Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AZ-aanvaller Evjen onzeker voor uitduel met Vitesse

AZ-aanvaller Evjen onzeker voor uitduel met Vitesse

ALKMAAR (ANP) - Het is onzeker of AZ-aanvaller Håkon Evjen zondagavond kan meedoen in de uitwedstrijd tegen Vitesse. De Noor kreeg donderdag in Tsjechië tijdens het Europese duel met FK Jablonec (1-1) een stevige tik te verwerken. Hij viel na een uur aangeslagen uit.

"Daar moeten we nog even goed naar kijken, want hij werd flink geraakt, had veel pijn en had echt last", liet AZ-trainer Pascal Jansen weten. Evjen bracht vlak voor de rust de gelijkmaker op zijn naam. Mede daardoor verzekerde de Alkmaarse club zich van een plaats in de achtste finales van de Conference League.

"We moeten verder nog de balans opmaken over de fitheid van de ploeg, maar vooralsnog ziet het er aardig uit", gaf Jansen te kennen.

Sterk

Vitesse kwam donderdagavond in de Europese uitwedstrijd tegen Stade Rennes na een achterstand van 3-1 sterk terug tot 3-3. Daardoor is de Arnhemse ploeg nog in de race voor de tweede plek in de poule.

"Ik zag het woord stuntploeg voorbijkomen en dat vind ik heel treffend voor de fase waarin Vitesse verkeert", merkte Jansen op. "Ze hebben gestunt tegen Tottenham en tegen Stade Rennes knokken ze zich van 3-1 achter naar 3-3. Ook in de Eredivisie hebben we gezien dat zij een enorme vechtploeg hebben."

Meer uit Voetbal

Atlético Madrid herstelt zich in La Liga met zege op Osasuna

PAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.

52 minuten geleden
Laat eigen doelpunt voorkomt nog eerste Saudische titel Ronaldo

RIYAD (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo moet nog even wachten op zijn eerste titel in de Saudische Pro League. Door een late eigen treffer van doelman Benoit eindigde de topper tussen Ronaldo's Al Nassr en Al Hilal, dat tweede staat, in 1-1.

1 uur geleden
Bondsvoorzitter Curaçao boos over rol Nederlandse media

WILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."

7 uur geleden
Voetbalbond Curaçao bevestigt terugkeer Advocaat als bondscoach

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat keert een maand voor het WK terug als bondscoach van Curaçao. Dat heeft de Curaçaose voetbalbond FFK dinsdag bekendgemaakt op een persconferentie. De 78-jarige trainer wordt de oudste bondscoach ooit op een wereldkampioenschap voetbal.

8 uur geleden
Trainer Flick verlengt contract bij FC Barcelona tot medio 2028

BARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.

10 uur geleden
Depay staat voor rentree bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.

15 uur geleden
Tottenham nog niet uit degradatiezorgen na gelijkspel tegen Leeds

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.

1 dag geleden