Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AZ-aanvaller Evjen onzeker voor uitduel met Vitesse

AZ-aanvaller Evjen onzeker voor uitduel met Vitesse

ALKMAAR (ANP) - Het is onzeker of AZ-aanvaller Håkon Evjen zondagavond kan meedoen in de uitwedstrijd tegen Vitesse. De Noor kreeg donderdag in Tsjechië tijdens het Europese duel met FK Jablonec (1-1) een stevige tik te verwerken. Hij viel na een uur aangeslagen uit.

"Daar moeten we nog even goed naar kijken, want hij werd flink geraakt, had veel pijn en had echt last", liet AZ-trainer Pascal Jansen weten. Evjen bracht vlak voor de rust de gelijkmaker op zijn naam. Mede daardoor verzekerde de Alkmaarse club zich van een plaats in de achtste finales van de Conference League.

"We moeten verder nog de balans opmaken over de fitheid van de ploeg, maar vooralsnog ziet het er aardig uit", gaf Jansen te kennen.

Sterk

Vitesse kwam donderdagavond in de Europese uitwedstrijd tegen Stade Rennes na een achterstand van 3-1 sterk terug tot 3-3. Daardoor is de Arnhemse ploeg nog in de race voor de tweede plek in de poule.

"Ik zag het woord stuntploeg voorbijkomen en dat vind ik heel treffend voor de fase waarin Vitesse verkeert", merkte Jansen op. "Ze hebben gestunt tegen Tottenham en tegen Stade Rennes knokken ze zich van 3-1 achter naar 3-3. Ook in de Eredivisie hebben we gezien dat zij een enorme vechtploeg hebben."

Meer uit Voetbal

ManCity boekt zege bij Newcastle in halve finale League Cup

NEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft een grote stap gezet naar de finale van de League Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola won op St. James' Park met 2-0 de eerste wedstrijd van de halve finale tegen Newcastle United.

8 uur geleden
FC Twente naar kwartfinale KNVB-beker na late zege bij FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - FC Twente is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van trainer John van den Brom was in de Galgenwaard na een vroege achterstand met 2-1 te sterk voor FC Utrecht.

8 uur geleden
Borussia Dortmund herpakt zich met ruime zege op Werder Bremen

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.

9 uur geleden
Twee duels schorsing voor Napoli-trainer Conte na rood in topper

NAPELS (ANP/AFP) - Trainer Antonio Conte van Napoli heeft een schorsing van twee duels gekregen na zijn rode kaart in de topper tegen koploper Internazionale. De 56-jarige coach werd zondag tijdens het gelijkspel (2-2) halverwege de tweede helft weggestuurd voor het beledigen van de officials.

11 uur geleden
Barcelona-aanvoerder De Jong voor één wedstrijd geschorst na rood

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is voor één wedstrijd geschorst na zijn rode kaart in de gewonnen finale om de Spaanse Supercup tegen Real Madrid (3-2). De middenvelder van FC Barcelona mist door de schorsing het duel uit de achtste finales van de Copa del Rey met Racing Santander.

11 uur geleden
Coach Bosz zwijgt nog over zijn toekomst bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is er voor zichzelf al uit, maar de trainer van PSV weigerde dinsdag helderheid te verschaffen over zijn toekomst bij de club. "Het is een repeterend verhaal. Als er nieuws is, dan melden we het. Zover is het nog niet", zei de coach tijdens een persmoment in aanloop naar de bekerwedstrijd op woensdag tegen FC Den Bosch.

18 uur geleden
PSV neemt doelman Kovar definitief over van Bayer Leverkusen

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft doelman Matej Kovar definitief overgenomen van Bayer Leverkusen. De 25-jarige Tsjechische international speelt sinds de zomer al op huurbasis bij de koploper uit Eindhoven en de huur is omgezet in een koop, meldt de Eredivisieclub. Kovar tekent een contract dat hem voor 4,5 jaar bindt aan PSV.

20 uur geleden