AZ begint zonder Boadu aan thuiswedstrijd tegen Fortuna
ALKMAAR (ANP) - AZ begint zonder Myron Boadu aan de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard. De aanval wordt gevormd door Calvin Stengs, Zakaria Aboukhlal en Jesper Karlsson.
De 20-jarige Boadu maakte dit seizoen al in 29 van de 31 Eredivisieduels zijn opwachting voor AZ. Hij was daarin dertien keer trefzeker. De spits start nu op de bank.
Op het middenveld heeft Jordy Clasie een basisplek. Hij wordt op het middenveld vergezeld door Fredrik Midtsjø en Albert Gudmundsson.
AZ passeert bij winst op Fortuna nummer 2 PSV, dat het zondag opneemt tegen Willem II. De aftrap in Alkmaar is om 20.00 uur.
Opstelling AZ: Bizot, Svensson, Letschert, Martins Indi en Wijndal; Midtsjø, Gudmundsson en Jordy Clasie; Stengs, Aboukhlal en Karlsson
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Benjamin Sesko heeft Manchester United aan een uitzege op Everton geholpen. De invaller maakte in de 71e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.
12 uur geledenNYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
19 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
1 dag geleden