Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AZ heeft De Wit en Odgaard terug voor duel met Apollon Limassol

AZ heeft De Wit en Odgaard terug voor duel met Apollon Limassol

ALKMAAR (ANP) - AZ-coach Pascal Jansen kan in de wedstrijd tegen Apollon Limassol in de Conference League een beroep doen op Dani de Wit. De middenvelder raakte licht geblesseerd in het duel met FC Groningen van zaterdag, maar de blessure viel mee. Hij trainde woensdag al weer mee met de groep.

Ook Jens Odgaard en Mees de Wit, die ontbraken in de wedstrijd tegen Groningen, zijn weer hersteld en inzetbaar, liet de coach weten. Vangelis Pavlidis en Håkon Evjen die langdurig geblesseerd zijn, zijn er nog niet bij. Volgens de coach gaat het heel goed met Håkon en Vangelis. "Ze maken hele grote sprongen, dus laten we hopen dat zich dat doorzet zodat zij snel weer aansluiten."

De Alkmaarders hebben 6 punten na twee zeges in de groepsfase tegen Dnipro-1 en FC Vaduz. De club van Cyprus heeft 1 punt. Verdediger Pantelis Hatzidiakos verwacht desondanks een sterke tegenstander. "Het is een voetballende tegenstander. Ze zijn misschien wel onderuitgegaan tegen Dnipro, maar dat zegt niks. Morgen beginnen we met 0-0 en is het aan ons scherp te starten."

Nog beter

Dat de Alkmaarders in de Eredivisie als enige nog ongeslagen zijn en aan kop gaan, zegt de Griekse voetballer ook niet zo veel voor deze wedstrijd. "We kijken elke keer van wedstrijd naar wedstrijd", zegt Hatzidiakos. "We zijn heel kritisch op onszelf. De enige die ons kan afstoppen zijn wijzelf. Wij zijn nooit tevreden. We willen steeds beter. Het seizoen is nog lang en we hebben er nu niks aan dat we bovenaan staan in de Eredivisie of de groep van de Conference League."

Hatzidiakos vindt dan ook dat de ploeg nog beter kan. "Een groot deel van de kern is intact gebleven ten opzichte van vorig jaar. Je ziet dat veel spelers groeien. Het zijn wel mooie statistieken, maar we hebben nog niks bereikt. Ik ben persoonlijk niet tevreden en ook als ik met de groep of met de trainer spreek willen we allemaal beter worden."

De wedstrijd in de Conference League begint donderdag om 21.00 uur in Alkmaar.

Meer uit Voetbal

Van Dijk kopt Liverpool naar competitiezege bij Sunderland

SUNDERLAND (ANP) - Liverpool heeft woensdagavond met 1-0 gewonnen van Sunderland. Virgil van Dijk maakte het enige doelpunt van de wedstrijd. Het elftal van Arne Slot staat op de zesde plaats in de Premier League. Sunderland is elfde.

5 uur geleden
FC Utrecht maakt met zege bij NEC einde aan negatieve reeks

NIJMEGEN (ANP) - Ron Jans kan opgelucht ademhalen. De coach van FC Utrecht zag zijn elftal na een reeks van tien competitieduels zonder overwinning met 3-1 winnen bij NEC. FC Utrecht steeg naar de tiende plaats. NEC blijft derde met 1 punt achterstand op Feyenoord.

5 uur geleden
UEFA en Real Madrid beëindigen juridische strijd Super League

MADRID (ANP/RTR) - De UEFA heeft een akkoord met Real Madrid bereikt over de beëindiging van de juridische strijd over de Europese Super League. Dat hebben de UEFA en de Spaanse voetbalclub woensdag bekendgemaakt.

12 uur geleden
Cruijff: min of meer afgesproken dat Grim seizoen afmaakt

AMSTERDAM (ANP) - Interim-trainer Fred Grim maakt waarschijnlijk het seizoen af bij Ajax. "Dat is voor mijn komst min of meer zo afgesproken", zei de nieuwe technisch directeur Jordi Cruijff tijdens een gesprek met de pers.

12 uur geleden
Cruijff wil Ajax weer winnaarsmentaliteit geven

AMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil Ajax weer een winnaarsmentaliteit geven. "Het gaat niet goed, anders hadden ze me waarschijnlijk niet gevraagd", zei hij. "Als ik uiteindelijk faal in de Johan Cruijff ArenA, dan zou dat geen goed verhaal zijn."

13 uur geleden
Feyenoord legt Luca Dahl Tomasson langer vast

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Luca Dahl Tomasson langer vastgelegd. De 17-jarige Deense jeugdinternational en zoon van oud-Feyenoorder Jon Dahl Tomasson tekende een nieuw contract tot de zomer van 2028.

16 uur geleden
Tottenham Hotspur van Van de Ven en Simons ontslaat trainer Frank

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft de Deense trainer Thomas Frank ontslagen. Het ontslag volgt een dag na de 2-1-thuisnederlaag tegen Newcastle United. De ploeg van de Nederlandse internationals Micky van de Ven en Xavi Simons staat zestiende in de Premier League.

16 uur geleden