AZ moet geduld hebben na late zege Dnipro-1 in Liechtenstein
VADUZ (ANP) - AZ heeft zich nog niet geplaatst voor de knock-outfase van de Conference League. De Alkmaarders zagen concurrent Dnipro-1 door een late treffer met 2-1 winnen op bezoek bij FC Vaduz. Eerder op de avond verloor de ploeg van trainer Pascal Jansen met 1-0 van Apollon Limassol.
De nummers 1 en 2 van elke groep gaan door naar de knock-outfase. AZ staat met 9 punten uit vier wedstrijden op de eerste plaats. Naaste belager Dnipro heeft 7 punten, Limassol volgt met 4 punten en Vaduz is hekkensluiter met 2 punten.
Dnipro kwam in Liechtenstein na 25 minuten op voorsprong via Yanis Hamache. Elmin Rastoder maakte namens Vaduz vijf minuten later de 1-1. In de blessuretijd bezorgde Artem Dovbyk de Oekraïners alsnog de zege: 1-2.
AZ speelt zijn volgende wedstrijd in de Conference League op 27 oktober in Liechtenstein tegen Vaduz. De koploper van de Eredivisie sluit op 3 november in eigen stadion af tegen Dnipro.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - Pedri keert na een maand terug in de selectie van FC Barcelona. De middenvelder is hersteld van een hamstringblessure. Trainer Hansi Flick wil hem zaterdag tijdens het thuisduel met Deportivo Alavés laten invallen.
29 minuten geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft de Zweed Victor Edvardsen een boete van 500 euro opgelegd om zijn gedrag van donderdag in het verloren Europa League-duel met VfB Stuttgart (0-4). De ingevallen Edvardsen maakte een gebaar over de neus van Stuttgart-speler Angelo Stiller, die is geboren met een hazenlip. Stiller reageerde fel, waarna beide spelers geel kregen.
38 minuten geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft de Zweed Victor Edvardsen een boete van 500 euro opgelegd om zijn gedrag van donderdag in het verloren Europa League-duel met VfB Stuttgart (0-4). De ingevallen Edvardsen maakte een gebaar over de neus van Stuttgart-speler Angelo Stiller, die is geboren met een hazenlip. Stiller reageerde fel, waarna beide spelers geel kregen.
2 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - Chelsea-aanvaller Cole Palmer is fit genoeg om zondag te spelen in de Premier League-wedstrijd tegen Arsenal. Dat zei Chelsea-manager Enzo Maresca tijdens een persconferentie.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan zondag in de thuiswedstrijd tegen FC Volendam in de Eredivisie niet beschikken over Ivan Perisic. De Kroaat viel woensdag in de door de Eindhovenaren met 4-1 gewonnen ontmoeting bij Liverpool in de Champions League uit met een blessure.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Clubs uit het amateurvoetbal zijn het met clubs uit het betaald voetbal in Nederland (bvo's) niet eens geworden over een herziening van de opleidingsvergoedingen. Dat is het geld dat amateurclubs krijgen voor de jaren dat ze een speler die doorbreekt in het betaald voetbal hebben opgeleid.
9 uur geledenSEVILLA (ANP) - FC Utrecht wacht ook na vijf speelronden nog op de eerste zege in het hoofdtoernooi van de Europa League. Het elftal van trainer Ron Jans ging met 2-1 onderuit bij Real Betis, de huidige nummer 5 uit de Spaanse voetbalcompetitie.
19 uur geleden