Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AZ - Ajax en PSV - Feyenoord in de Eredivisie

AZ - Ajax en PSV - Feyenoord in de Eredivisie

ALKMAAR/EINDHOVEN (ANP) - In de Eredivisie staan vandaag twee wedstrijden op het programma die het predicaat ‘topper’ verdienen. Het is Super Sunday met AZ - Ajax en PSV - Feyenoord.

Landskampioen Ajax verdedigt vanaf 16.45 uur de koppositie in Alkmaar. Onder de nieuwe trainer Alfred Schreuder werden de eerste zes competitiewedstrijden gewonnen. Ajax ging dinsdag wel vrij kansloos onderuit tegen Liverpool (2-1) in de Champions League. AZ is ook nog ongeslagen in de Eredivisie, met vier overwinningen en twee gelijke spelen.

PSV kwam donderdag niet in actie tegen Arsenal in Londen vanwege het overlijden van de Britse koningin Elizabeth. Toch beleefde de club uit Eindhoven geen rustige voorbereiding op het thuisduel met Feyenoord, aanvang 14.30. Directeur voetbalzaken John de Jong stapte vrijdag op omdat hij geen vertrouwen meer geniet van de raad van commissarissen. PSV heeft een achterstand van 3 punten op Ajax. Feyenoord staat tweede met 2 punten minder dan de lijstaanvoerder.

Feyenoord versloeg donderdag Sturm Graz in de Europa League (6-0).

Meer uit Voetbal

Liverpool verslaat Brighton en staat in achtste finale FA Cup

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de achtste finale van de FA Cup. De ploeg van trainer Arne Slot won het thuisduel met Brighton & Hove Albion: 3-0.

8 uur geleden
Real Madrid scoort vier keer tegen Real Sociedad

MADRID (ANP) - Real Madrid mag zich voor minimaal twee dagen koploper van La Liga noemen. De club won de thuiswedstrijd tegen Real Sociedad en heeft nu 2 punten meer dan FC Barcelona, dat maandag tegen Girona speelt.

8 uur geleden
Karlsson helpt FC Utrecht aan tweede zege binnen vier dagen

GRONINGEN (ANP) - Jesper Karlsson heeft FC Utrecht aan de tweede zege binnen vier dagen geholpen. De buitenspeler maakte in blessuretijd van het uitduel met FC Groningen het winnende doelpunt in de Euroborg (1-2). FC Utrecht huurt de Zweedse buitenspeler de tweede helft van het seizoen van Bologna.

8 uur geleden
Ajax verslaat Fortuna Sittard en ziet Zintsjenko uitvallen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard met 4-1 gewonnen. De club is op gelijke hoogte gekomen met het als tweede geklasseerde Feyenoord, dat zondag Go Ahead Eagles ontvangt.

9 uur geleden
Ronaldo keert met doelpunt terug bij Al Nassr

RIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is met een doelpunt teruggekeerd bij Al Nassr. De 41-jarige Portugees maakte de openingstreffer van het gewonnen uitduel met Al-Fateh (0-2).

10 uur geleden
AZ draait bij Excelsior in blessuretijd achterstand om in zege

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft het uitduel met Excelsior gewonnen dankzij twee treffers in de blessuretijd. Eerst scoorde spits Troy Parrott met een van richting veranderd schot, in de slotseconden kopte verdediger Penetra de 2-1 binnen.

10 uur geleden
Ajax-aanwinst Zintsjenko valt direct geblesseerd uit

AMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko heeft weinig plezier gehad aan zijn eerste duel in de basisformatie van Ajax. De linksback uit Oekraïne raakte al in de derde minuut van de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard (4-1) geblesseerd en strompelde van het veld.

10 uur geleden