AZ langer door met aanvaller Druijf
ALKMAAR (ANP) - AZ heeft het contract met Ferdy Druijf met een jaar verlengd. De 22-jarige aanvaller heeft nu een verbintenis met de Alkmaarse voetbalclub tot de zomer van 2024.
Druijf maakte in januari 2018 zijn debuut in het eerste elftal. Inmiddels staat hij op 33 wedstrijden waarin hij vijf keer scoorde.
AZ verhuurde Druijff in januari vorig jaar voor een half jaar aan NEC, waar hij in de eerste divisie 29 keer scoorde. Bij AZ is de aanvaller geen basisspeler en doet hij vaak mee met Jong AZ. "Ik heb hier al de nodige contractondertekeningen gehad. Dit is denk ik al de vierde", aldus Druijf. "Hoe ik naar mijn toekomst kijk? Ik wil het liefst veel spelen. We zullen in januari kijken hoe het ervoor staat. Het kan namelijk snel veranderen."
Meer uit Voetbal
PORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.
13 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.
13 uur geledenPAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.
14 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).
14 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.
15 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Excelsior is nagenoeg zeker van een langer verblijf in de Eredivisie. Het elftal van trainer Ruben den Uil won in de slotfase met 3-2 bij FC Groningen en steeg daarmee naar de gedeelde dertiende plaats op de ranglijst. Excelsior versloeg zondag FC Utrecht voor eigen publiek al met 5-0.
16 uur geledenCOMO (ANP) - Internazionale kan in de Italiaanse voetbalcompetitie op zijn vroegst zondag de landstitel binnenhalen. Nummer 2 Napoli speelde zaterdag doelpuntloos gelijk bij Como en kan daardoor in punten nog naast Inter komen. Koploper Inter heeft zondag in de thuiswedstrijd tegen Parma genoeg aan een gelijkspel voor de 21e landstitel.
16 uur geleden