Award Zeeuws familiebedrijf van het jaar is na twee jaar weer terug!
THOLEN - Dit jaar keert de award voor Zeeuwse familiebedrijven terug. Na een afwezigheid van twee jaar, in verband met de Corona maatregelen, keert men dit jaar weer terug met een volledig live event. De award zal dit jaar voor de zevende keer worden uitgereikt en wordt gehouden in de Stadsschouwburg Middelburg op donderdag 19 mei. De award is in het leven geroepen om Zeeuwse Familiebedrijven in het zonnetje te zetten. Het Thoolse familiebedrijf Wilthagen won de laatste editie.
Het thema van dit jaar is “veerkracht”. De familiebedrijven worden beoordeeld op hoe zij de afgelopen jaren veerkracht hebben getoond en nog sterker uit de crisis zijn gekomen. Maar ook veerkracht van familiebedrijven die zich gedurende langere periode meerdere malen opnieuw hebben uitgevonden en daardoor hun bestaansrecht hebben behouden.
Jury
Dit jaar bestaat de selectiejury uit Jo-Annes de Bat (Gedeputeerde bij Provincie Zeeland), John Dane (Voorzitter College van Bestuur President Executive Board at HZ University of Applied Sciences) en een voormalig manager bij een Zeeuws familiebedrijf en Frank Wilthagen (winnaar familiebedrijf van het jaar 2019).
Nomineren en aanwezig zijn bij de uitreiking
Familiebedrijven kunnen zichzelf nomineren of worden genomineerd. Iedereen mag een familiebedrijf aandragen en zij ontvangen een aanvullende vragenlijst. Het Zeeuws familiebedrijf van het jaar is bij uitstek de avond om te netwerken met andere familiebedrijven en geïnteresseerden. Meer informatie, iemand nomineren of je aanmelden voor de uitreiking kan via: www.zeelandbusiness.nl/zeeuwsfamiliebedrijfvanhetjaar
Zevende uitreiking
De award kent een mooie historie van finalisten en winnaars met bekende familiebedrijven zoals Bouwbedrijf Fraanje, Paree, Omoda, Sinkegroep, TMC wonen en Wilthagen.
Meer uit Tholen
BERGEN OP ZOOM - Wie kan er mooier vertellen over zijn vak dan degene die er dagelijks mee bezig is. Waar komt zijn of haar liefde voor het vak vandaan? Waarom hebben ze voor dit beroep gekozen? Wat is er nou zo mooi aan het vak? En hoe ziet een werkdag er eigenlijk uit? Deze week: teamleider Miranda Mentzij en hbo-verpleegkundige Nienke Stins van TanteLouise.
52 minuten geledenTHOLEN - Over ruim een maand is het alweer tijd voor de jaarlijkse grote vrijwilligersactie NLdoet. Op vrijdag 13 en zaterdag 14 maart kunnen vrijwilligers lokale verenigingen en organisaties een handje helpen bij activiteiten die vaak gepaard gaan met veel gezelligheid. Ondertussen zijn er binnen de gemeente Tholen al verschillende activiteiten aangemeld die dringend op zoek zijn naar vrijwilligers.
3 uur geledenTHOLEN - De Provincie Zeeland stelt ook in 2026 subsidie beschikbaar voor de restauratie van rijksmonumenten. Vorig jaar profiteerden vier projecten op Tholen van deze regeling. Dit jaar is een totaalbudget van 3,1 miljoen euro beschikbaar.
23 uur geledenTHOLEN - De aanhoudende vorst zorgt niet alleen voor gladde wegen en bevroren autoruiten, maar ook voor een toename van muizen- en rattenoverlast in huis. Volgens het landelijke platform Beestjeskwijt zoeken knaagdieren massaal hun toevlucht tot spouwmuren en isolatielagen van woningen. Vooral goed geïsoleerde huizen blijken in trek als warme schuilplaats tijdens koude nachten.
1 dag geledenTHOLEN - De stichting Zomerconcerten Tholen zoekt optredens voor de concerten van juni tot en met oktober. Tijdens deze zaterdagmiddagen krijgen muzikanten een podium. Solo, met een ensemble of koor; alles is welkom.
1 dag geledenSINT ANNALAND / OUD VOSSEMEER / SINT PHILIPSLAND - Er zijn oplichters actief in meerdere dorpen op Tholen. Daarvoor waarschuwt de Zeeuwse politie.
2 dagen geledenTHOLEN - Raadslid Han van 't Hof (ABT) snapt niet waarom het college meewerkt aan een vergunning voor de huisvesting van arbeidsmigranten aan de Slabbecoornweg in Tholen. Een eerder besluit staat verblijf van gastarbeiders op Thoolse bedrijventerreinen niet toe, maar het college wil dit omzeilen via een zogeheten BOPA-procedure. In schriftelijke vragen aan het bestuur verzoekt Van 't Hof om onderbouwing.
2 dagen geleden