Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AZ mogelijk zonder Martins Indi in Heerenveen

AZ mogelijk zonder Martins Indi in Heerenveen

ALKMAAR (ANP) - AZ kan zondag in de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen mogelijk geen beroep doen op Bruno Martins Indi. De centrale verdediger heeft last van een lichte hamstringblessure en ontbrak daarom vrijdag op de training.

In Friesland zit Maarten Martens voor de tweede keer op de bank als hoofdtrainer van AZ. De Belg volgde onlangs Pascal Jansen op. "Het is wel even zoeken met de nieuwe staf en de jongens", zei Martens vrijdag tijdens een persmoment. "Maar het loopt wel meteen goed. We trainen goed en bereiden ons goed voor op de volgende wedstrijd. Er komen wat anderen dingen bij kijken, dus het is wel even aanpassen. Dat zorgt ervoor dat het wat drukker is, maar dat is prima."

Bij zijn debuut kwam Martens met zijn ploeg niet verder dan een 2-2-gelijkspel tegen PEC Zwolle. Tegen Heerenveen mikt AZ op de eerste zege in de Eredivisie sinds 9 december. Toen werd Almere City met 4-1 verslagen. "Heerenveen is een ploeg die een goede periode heeft gehad, waarin ze wel wat punten haalden", aldus de trainer. "De laatste tijd was dat wel moeilijker voor ze. Heerenveen zal niet overlopen van het vertrouwen, maar ze zullen wel gebrand zijn op een reactie na vorig weekend. Ze spelen thuis, dus ik verwacht een agressief Heerenveen." De Friezen verloren vorige week met 3-0 van Excelsior.

Heerenveen - AZ begint zondag om 12.15 uur.

Meer uit Voetbal

Emegha maakt volgens bondscoach Koeman weinig kans op WK

HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.

7 uur geleden
Real Madrid stelt met zege bij Espanyol titel Barcelona uit

BARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.

7 uur geleden
Dumfries en De Vrij opnieuw kampioen met Internazionale

MILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.

7 uur geleden
Tottenham Hotspur door zege boven degradatiestreep

BIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om lijfsbehoud in de Premier League. De ploeg van coach Roberto De Zerbi won met 2-1 bij Aston Villa en klom daarmee uit de degradatiezone.

8 uur geleden
PSV Vrouwen op weg naar eerste landstitel

AMSTERDAM (ANP) - PSV kan vrijdag voor het eerst kampioen van de Vrouwen Eredivisie worden. De speelsters van coach Roeland ten Berge hebben aan een thuiszege op ADO Den Haag genoeg voor de titel.

11 uur geleden
FC Twente ziet AZ in blessuretijd nog langszij komen

ALKMAAR (ANP) - FC Twente staat na een gelijkspel bij AZ op de vijfde plaats in de Eredivisie. De ploeg van John van den Brom moest zondag met 2-2 genoegen nemen. De Alkmaarders kwamen ver in de blessuretijd op gelijke hoogte via Peer Koopmeiners.

11 uur geleden
Sparta blijft steken op gelijkspel tegen Go Ahead Eagles

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft in de strijd om een plek in de play-offs voor Europees voetbal genoegen moeten nemen met 1 punt tegen Go Ahead Eagles. Het duel op Het Kasteel in Rotterdam eindigde in 2-2.

11 uur geleden