AZ-aanvoerder Koopmeiners wil niet aan Conference League denken
ALKMAAR (ANP) - AZ-aanvoerder Teun Koopmeiners vond de uitschakeling in de Europa League tegen Celtic totaal onnodig. De Alkmaarders wonnen met 2-1, maar dat was na de nederlaag in Glasgow van vorige week woensdag (2-0) niet voldoende. AZ moet nu verder in de Conference League, een niveau onder de Europa League. "Ik moet er nog even niet aan denken", zei Koopmeiners.
AZ kwam voor eigen publiek al in de 3e minuut op achterstand. "Zo kan je niet beginnen, niet op dit niveau", zei Koopmeiners. "We reageerden daarna fantastisch als ploeg."
Halverwege leidde AZ met 2-1. Koopmeiners: "We hadden het in de tweede helft helemaal recht kunnen zetten. We doen onszelf hiermee tekort. Vorige week hebben we het laten liggen, maar dat is achteraf praten."
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.
2 uur geledenVALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
21 uur geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
21 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
21 uur geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
1 dag geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na twee competitieduels zonder zege weer een overwinning geboekt. De koploper van de Bundesliga was met 5-1 te sterk voor tien man van nummer 3 Hoffenheim. Topscorer Harry Kane benutte twee strafschoppen, Luis Díaz maakte een hattrick.
1 dag geleden