Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AZ - Ajax en PSV - Feyenoord in de Eredivisie

AZ - Ajax en PSV - Feyenoord in de Eredivisie

ALKMAAR/EINDHOVEN (ANP) - In de Eredivisie staan vandaag twee wedstrijden op het programma die het predicaat ‘topper’ verdienen. Het is Super Sunday met AZ - Ajax en PSV - Feyenoord.

Landskampioen Ajax verdedigt vanaf 16.45 uur de koppositie in Alkmaar. Onder de nieuwe trainer Alfred Schreuder werden de eerste zes competitiewedstrijden gewonnen. Ajax ging dinsdag wel vrij kansloos onderuit tegen Liverpool (2-1) in de Champions League. AZ is ook nog ongeslagen in de Eredivisie, met vier overwinningen en twee gelijke spelen.

PSV kwam donderdag niet in actie tegen Arsenal in Londen vanwege het overlijden van de Britse koningin Elizabeth. Toch beleefde de club uit Eindhoven geen rustige voorbereiding op het thuisduel met Feyenoord, aanvang 14.30. Directeur voetbalzaken John de Jong stapte vrijdag op omdat hij geen vertrouwen meer geniet van de raad van commissarissen. PSV heeft een achterstand van 3 punten op Ajax. Feyenoord staat tweede met 2 punten minder dan de lijstaanvoerder.

Feyenoord versloeg donderdag Sturm Graz in de Europa League (6-0).

Meer uit Voetbal

Australië kwalificeert zich voor WK voetbal voor vrouwen

PERTH (ANP) - Australië heeft zich als eerste land gekwalificeerd voor het WK voetbal voor vrouwen in 2027. Dat toernooi vindt plaats in Brazilië, dat als gastland al verzekerd is van deelname.

20 minuten geleden
Van Persie 'kan niet zoveel' met onrust die er bij Feyenoord is

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie probeert rustig te blijven onder de huidige situatie bij Feyenoord. "Ik zie en hoor dat de onrust er is. Ik ontken dat niet, ik erken het. Verder kan ik er niet zoveel mee", zei de trainer vrijdag tijdens een persconferentie.

1 uur geleden
Ajax-trainer García beschrijft zichzelf als veeleisende coach

AMSTERDAM (ANP) - Óscar García bestempelt zichzelf als een "veeleisende coach". Dat zei de 52-jarige Spanjaard in aanloop naar de competitiewedstrijd van Ajax op zaterdagavond in de Johan Cruijff ArenA tegen Sparta Rotterdam. Ajax staat vijfde in de Eredivisie met een achterstand van 24 punten op koploper PSV.

2 uur geleden
PSV in thuiswedstrijd tegen NEC nog zonder Til

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan zaterdag in de thuiswedstrijd tegen NEC nog niet beschikken over Guus Til. De aanvallende middenvelder raakte een maand geleden geblesseerd en staat inmiddels weer op het trainingsveld, maar is nog niet fit genoeg om te spelen. Dat zei trainer Peter Bosz vrijdag op een persconferentie.

3 uur geleden
Iraanse voetbalploeg stelt dat VS hun land niet kan weren van WK

TEHERAN (ANP/AFP) - Niemand kan Iran uitsluiten van het WK voetbal. Dat stelt de nationale voetbalploeg van het land in een bericht op sociale media in een reactie op uitlatingen van Donald Trump. Volgens de Amerikaanse president zou "het niet gepast zijn" om naar het WK te komen voor "hun eigen leven en veiligheid".

4 uur geleden
FC Utrecht maanden zonder geblesseerde aanvaller Rodríguez

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht kan de laatste acht wedstrijden van dit seizoen niet beschikken over Miguel Rodríguez. De 22-jarige Spaanse buitenspeler heeft tijdens de training een zware knieblessure opgelopen, meldt de huidige nummer 9 van de Eredivisie.

5 uur geleden
AZ verslaat Sparta Praag in achtste finales Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.

19 uur geleden