AZ-aanvoerder Koopmeiners wil niet aan Conference League denken
ALKMAAR (ANP) - AZ-aanvoerder Teun Koopmeiners vond de uitschakeling in de Europa League tegen Celtic totaal onnodig. De Alkmaarders wonnen met 2-1, maar dat was na de nederlaag in Glasgow van vorige week woensdag (2-0) niet voldoende. AZ moet nu verder in de Conference League, een niveau onder de Europa League. "Ik moet er nog even niet aan denken", zei Koopmeiners.
AZ kwam voor eigen publiek al in de 3e minuut op achterstand. "Zo kan je niet beginnen, niet op dit niveau", zei Koopmeiners. "We reageerden daarna fantastisch als ploeg."
Halverwege leidde AZ met 2-1. Koopmeiners: "We hadden het in de tweede helft helemaal recht kunnen zetten. We doen onszelf hiermee tekort. Vorige week hebben we het laten liggen, maar dat is achteraf praten."
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Kylian Mbappé stapt met Real Madrid op het vliegtuig naar Duitsland voor het uitduel met Bayern München in de kwartfinale van de Champions League. De spits is op tijd hersteld van een hoofdwond die hij zaterdag tijdens een duel met Girona opliep.
6 uur geledenACCRA (ANP) - Carlos Queiroz is de nieuwe bondscoach van de voetballers van Ghana. Hij is de opvolger van Otto Addo, die vorige maand na verloren oefeninterlands tegen Duitsland (2-1) en Oostenrijk (5-1) werd ontslagen.
7 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Michael Carrick voelt zich benadeeld na de nederlaag van Manchester United tegen Leeds United (1-2). Hij baalde vooral van de rode kaart die scheidsrechter Paul Tierney aan Lisandro Martínez gaf.
9 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft in de Engelse competitie een thuisnederlaag geleden tegen Leeds United: 1-2. De ploeg van trainer Michael Carrick kwam met tien man te staan nadat Lisandro Martínez aan de haren trok van Dominic Calvert-Lewin.
19 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot heeft de hoop op een vervolg in de Champions League nog niet opgegeven. De Engelse ploeg verloor de eerste ontmoeting met titelverdediger Paris Saint-Germain in de kwartfinales kansloos met 2-0 in Parijs. "We weten dat we een uitzonderlijke prestatie moeten leveren om door te gaan naar de volgende ronde, maar dat is normaal als je het opneemt tegen de kampioen van Europa", zei Slot een dag voor de returnwedstrijd.
23 uur geledenZEIST (ANP) - Damaris Egurrola kijkt uit naar een bijzonder duel tegen Frankrijk waarin ze veel teamgenoten van haar voetbalclub treft. "Ik speel nu vijf jaar in Frankrijk. Het is een tegenstander met veel kracht", zei de 26-jarige middenveldster van het Franse Olympique Lyonnes maandag in Zeist. Oranje speelt op dinsdagavond in Breda een WK-kwalificatieduel tegen de Fransen.
1 dag geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Anthony Correia vastgelegd als trainer voor het nieuwe seizoen. De 43-jarige coach komt over van Telstar en tekent een contract voor drie seizoenen. De huidige trainer Ron Jans maakte begin januari bekend dat hij na het seizoen stopt.
1 dag geleden