnior keren zaterdag tegen FC Utrecht terug in het basiselftal van PSV. Het drietal zat in de vorige competitiewedstrijd tegen Telstar nog op de reservebank, na net hersteld te zijn van blessures.

2 uur geleden
Frimpong tegen Manchester City alweer in selectie Liverpool

MANCHESTER (ANP) - Jeremie Frimpong maakt zaterdag alweer deel uit van de wedstrijdselectie van Liverpool. De rechtervleugelverdediger zit in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City op de reservebank.

4 uur geleden
Voormalig Tottenham-speler Wanyama beëindigt loopbaan

NAIROBI (ANP/AFP) - Victor Wanyama heeft zijn voetballoopbaan beëindigd. Dat meldt de 34-jarige voormalige aanvoerder van het Keniaanse elftal op X.

7 uur geleden
Paris Saint-Germain steviger aan de leiding door zege op Toulouse

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat weer wat steviger aan de leiding in de Franse competitie. De topclub van coach Luis Enrique won in Parijs met 3-1 van Toulouse.

18 uur geleden
ADO Den Haag loopt door zege op Jong Ajax uit op SC Cambuur

DEN HAAG/VENLO (ANP) - ADO Den Haag heeft afstand genomen van SC Cambuur op de ranglijst van de eerste divisie. De koploper uit Den Haag won in eigen huis met 4-2 van Jong Ajax. Cambuur ging met 3-0 onderuit bij VVV-Venlo.

18 uur geleden
NEC-middenvelder Chery stopt als international van Suriname

NIJMEGEN (ANP) - Tjaronn Chery stopt als international van Suriname. De middenvelder van NEC maakte dat vrijdag bekend op Instagram. Suriname verloor vorige week met Chery als aanvoerder in de play-offs van Bolivia en kwalificeerde zich niet voor het WK voetbal dit jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.

20 uur geleden