AZ-coach Jansen wil tegen Legia Warschau revanche voor valse start
ALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Pascal Jansen wil zich donderdag in het Conference League-duel met Legia Warschau revancheren voor de domper tegen Zrinjski Mostar in de openingswedstrijd. "We hebben iets recht te zetten", zei de coach een dag voor het duel met de Poolse ploeg.
AZ verloor twee weken geleden de eerste wedstrijd van de groepsfase met 4-3 in Bosniƫ en Herzegovina, nadat de Alkmaarders met een 3-0-voorsprong de rust in waren gegaan. "We willen graag overwinteren en moeten dus met die valse start dealen en zorgen dat we doorgaan", verklaarde Jansen. "Die wedstrijd tegen Zrinjski heb ik samen met mijn ploeg afgesloten."
Het was Jansen niet ontgaan dat Legia twee weken geleden een knappe 3-2-zege boekte op Aston Villa. "We spelen nu thuis tegen een goede tegenstander. Dat hebben ze ook laten zien tegen Aston Villa. Maar wij kijken zoals gebruikelijk alleen naar onszelf. We hebben ons goed voorbereid op deze partij", aldus de coach.
Jansen heeft weer de beschikking over Bruno Martins Indi, die terug is na lang blessureleed. De verdediger kwam in de laatste twee competitieduels al als invaller in het veld.
De wedstrijd tussen AZ en Legia begint donderdag om 21.00 uur.
Meer uit Voetbal
VELSEN-ZUID (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim hield een dubbel gevoel over aan de 3-2-zege bij Telstar. Zijn team kwam na een 3-0-voorsprong nog in de problemen tegen tien man van de thuisploeg.
22 minuten geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Ajacied Youri Regeer denkt dat hij op tijd fit is voor de bekerwedstrijd bij AZ van komende woensdag. De middenvelder moest zondag tijdens de 3-2-overwinning bij Telstar geblesseerd het veld verlaten.
41 minuten geledenPORTSMOUTH (ANP) - Arsenal staat in de vierde ronde van de FA Cup. De koploper uit de Premier League won zondag met 4-1 bij Portsmouth, dat in de competitie een niveau lager speelt dan Arsenal. De Braziliaan Gabriel Martinelli was met drie doelpunten de man van de wedstrijd bij The Gunners.
59 minuten geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Ajax-aanvoerder Davy Klaassen was na de 3-2-zege bij Telstar niet te spreken over het spel van de Amsterdammers in het laatste halfuur. De bezoekers gaven tegen tien man nog bijna een 3-0-voorsprong weg. "Ik sta hier met een ontevreden gevoel", zei de middenvelder.
1 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Ajax heeft in de eerste speelronde na de winterstop het gat met concurrent Feyenoord verder verkleind. De nummer 3 van de Eredivisie won de uitwedstrijd bij Telstar met 3-2. Eerder op de dag speelde Feyenoord gelijk bij Heerenveen (2-2). Na de vierde zege in vijf competitieduels komt Ajax op 33 punten, 3 punten minder dan nummer 2 Feyenoord.
1 uur geledenDEVENTER (ANP) - Alen Halilovic heeft Fortuna Sittard aan een laat gelijkspel bij Go Ahead Eagles geholpen. De van een enkelblessure herstelde Kroaat maakte in de 89e minuut na negen maanden zijn rentree en gaf in de laatste minuut van de blessuretijd de assist op de gelijkmaker van Justin Hubner: 2-2.
1 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Amourricho van Axel Dongen kon zijn emoties nauwelijks meer de baas na zijn gelijkmaker voor sc Heerenveen in de slotfase van het duel met Feyenoord (2-2). "Er ging zoveel door me heen", glunderde de aanvaller. "Al die blessures en al die mooie momenten die ik daardoor waarschijnlijk heb moeten missen. Er kwam echt veel bij mij los."
2 uur geleden